منو
سبد خرید شما

ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل | 120 عدد | شیرین کننده رژیمی بر پایه سوکرالوز

ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل | 120 عدد | شیرین کننده رژیمی بر پایه سوکرالوز
ناموجود
شما میتوانید محصول ساشه شیرین کننده استویا دوبیس | شیرین کننده طبیعی و کم کالری را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل | 120 عدد | شیرین کننده رژیمی بر پایه سوکرالوز
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Canderel Low Calorie Sweetener Sucralose 120 Sticks
32,000 تومان
اشتراک گذاری در :

 

ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:

 

ساشه شیرین کننده کاندرال بر پایه سوکرالوز، شیرین کننده ای کم کالری است که جایگزین مناسبی برای قند و شکر می باشد.میزان اندک کالری و کربوهیدرات کاندرل، مصرف این محصول را برای افراد دیابتی امکان پذیر ساخته است.کاندرل با کالری ناچیز بعنوان بخشی از رژیم غذایی، برای کاهش وزن و کنترل کالری بسیارموثر است. به دلیل عدم وجود گلوکوز در ترکیبات کاندرل، مصرف این شیرین کننده باعث پوسیدگی دندان نمی شود و کلیه افراد و حتی کودکان می توانند از طعم شیرین آن لذت ببرند و در عین حال میزان دریافت کالری روزانه خود را تحت کنترل داشته باشند.

 

شیرین کننده های مصنوعی از جمله جانشین های جالب قند به شمار می آیند زیرا ظاهراً سبب افزایش کالری جیره غذایی نمی شوند. افزون بر این ،در مقایسه با مقدار قندی که به طور معمول برای شیرین کردن مورد استفاده قرار می گیرد، مقدار نیاز به شیرین کننده های مصنوعی اندک است.از شیرین کننده های مصنوعی در غذاهای پردازش شده از جمله اجناس طبخ شده ، نوشابه های غیر الکلی ،مربا و ژله ، فرآورده های شیر استفاده می شود و نیز در سایر غذاها و نوشابه ها هم وجود دارد.

 

بعضی از شیرین کننده های مصنوعی در خانه نیز مورد استفاده است. بعضی از این مواد شیرین کننده را می توان در پخت وپز یا آشپزی مورد استفاده قرار داد. اما به علت آنکه شیرن کننده های مصنوعی به خلاف قند سبب ایجاد وزن و حجم نمی شوند لذا باید بعضی از دستورهای تهیه غذا عوض شود. برای مصرف مناسب خانگی باید بر چسب روی جعبه شیرین کننده های مصنوعی را بررسی کرد. بعضی شیرین کننده های مصنوعی بعد از مصرف طعم به جا می گذارند. ممکن است لازم باشد برای یافتن شیرین کننده های لذیذ یا ترکیبی از این مواد تجربه انجام شود.

 

 

ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل در داروخانه آنلاین داروکالا


 

مشخصات ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:

- جایگزین مناسب برای قند و شکر طبیعی
- مناسب برای افراد چاق یا مستعد چاقی بویژه افرادی که دارای رژیم لاغری هستند
- مناسب برای مبتلایان به دیابت یا افرادی که مستعد و در معرض خطر ابتلا به دیابت می باشند. (بهتر است قبل از مصرف با پزشک مشورت شود)

 


 

شرایط نگهداری ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:

دور از نور و در دمای ۱۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد نگهدارید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 


 

ترکیبات ساشه شیرین کننده کاندرل (در هر ساشه):

 

مقدار

نام ترکیب

3.6 Kcal

Energetic Value

0 g

Matieres grasses

0 g

dont acides gras satures

0.9 g

Glucides

0.9 g

dont sucres

0 g

Protein

0 g

Salt

 


 

توصیه و هشدار ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل :

- زنان باردار و شیرده و افراد مبتلا به دیابت قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

 


 

پیشنهادات در مورد ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:

یکی از بهترین مکمل های رژیم غذایی افراد دیابتی قرص دیالول والمارک است. جهت خرید و آشنایی بیشتر با این محصول بر روی آن کلیک نمایید.

اگر شخصی بخواهد از میزان قند و کالری رژیم غذایی خود بکاهد، ممکن است به سمت شیرین کننده های مصنوعی یا سایر جانشین های قند جلب شود.در این راه هیچ کس تنها نیست.

امروزه شیرین کننده های مصنوعی و سایر جانشین های قند را می توان در انواع غذاها و نوشابه ها ی موجود در بازار یافت که به عنوان " فاقد قند" یا "رژیمی" عرضه می شوند. از جمله نوشابه های غیر الکلی ، آدامس، ژله ها، اجناس طبخ شده ، شیرینی، آب میوه و بستنی و ماست.

 

اما این شیرین کننده ها چیستند؟ و نقش آنها در رژیم غذایی چیست؟

مفهوم شیرین کننده ها ی مصنوعی و سایر جانشین های قند با کمی مسامجه جانشین های قند به هر شیرین کننده ای اطلاق می شود که به جای قند معمولی (سوکروز) مورد استفاده قرار می گیرند. شیرین کننده های مصنوعی در واقع یک نوع جانشین قند هستند.

 

 

شیرین کننده های رژیمی یا کم کالری در داروخانه آنلاین داروکالا


 

سوکرالوز:

سوکرالوز تنها شیرین کننده کم کالری ساخته شده از شکر است و در سراسر جهان به عنوان ماده شیرین کننده در مواد غذایی و نوشیدنی های کم کالری به کار می رود . بیش از 100 بررسی صورت گرفته بر روی سوکرالوز در طی یک دوره 20 ساله ، بی خطر بودن آن را ثابت کرد . مطالعات سم شناسی جامع ، برای برآورد کردن بالاتر استاندارد های علمی طراحی شده اند و به وضوح نشان دادند که سوکرالوز سرطان زا نیست .


سوکرالوز در ساخت تعداد زیادی از محصولات کم کالری از جمله نوشابه های غیر الکلی ، بستنی ، محصولات لبنی و مواد غذایی پخته شده به کار می رود . یکی از ویژگی های منحصر به فرد سوکرالوز در این است که همانند شکر با قرار گرفتن در معرض دمای بالا شیرینی خود را از دست نمی دهد . سوکرالوز به خودی خود بدون کالری است و هنگامی که از آن برای شیرین کردن مواذ غذایی یا نوشیدنی استفاده می شود ، هیچ کالری به آن ها اضافه نمی کند ، با این حال محصولات ساخته شده از سوکرالوز گاهی اوقات حاوی کالری از منابع دیگری مانند کربوهیدارت ، پروتئین و چربی می باشند .


میتوان از سوکرالوز در افراد مبتلا به دیابت استفاده کرد . سوکرالوز در بدن به عنوان شکر و یا کربوهیدرات شناخته نمی شود. برای تولید انرزی متابولیزه نمی شود و بر میزان قند خون تاثیر نمی گذارد . سوکرالوز هیچ تاثیری بر قند خون ، متابولیسم کربوهیدارت یا انسولین تولید شده ندارد . سوکرالوز توسط همه از جمله زنان باردار و شیرده استفاده می شود اما بهتر است بانوان باردار یا شیرده در این مورد با دکتر یا متخصص تغذیه برای حفظ سلامتی خود و کودکشان در طی این دوران خاص مورد نیاز است .
مواد غذایی و نوشیدنی هایی که با سوکرالوز شیرین شده اند برای سلامت یک فرد جوان خطرناک نیست ، به هر حال از آنجایی که انرژی حاصل از کربوهیدا ها برای بدن یک کودک در حال رشد مهم است باید توجه داشته باشید که مواد غذایی حاوی شیرین کننده ها ی کم کالری به عنوان بخشی از رژیم غذایی یک کودک مورد استفاده قرار نمی گیرند و مصرف آن نیز برای کودکان توصیه نمی شود .


این محصول ساخت کارخانه Czech Pak است ، کشور تولید کننده جمهوری چک و به سفارش Merisant سوییس می باشد .

 

سوکرالوز چیست را در داروکالا بخوانید


 

انواع شیرین کننده ها:

 

شیرین کننده های مصنوعی

قند الکل ها

شیرین کننده های جدید

شیرین کننده های طبیعی

 آسه سولفام پتاسیم
 Sunelt,Sweetone

 اریتربتول

 عصاره های استویا
 Pure via
 Tru via

 شهد Agave

 آسپارتام Equal Nutrasweet

 هیدرولیزای
 نشاسته
 هیدروژنه

 تاگاتوز
 Naturlose

 قند خرما

 نئوتام

 ایزومالت

 ترهالوز

 افشره آب میوه

 ساکارین Sugartwin
 Sweet Nlow

 لاکتیتول

 

 عسل

 سوکرالوز
 Splenda

 مالتیتول

 

 شربت افرا

 ملاس ها

 ملنیتول

  

 

 سوربیتول

  

 

 زایلیتول

  
 

 


 

مشخصات کلی
مقدار120 عدد ساشه
کد بهداشتی7679357457656252
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهجمهوری چک (به سفارش سوئیس)
بارکد3329757002790

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات