منو
سبد خرید شما

تبخال و آفت دهان

تبخال و آفت دهان
ژل موضعی آفتین ژل Aaftin Gel یک درمان سریع و قطعی برای رفع آفت های دهانی است. آفتین ژل یک محصول فوق العاده برای تسکین درد و رفع آفت دهان است. مواد اصلی تشکیل دهنده آفتین ژل عصاره ریشه گیاه شیرین بیان است. آفت دهان  زخم کوچک و عمیق که در مخاط دهان به وجود می آید و گاهی اوقات خوردن و آشامیدن را س..
37,900 تومان 45,000 تومان
محلول میرتکس باریج:محلول موضعی میرتکس باریج اسانس Barij Myrtex برای درمان آفت دهان و درمان تبخال توسط شرکت باریج اسانس تهیه و تولید شده است. محلول میرتکس همانطور که از نام آن پیداست از گیاه میرتکس (Myrtex) یا گیاه مورد تولید شده است. گیاه مورد دارای خواص بسیاری برای بدن است.  گیاه مورد دارا..
38,200 تومان 42,000 تومان
ژل ملیسان گل دارو 5 گرمی | برای درمان عفونت های ویروسی پوست مانند تبخال و زونا ژل ملیسان گل دارو 5 گرمی | برای درمان عفونت های ویروسی پوست مانند تبخال و زونا
جدید -4 %
ژل ملیسان گل دارو Goldaru Melissan Gel محصولی برای از بین بردن عفونت های ویروسی پوست از محصولات گل دارو است. مانند سایر محصولات گل دارو ژل ملیسان نیز حاوی ترکیب موثره گیاهی است که می تواند باعث بهبود وضعیت عفونت های پوستی نظیر تبخال و زونا شود.  ماده موثره ژل ملیسان عصاره خشک شده ب..
32,600 تومان 34,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات