منو
سبد خرید شما

اسکین اسکرابر کیوت اسکین | پاکسازی عمقی پوست

اسکین اسکرابر کیوت اسکین
اسکین اسکرابر کیوت اسکین
-8 % ناموجود
اسکین اسکرابر کیوت اسکین
اسکین اسکرابر کیوت اسکین
اسکین اسکرابر کیوت اسکین | پاکسازی عمقی پوست
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Skin Scrubber
2,714,000 تومان
2,950,000 تومان
اشتراک گذاری در :

مشخصات اسکین اسکرابر کیوت اسکین :

 • وزن دستگاه: 205 گرم
 • ابعاد: 175*20*52 میلی‌متر
 • دمای مناسب عملکرد: 0-35 درجه سانتیگراد
 • ولتاژ ورودی: ولت 110-220 AC
 • ولتاژ خروجی: DC-5V, 1A   قابل شارژ
 • قدرت دستگاه: 2.2W
 • حجم باطری: 600 mAh
 • حد اکثر فرکانس التراسونیک دستگاه: 24kHz
 • طول موج نور آبی: 3 nm±465
 • مقاومت در برابر آب: IPX5  (بدنه دستگاه، شارژر و پایه ضد آب نمی باشند).


 

راهنمای استفاده اسکین اسکرابر کیوت اسکین:

1- حالت‌های دستگاه:

حالت استند بای:

برای استفاده از اسکین اسکرابر یک بار دکمه روی دستگاه را فشار دهید. در این حالت نوشته‌های روی بدنه دستگاه “ultra” , “clean”, “nutrition” روشن می‌شوند.
 

حالت پاک سازی:

اکنون یک بار دیگر دکمه دستگاه را فشار دهید (دومین بار) تا اسکین اسکرابر در حالت اول عملکرد (Ultra) یا پاکسازی عمقی قرار گیرد. در این حالت دستگاه با 18000 هرتز لرزش در ثانیه کار می‌کند. در واقع این لرزش یک نواخت و با فرکانس بالا تمام الودگی‌ها را از روزنه‌های پوست پاک می‌نمایید. مادامی که در حالت پاکسازی عمقی از دستگاه استفاده می‌نماید نوشته ultra روشن می‌باشد.
 

حالت لیفت صورت:

حال با یک بار فشردن دیگر این دکمه (سومین بار) دستگاه اسکین اسکرابر در حالت دوم عملکردی یعنی حالت لیفت پوست قرار می‌گیرد. استفاده در این حالت باعث جلوگیری از شل شدن پوست صورت و لیفت آن می‌گردد. در حین استفاده از اسکین اسکرابر در این حالت از عملکرد، صدای کارکرد دستگاه به صورت پالس‌های لرزشی قطع و وصل می‌باشد و نیز نوشته “ultra” به شکل چشمک‌زن می‌باشد.
 

حالت پاکسازی عمقی:

و اینک با یک بار فشردن دیگر دکمه دستگاه (چهارمین بار) وارد حالت سوم عملکرد یا حالت پاک کنندگی عمقی شوید. در واقع این حالت از عملکرد دستگاه مانند حالت اول یا همان پاکسازی می‌باشد اما با قدرت پاک کنندگی بالاتر، تعداد لرزش‌های تیغه اسکین اسکرابر در این حالت 24000 هرتز می‌باشد و به راحتی تمام آلودگی‌ها را از عمق روزنه‌های اپیدرم خارج می نماید. در این حالت از عملکرد شما شاهد لرزش یکنواخت و ممتد تیغه خواهید بود و نوشته  “clean”به شکل دائم روشن می‌باشد.
 

حالت تغذیه پوست:

برای بار پنجم دکمه دستگاه را فشار دهید تا وارد حالت چهارم عملکرد دستگاه یا حالت تغذیه پوست شوید. در این حالت از عملکرد دستگاه علاوه بر ویبره، بار یون‌های منفی به سمت سطح پوست جاری شده و باعث جذب چند برابری محصولات پوستی می‌گردد. مادامی که از دستگاه در این حالت استفاده نمایید نوشته “nutrition” دائما روشن می‌ماند.

 • اگر یک بار دیگر دکمه دستگاه را فشار دهید یعنی برای بار ششم دستگاه مجددا در حالت استند بای یا حالت آماده به کار قرار می‌گیرد. اکنون با هر بار فشردن دکمه دستگاه میتوانید مراحل بالا را تکرار نمایید.
 1. خاموش کردن دستگاه: درهر زمان از استفاده دستگاه می‌توانید دستگاه را خاموش نمایید. برای این کار کافیست دکمه دستگاه را به مدت 2 ثانیه نگهدارید تا دستگاه اسکین اسکرابر شما خاموش شود.
 2. خاموش شدن اتوماتیک: دستگاه اسکین اسکرابر طوری تنظیم شده است که بعد از 10 دقیقه کارکرد به طور اتوماتیک خاموش می‌شود و برای روشن کردن مجدد آن کافیست یک بار دیگر دکمه دستگاه را فشار دهید.

 

2- نحوه استفاده از  دستگاه اسکین اسکرابر:


پاکسازی:

براش شروع استفاده ابتدا سطح پوست را از میکاپ شسته و پاک نمایید. بهتر است برای شستشوی صورت از فیس براش استفاده نمایید. دستگاه اسکرابر اولتراسونیک را روشن کرده و روی حال اول Ultra (حالت پاک سازی و ویبره دائم) یا حالت سوم Clean (پاک سازی عمقی و قوی) قرار دهید. مدت زمان پاک سازی پوست صورت با دستگاه بین 3 الی 5 دقیقه می‌باشد.

دستگاه را روی سطح پوست قرار داده و به صورت افقی از پایین به بالا حرکت دهید. از گردن تا پیشانی (مطابق با عکس) این کار را در هر دو سمت صورت انجام دهید. برای استفاده  راحت‌تر قسمت میانی تیغه دستگاه کمی فرو رفته و لبه‌های آن کمی به شکل حلال است، می‌توانید از این قسمت برای پاک کردن نواحی مثل زیر لب و چانه کمک بگیرید، برای تمیز کردن اطراف و روی بینی از قسمت درونی منحنی تیغه استفاده کنید. برای پاکسازی اطراف ابرو از اولین حالت عملکردی (Ultra) استفاده شود. مراقب باشد زمانیکه برای پاکسازی در حالت Clean از دستگاه استفاده می‌کنید از تماس آن با نواحی حساس پوست مانند اطراف چشم جلوگیری نمایید.

بهتر است از بیشتر از یک یا دو بار در هفته جهت پاکسازی پوست از دستگاه استفاده ننماید. افرادی که به تازگی دستگاه را خریداری نموده‌اند و برای اولین بار از اسکین اسکرابر استفاده می‌نمایند بهتر است برای پاکسازی از حالت اول یا Ultra استفاده نمایند. بعد از استفاده از دستگاه پوست خود را آبکشی نمایید.


لیفتینگ:

کرم لیفتینگ را روی سطح پوست کاملا تمیز و پاکسازی شده بمالید، دستگاه را روشن و روی حالت سوم یا حالت لیفت صورت قرا دهید. دقت کنید در این حالت نوشته ultra به صورت چشمک زن می‌باشد. اکنون قسمت صاف پشت تیغه دستگاه را بر روی پوست خود قرار دهید و وبه آرامی و کاملا یکنواخت دستگاه را بر روی کل سطح پوست و نواحی مورد دلخواه گردن حرکت دهید و اجازه دهید کرم مراقبتی به طور کامل جذب پوستتان شود.


تغذیه پوست nutrition :

کرم مرطوب کننده یا سرم پوستی مورد نیازتان را روی سطح پوست مالیده، دستگاه‌تان را روشن کرده و روی حالت چهارم (nutrition لرزش دائم همراه با یون منفی) قرار دهید پشت تیغه دستگاه را جوری روی پوست قرار دهید تا لبه آن دقیقا مجاور پوستتان باشد (پشت تیغه را روی پوست قرار دهید).

حال با کمی فشار قسمت پشتی تیغه را روی سطح پوست به آرامی حرکت دهید و اجازه دهید کرم و محصول مراقبت از پوست به طور کامل جذب پوستتان شود.این کار را سه الی پنج دقیقه ادامه دهید و مطمئن شوید دستگاه در تمام سطح پوست کاملا یکسان مورد استفاده قرار گرفته شده باشد. بهتر است سه تا پنج بار در هفته با استفاده از این دستگاه محصولات مراقبت از پوست خود را استفاده نمایید. با استفاده از این روش میزان جذب محصولات مراقبت پوستی چندین برابر می‌باشد.

 
 

ویژگی‌های دستگاه:

دستگاه اسکین اسکرابر شما داری 4 قابلیت عملکرد موثر برای سلامتی و زیبایی پوستتان می‌باشد این قابلیت‌های منحصر به فرد عبارتند از قابلیت پاکسازی بالای پوست از انواع آلودگی‌ها، لیفتینگ و قوام پوست ، پرتو آبی و نیز قابلیت آیون تراپی یا کمک به جذب و تغذیه بیشتر پوست از محصولات مراقبتی مورد استفاده در سطح پوست می‌باشد.

قابلیت پاکسازی : دستگاه اسکین اسکرابر اولترا سونیک با تولید 24000 هرتز لرزش بر ثانیه قادر است تمام آلودگی‌ها و چربی‌ها را از عمق منافذ پوست خارج نموده و اپیدرم یا سطح بیرونی پوست را به طور کامل از بافت مرده پاکسازی نماید.

شکل دادن و لیفت پوست: لرزش‌های اولتراسونیک و متناوب این دستگاه باعث تحریک کلاژن سازی توسط سلول‌های پوست می‌شود. همچنین باعث فعال‌تر شدن علایم حیاتی سلول‌ها می‌شود که در نهایت باعث شفافیت، عدم خشکی و شادابی پوستتان می‌شود.

تکنولوژی یون درمانی پیشرفته: این دستگاه دارای مولد تولید یون‌های مثبت و منفی می‌باشد. یون‌های مثبت، به از بین رفتن آلودگی و پاکیزگی پوست کمک می‌کنند. یون مثبت باعث افزایش سرعت متابولیسم سلولی، نرم و منعطف شدن بافت کراتین قدیمی، باز گرداندن حالت کشسانی به سطح پوست، ایجاد نرمی در سطح پوست و انسجام در آن می‌شود. یون منفی به جذب مواد مغذی(مانند کلاژن) توسط بافت سلول پوستی شما کمک می‌کند.

بلو لایت تراپی: امواج نور آبی با طول موج  465±3nm باعث کاهش عفونت‌ها و کاهش شدید فعالیت یا از بین رفتن باکتری‌های مولد جوش، از بین رفتن یا کمتر شدن جوش و جای جوش می‌شود.

 

 

هشدار استفاده از اسکین اسکرابر کیوت اسکین:

خانم‌های باردار بهتر است برای استفاده از دستگاه با پزشک خود مشورت نمایند.
استفاده از این دستگاه بر روی رگ‌های گردن و افراد دارای بیماری هایی نظیر انعقاد و لخته شدن خون در شریان‌ها توصیه نمی‌شود.
فقط با توجه به موارد آموزش داده شده در  این برگه راهنما از دستگاه استفاده نمایید و از باز کردن دستگاه و ایجاد تغییر در بدنه آن خودداری نمایید.
دستگاه را در محیطی مشخص و تمیز نگه داری نمایید، از نگه داری دستگاه در محیط‌‌‌‌های خیلی سرد و خیلی گرم خودداری شود.
از وارد کردن ضربه و آسیب فیزیکی به دستگاه خودداری کنید.
دور از دسترس اطفال قرار داده شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: اسکین اسکرابر

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات