منو
سبد خرید شما

آوان | Avan

در سال 1397 شرکت مخابراتی ارگ،شرکتی به نام آوان درمان نوین را به عنوان نماینده انحصاری خود، تاسیس نمود.اولین محصول این برند، دستگاه قند خون آوان بود که از طریق توزیع و بازاریابی در تمام کشور به فروش میرسد.شرکت آوان درمان نوین با مراکز بسیاری از جمله داروخانه ها و بیمارستان ها،همکاری دارد.دستگاه تست قند خون آوان توسط تکنولوژی کشور ایران و در واقع اولین دستگاه تست قند خون تولید شده توسط تکنولوژی کشورمان است.

دستگاه تست قند خون آوان | نتایج دقیق و استفاده آسان دستگاه تست قند خون آوان | نتایج دقیق و استفاده آسان
ناموجود
دستگاه تست قند خون آوان Avan Blood Glucose Monitoring System یک دستگاه برای سنجش و پایش قند خون است. با استفاده از از دستگاه تست قند خون آوان می توانید به راحتی قند خون خود را کنترل کنید. نتایج دقیق با بهره گیری از تکنولوژی روز در دستگاه قند خون آوان باعث شده تا یک کنترل پیشرفته بر روی قند خون خود د..
207,800 تومان
نوار تست قند خون آوان 50 عددی | با قدرت جذب بالا فقط 0.5 میکرولیتر نوار تست قند خون آوان 50 عددی | با قدرت جذب بالا فقط 0.5 میکرولیتر
ارسال غیر رایگان ناموجود
نوار تست قند خون آوان:نوار تست قند خون آوان Avan Blood Glucose Test Strip یک وسیله کمکی جهت تشکخیص قند خون با دستگاه اندازه گیری تست خون آوان است. نوار تست قند خون آوان برای اندازه گیری قند خون ۸ الکترود دارد که برای این کار فقط به جذب 0.5 میکرولیتر نمونه خون نیاز دارد. این میزان جزو کمترین مقاد..
80,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات