منو
سبد خرید شما

اشبال شیمی | Ashbal Chemi

شرکت آشبال شیمی یکی از شرکت های بازرگانی پیشرو و معتبر در زمینه واردات و صادرات API ها، واسطه ها، مواد شیمیایی (دیرگداز، پتروشیمی، کارخانه فولاد)با 35 سال سابقه کار می باشد. این شرکت در حال حاضر نمایندگی برخی از تولید کنندگان مواد دارویی و شیمیایی  شناخته شده در سراسر جهان را به طور انحصاری برای بازار ایران ارائه می دهد.سلامت مهمترین عامل در کشور های پیشرفته جهان است و شرکت اشبال شیمی توانسته گامی بسیار موثر در این زمینه بردارد.نیرو های متخصص در زمینه فروش و بازار یابی این شرکت،آموزش حرفه ای دیده و به همین سبب،باعث معرفی محصولات مفید و متنوعی به کشور ایران میشوند.

 

قرص استروکل 250 اشبال شیمی | سیتی کولین برای بهبود عملکرد شناختی مغز قرص استروکل 250 اشبال شیمی | سیتی کولین برای بهبود عملکرد شناختی مغز
جدید -2 %
قرص استروکل 250 اشبال شیمی AshbalChimi Strocol 250mg مکمل سیتی کولین 250 میلی گرم از محصولات اشبال شیمی است. استروکل 250 میلی گرم اشبال شیمی برای کمک به بهبود عملکرد شناختی مغز و کمک به تقویت حافظه و سلامت بیشتر مغز است.  سیتیکولین موجود در استروکل 250 اشبال شیمی یک جزء طبیعی ..
424,200 تومان 432,900 تومان
قرص استروکل اشبال شیمی AshbalChimi Strocol مکمل حاوی سیتی کولین 500 برای کمک به بهبود عملکرد مغز از محصولات اشبال شیمی است. قرص استروکل اشبال شیمی در هر قرص خود حاوی 500 میلی گرم سیتی کولین است که یک ماده موثر در افزایش عملکرد مغز و بهبود سیستم پیام رسان مغزی است.  سیتی کولین موجود..
599,000 تومان 643,500 تومان
کپسول آدولیور اشبال شیمی AshbalChemi Adoliver مکملی برای کمک به سلامت کبد از محصولات اشبال شیمی است. کپسول آدولیور اشبال شیمی حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی و همچنین ترکیبات مهم برای کبد است. از جمله بهترین داروها برای کبد چرب می تواند به کپسول آدولیور اشاره کرد.  کپسول آدولیور از 4 تر..
682,900 تومان 691,300 تومان
کپسول آدومدز اشبال شیمی Ashbal Chemi Adomeds یک مکمل مناسب برای بهبود خلق و خو است. کپسول آدومدز ماده موثره SAM-e یا S-Adenosyl-L-Methionine است. SMA-e موجود در مکمل آدومدز یک ماده طبیعی است که در سلول های بدن یافت می شود. از این ماده برای تولید انتقال دهنده های عصبی مانند سروتونین در بدن استفاده می..
574,900 تومان 579,600 تومان
کپسول هگزایم AHCC 500 اشبال شیمی 30 عددی | کمک به درمان عفونت اچ پی وی یا زگیل تناسلی کپسول هگزایم AHCC 500 اشبال شیمی 30 عددی | کمک به درمان عفونت اچ پی وی یا زگیل تناسلی
ارسال غیر رایگان ناموجود
کپسول هگزایم اشبال شیمی  Ashbal chemi Hexyme Ahcc 500mg در هر کپسول حاوی ماده موثره AHCC یا عصاره قارچ شی تاکه به مقدار 500 میلی گرم AHCC است. هگزایم اشبال شیمی با استفاده از مواد اولیه شرکت آمینو آپ ژاپن (ِAmino Up) برای تولید این محصول استفاده کرده است. عصاره قارچ شی تاکه به دلیل وجود ترکیبات..
720,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات