منو
سبد خرید شما

استرات فارما | Stratpharma

شرکت استرات فارما،شرکت سوئیسی است که در محصولات نوآورانه پزشکی موضعی تخصص دارد تا نتایج پزشکی و زیبایی در مراقبت‌های پس از عمل در زیبایی پوست، جراحی پلاستیک و انکولوژی را بهبود بخشد. Stratpharma Inc. USA که دفتر مرکزی آن در سن دیگو، کالیفرنیا واقع شده است، مسئول ارائه توزیع محصول و آموزش به متخصصان و بیماران مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است. علاوه بر ایالات متحده، محصولات Stratpharma در بیش از 80 کشور ثبت شده و در بیش از 50 کشور در سراسر جهان به فروش می رسد. هدف این برند، ارائه درمان های خود به بازارهای بین المللی تحت یک پلت فرم جهانی برندسازی واحد است.

ژل استراتادرم 10 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 10 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت ..
1,122,500 تومان
ژل استراتادرم 20 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 20 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت ..
1,658,700 تومان
ژل استراتادرم 5 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست ژل استراتادرم 5 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 5 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت س..
788,200 تومان
ژل استراتامد 10 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتامد استارت فارما 10 گرم : کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم ژل درمان اسکار جهت مصارف پزشکی جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم بدون نیاز به استفاده از پوششهای محافظتی مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده قابل استفاده ..
1,280,000 تومان
ژل استراتامد 20 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتامد استارت فارما 20 گرم : کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم ژل درمان اسکار جهت مصارف پزشکی جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم بدون نیاز به استفاده از پوششهای محافظتی مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده قابل استفاده ..
2,081,100 تومان
ژل استراتا ایکس آر تی استرات فارما | درمان درماتیت پرتودرمانی، سوختگی و زخم های سطحی ژل استراتا ایکس آر تی استرات فارما | درمان درماتیت پرتودرمانی، سوختگی و زخم های سطحی
ارسال غیر رایگان ناموجود
پماد استراتا ایکس آر تی استرات فارما StratPharma StrataXRT یک ترمیم کننده اسکار و زخم از محصولات استرات فارما است. ژل استراتا ایکس آر تی می تواند باعث ایجاد محیطی مطلوب جهت بهبود زخم گردد و به این واسطه زمان بهبودی زخم را کاهش داده و خارش و ناراحتی ناشی از زخم را تسکین دهد.  اما شا..
2,071,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات