منو
سبد خرید شما

بی ام اس | BMS

محصولات BSK برندی تولید شده توسط شرکت به آوران آرش هستند.شرکت به آوران آرش دارای 15 سال سابقه کار و مواد اولیه آن مطابق با استاندارد های بین المللی میباشند.محصولات این شرکت دارای فرمولاسیون آمریکایی و اروپایی میباشند و در ایران تولید و به فروش میرسند.
خط تولید شرکت به آوران آرش در چه زمینه هایی هستند؟
محصولات مراقبت از پوست و مو
محصولات جنسی
محصولات بهداشت شخصی
محصولات دارویی
محصولات آرایشی و بهداشتی
در حال حاضر برند های دیگری نیز تحت تولید شرکت به آوران آرش میباشند.
ژل کاسه ای خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس 100 میلی BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل مناسب به همراه پایه ترکیبات گیاهی برای کاهش درد عضلات و دردهای ناشی از گرفتگی عضلات است. ژل مینرال آیس بی ام اس برطرف کننده درهای مفصلی و روماتیسمی است. همچنین از این محصول برای کاهش کمر درد و گرفتگی عضلات مختلف ..
62,900 تومان 63,000 تومان
ژل کاسه ای خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل مناسب به همراه ترکیبات گیاهی برای کاهش درد عضلات و دردهای ناشی از آرتروز است. ژل مینرال آیس بی ام اس برطرف کننده درهای مفصلی و روماتیسمی است. همچنین از این محصول برای کاهش کمر درد و گرفتگی عضلات مختلف بدن استفاده می شود. ..
89,900 تومان
ژل خنک کننده مینرال آیس بی اس ام BMS Mineral Ice Cooling Gel 80ml یک ژل درمانی برای کاهش و رفع دردها و گرفتگی عضلات می باشد.  ژل خنک کننده بدن مینرال آیس مناسب برای برطرف کردن دردهای مفصلی و روماتیسمی است. این ژل با خاصیت خنک کنندگی و ضد درد باعث کاعش درد کمر و گرفتگی های مختلف بدن می..
59,100 تومان 61,000 تومان
ژل مینرال آیس پمپی بی ام اس 300 میلی BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل خنک کننده برای کمک به تسکین دردهای عضلانی از محصولات بی ام اس است. ژل خنک کننده بدن مینرال آیس، مناسب برای کاهش دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از آرتروز است. مینرال آیس برطرف کننده دردهای مفصلی و همچنین گرفتگی عضلانی است. ..
98,900 تومان 112,400 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات