منو
سبد خرید شما

کپسول پنامکس ای ام اس | 60 عدد | تقویت قوای جنسی آقایان

کپسول پنامکس ای ام اس | 60 عدد | تقویت قوای جنسی آقایان
ناموجود
کپسول پنامکس ای ام اس | 60 عدد | تقویت قوای جنسی آقایان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: AMS PenaMax 60 caps
575,000 تومان
اشتراک گذاری در :

 

کپسول پنامکس ای ام اس


پنامکس ای ام اس  با استفاده از اثرات اندروژنیک باعث تنظیم ترشح هورمون های جنسی مردانه که باعث افزایش انرژی و میل و توان جنسی می گردد. این ترکیب اثرات قابل توجهی در درمان مشکلات نعوظ را ایفا میکند از قبیل افزایش میل جنسی (sexual libido) و رسیدن به ارگاسم مطلوب و افزایش جریان خون به اندام های جنسی و باعث افزایش شانس لقاح می گردد. باعث افزایش خون رسانی به اندام های جنسی در نتیجه باعث یک نعوظ قویتر در زمان مطلوب خواهد شد.

 


 

مشخصات کپسول پنامکس ای ام اس:

 

 •     بهبود نعوظ در آقایان
 •     کنترل بر انزال و جلوگیری از انزال زودرس
 •     افزایش میل جنسی
 •     بهبود اختلالات جنسی در آقایان
 •     افزایش حجم منی

 


 

نحوه مصرف کپسول پنامکس ای ام اس:


روزی دو کپسول پنامکس همراه با آب میل شود
 


 

ترکیبات کپسول پنامکس ای ام اس:

 

مقدارنام ترکیب
1600 mgProprietary Blend
**Acetyl L-Carnitine HCl
**Ginkgo Biloba Leaf Extract
**Butea Superba
**L-Arginine
**Propionyl L-Carnitine HCl

 

 

 

Butea superba:


با استفاده از اثرات اندروژنیک باعث تنظیم ترشح هورمون های جنسی مردانه که باعث افزایش انرژی و میل و توان جنسی می گردد. این ترکیب اثرات قابل توجهی در درمان مشکلات نعوظ را ایفا می کند از قبیل افزایش میل جنسی sexual libido و رسیدن به ارگاسم مطلوب و افزایش جریان خون به اندام های جنسی و باعث افزایش شانس لقاح می گردد. باعث افزایش خون رسانی به اندام های جنسی در نتیجه باعث یک نعوظ قوی تر در زمان مطلوب خواهد شد.

 

جینکوبیلوبا:


این گیاه با افزایش جریان خون باعث افزایش سطح انرژی و افزایش میل جنسی می گردد. از این گیاه به عنوان مکمل در درمان سوزاک استفاده می شود.


Acetyl L-carnitine + propionyl L-carnitine:

L-Carnitine جهت افزایش سطح انرژی در بدن به کار میرود. کاهش مقدار کارنتین خون با کاهش سطح هورمون های اندروژن رابطه مستقیمی دارد و کاهش سطح هورمون اندروژن باعث کاهش میل و توان جنسی و مشکلات نعوظ و انزال زود رس می گردد و این مکمل از کاهش سطح L-Carnitine جلوگیری می کند.

 

ال آرژنین:


ال آرژنین به عنوان یک مولکول معجزه گر نامبرده می شود به علت افزایش جریان خون به الت تناسلی از طریق افزایش ترشح نیتریک اکساید که یک وازودیلاتور در بافت پوششی عروق خونی می باشد. از آرژنین به علت افزایش جریان خون و افزایش سطح انرژی بعنوان یک مکمل در درمان مشکلات نعوظ و زود انزالی بکار می رود.
 


 

شرایط نگهداری کپسول پنامکس ای ام اس:


درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 


 

توصیه و هشدار کپسول پنامکس ای ام اس:

 

 1.     اگر نعوظ بیش از ۴ ساعت طول بکشد، لطفا با پزشک خود مشورت نمایید.
 2.     توسط افراد زیر ۱۸ سال یا افراد مبتلا به سرطان های وابسته به هورمون مصرف نشود.
 3.     لطفاً طبق دستور مصرف شود و بیش از میزان مجاز روزانه مصرف نشود.
 4.     اگر دارویی مصرف میکنید و یا بیماری خاصی دارید، قبل از استفاده از این محصول با پزشک تان مشورت نمایید.
 5.     دو هفته قبل از جراحی مصرف آن را متوقف کنید.

 


 

 

روابط جنسی زناشویی

 

روابط جنسی یکی از مهمترین مشکلات در رابطه زناشویی است که اختلال در آن مشکلاتی را بوجود می آورد و ممکن است باعث  گسستگی روابط خانوادگی شود و در استحکام و گسستگی زندگی بسیار تاثیرگذار است. وقتی صحبت از رابطه جنسی میکنیم یعنی از مهمترین موارد خانواده بحث می کنیم که  یکی از اصلی ترین اهداف تشکیل خانواده است و باید روابط جنسی بین زن وشوهر برقرار شود. نیازهای جنسی از جمله نیاز های طبیعی بین زوج ها محسوب میشود، بر اساس مطالعات تمایلات جنسی انسان ها تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله شرایط روحی، بیماری های جسمی، داروها، تغذیه و… است.


مرداني که ميل جنسي پاييني دارند تمايلي به حرف زدن در مورد آن ندارند، و زنان آنها نيز در مورد اين موضوع حرفي نمي‌زنند. زنان از آن مي‌ترسند که اگر در مورد اين مسئله بيش از حد حرف بزنند ديگران فکر کنند که شوهر آنها همجنسگرا بوده يا اينکه زن جذابيت خود را براي تحريک مرد از دست داده است. و مردها هم با اين افسانه درگير هستند که يک مرد بايد هميشه و همه جا تشنه رابطه جنسي باشد.


ميزان مرداني که به دليل کاهش ميل جنسي به درمانگران مراجعه مي‌کنند بسيار بيش از چيزي است که در فرهنگ عمومي جوامع مطرح مي‌شود. وقتي از مردم خواسته مي‌شود تفاوت دفعات رابطه جنسي و تمايلشان به رابطه را بنويسند، در حدود چهل درصد موارد مرد ميل کمتري دارد.


وقتی تعريف از قدرت جنسی ميشود متوجه خواهيد شد كه چه اهميتي دارد زيرا باور خواهيد نمود که تقريباً نصف مردم به عدم قدرت جنسی دچارند. اگر زن و شوهر داراي ايده و عقيده مخالف باشند اما توافق جنسی داشته باشند دولت جنسی اشان پايدار است و بدون آنكه در معرض خطر جدائي قرار گيرند زندگي را ادمه میدهند اما در محيطي كه عشق و توافق جنسی نباشد كوچكترين اختلاف فكري كار را به مجادله مي كشاند.


ولي اگر بعد از آمیزش جنسی زن بشوهر بگويد لذت بردم شايد پاسخ فقط به كلمه اي اكتفا شود و براي مردي كه لذت نبرده عكس العمل خاصي از آنكه لذت برده روي ندهد.


ناتوانی جنسی یک اختلال شایع فیزیولوژیکی و قابل درمان است. با افزایش سن میزان شیوع این اختلال افزایش می یابد. شایع ترین علل ناتوانی جنسی در مردان بیماریهای عروقی، دیابت، اختلالات عصبی، صدمات وارده به لگن و جراحی های آن، مصرف داروهای مختلف و مواد مخدر و اختلالات هورمونی می باشد. ناخوشنودی در روابط جنسی در زنان هم می تواند ناشی از مشکلات جسمی، هورمونی، روانی و اجتماعی باشد.

 


 

 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های ناباروری مردان می توان به آندروفرتی اشاره کرد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات