منو
سبد خرید شما

اکسین دارو وشت | Oxin Darou Vesht

آلوپکسین 5 درصد اوکسین دارو وشت Oxin daru Alopexcin Minoxidil 5% محلول موضعی ماینوکسیدیل 5% است که برای جلوگیری از ریزش موها و کمک به تحریک رشد موها طراحی و فرموله شده است. محلول آلوپکسین 5 درصد اوکسین دارو وشت حاوی 3 عدد ویال 60 میلی لیتری همراه با اپلیکاتور است.  ماینوکسیدیل 5 در..
180,800 تومان
 ژل موی ماینوکسیدیل 1% آلوپکسین | جلوگیری از ریزش مو
ناموجود
ژل موی ماینوکسیدیل 1% آلوپکسینژل موی ماینوکسیدیل 1% آلوپکسین یک محصول دانش بنیان از شرکت داروسازی اکسین دارو می باشد که تلفیقی از ژل حالت دهنده قوی مو و ژل ضد ریزش ماینوکسیدیل می باشد که نگرانی طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ژلهای حالت دهنده مو که از ریزش مو بر اثر مصرف ژل نگرانی دارند را برطرف م..
26,500 تومان
قرص بیوتیکسین 5 اوکسین دارو | حاوی بیوتین 5 میلی گرم قرص بیوتیکسین 5 اوکسین دارو | حاوی بیوتین 5 میلی گرم
-40 % ناموجود
قرص بیوتیکسین 5 اوکسین دارو Oxin Darou Biotixin 5 یک مکمل بیوتین با دوز 5000 میکروگرم است که می تواند فواید سلامتی را برای بدن به همراه داشته باشد. قرص بیوتیکسین 5 اوکسین دارو همانطور که از نامش مشخص است در هر قرص روکشدار حاوی 5 میلی گرم بیوتین برای افزایش سلامت موها، بهبود استحکام ناخن و همچنین حفظ..
54,800 تومان 91,900 تومان
محلول آلوپکسین 2 درصد اوکسین دارو | حاوی ماینوکسیدیل 2% برای جلوگیری از ریزش مو محلول آلوپکسین 2 درصد اوکسین دارو | حاوی ماینوکسیدیل 2% برای جلوگیری از ریزش مو
ناموجود
محلول موضعی آلوپکسین 2 درصد اوکسین دارو وشت Oxin daru Alopexcin Minoxidil 2% یک محلول حاوی ماینوکسیدیل برای جلوگیری از ریزش موی ارثی و سایر انواع ریزش مو است. محلول آلوپکسین اوکسین دارو وشت حاوی 3 محلول 60 میلی لیتری همراه با اپلیکاتور است و هر 100 میلی لیتر از این محلول حاوی 2 درصد ماینوکسیدیل است ..
117,900 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات