منو
سبد خرید شما

سرماخوردگی و آلرژی

سرماخوردگی و آلرژی
اسپری خشکی بینی سالینتوم - د بهشاد دارو Behshad Darou Salintom-D Nasal Spray یک اسپری مرطوب کننده برای خشکی مخاط بینی است. اسپری سالینتوم دی از بین برنده خشکی بینی و کمک به پیشگیری و درمان خشکی بینی است. همچنین اسپری سالینتوم باعث ترمیم مخاط بینی می شود و مخاط را نرم می کند. اسپری کلدام..
39,600 تومان 42,820 تومان
اسپری بینی سزالین 25% رها فارما Rahapharm Sesalin Nasal Spray یک اسپری بینی مرطوب کننده برای جلوگیری و رفع خشکی مخاط بینی از محصولات رها فارم است.  ماده موثره در اسپری بینی سزالین یک ترکیب طبیعی و گیاهی است که عوارض را به حداقل و اثر گذاری را به حداکثر می رساند. اسپری سزالین رها حاوی روغن کنجد ..
32,000 تومان
 اسپری دهانی کلداماریس زیگما فارم:اسپری دهانی کلداماریس زیگما فارم تروت ( گلو و حلق ) می تواند بصورت کمکی در درمان عفونت های ویروسی مجاری تنفسی فوقانی مورد استفاده قرار گیرد.اسپری دهانی تروت کلداماریس از غشای مخاطی در برابر محرک‌های خارجی، گسترش و تکثیر ویروس‌ها و عوامل بیماری..
269,800 تومان 284,000 تومان
اسپری کلداماریس پروفیلاکتیک زیگما فارم
تاریخ نزدیک -30 %
اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک:اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک Sigma Coldamaris Pro برای جلوگیری از خشکی مخاط و رطوبت رسانی به مخاط بینی به کار می‌رود و دارای اثرات ضد ویروسی در برابر ویروس‌های عامل سرماخوردگی است. کلداماریس پروفیلاکتیک برای هر گروه سنی بالای یکسال به بالا مناسب است..
199,900 تومان 284,000 تومان
مشخصات اسپری کلداماریس پلاس زیگما فارم :درمان عوارض تنفسی پیشگیری از سرماخوردگی پیشگیری از خشکی شدید مخاط بینی رطوبت رسانی و جلوگیری از خشک شدن بینی جلوگیری از عفونت های ویروسی مجاری تنفسی پیشگیری و کمک به کاهش مشکلات ناشی از خشکی یا تحریک 20 میلی لیتر  ..
283,000 تومان 298,000 تومان
شربت آوی پکت دینه Dineh Avipect Syrup یک شربت گیاهی ضد سرفه برای کودکان و بزرگسالان است. شربت آوی پکت دینه تسکین دهنده سرفه و یک خلط آور گیاهی است که برطرف کننده التهاب مجاری تنفسی است. شربت آوی پکت دینه و ماده اصلی تشکیل دهنده آن عصاره آویشن است که یک عصاره گیاهی مناسب و یک ضد التهاب قوی مجاری تنفس..
55,800 تومان 60,000 تومان
شربت برون کلد هلث اید HealthAid Broncold Syrup یک شربت گیاهی و فرآورده ای طبیعی از محصولات هلث اید برای کمک به بهبود و تسریع درمان سرماخوردگی و آنفولانزا است. شربت برون کلد هلث اید تماما از ترکیبات گیاهی و طبیعی تشکیل شده است و هیچ ماده ای اضافه غیر طبیعی در این محصول استفاده نشده است. &nbs..
68,000 تومان 69,600 تومان
شربت تیماسین مهدارو | شربت طبیعی برای درمان سرفه و برونشیت شربت تیماسین مهدارو | شربت طبیعی برای درمان سرفه و برونشیت
تاریخ نزدیک -10 %
شربت تیماسین مهدارو Tymasin Syrup یک شربت گیاهی ضد سرفه و یک فرآورده طبیعی برای تسکین سرفه و احتقان مجاری تنفسی است. شربت تیماسین حاوی مواد موثره و گیاهان آویشن و مرزنجوش است که به بهبود علائم سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می کنند.  شربت تیماسین یک خلط آور طبیعی و کمک کننده به بهبود س..
49,500 تومان 55,000 تومان
شربت تیمکس (Thymex)شربت تیمکس (Thymex) از داروهای گیاهی است که حاوی آویشن باغی و عسل طبیعی بوده و برای درمان سرفه مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو خاصیت خلط آوری داشته و التهابات مجاری تنفسی را برطرف می کند. همانطور که ذکر شد عسل یکی از مواد اصلی در ترکیبات این داروست. این ماده شفابخش خاصیت ض..
58,500 تومان 65,000 تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک Iran Darouk Thymex Plus Syrup شربت آویشن و یا شربت گیاهی ضد سرفه با اثرات فوق العاده در بهبود سیستم تنفسی بدن است. شربت تیمکس پلاس حاوی دو ترکیب موثر در درمان سرفه و همچنین یک خلط آور طبیعی می باشد. تیمکس پلاس ایران داروک حاوی گیاه آویشن باغی به عنوان ترکیب ..
74,900 تومان 78,000 تومان
شربت زینگاویش:شربت زینگاویش سلامت گستر یک مکمل ضد سرفه با ترکیبات گیاهی به همراه ویتامین ث و عسل است. از ترکیبات گیاهی شربت زینگاویش می توان به آویشن، گیاه گل ختمی، گیاه عشقه و زنجبیل اشاره کرد. این ترکیبات گیاهی در کنار عسل و ویتامین سی به درمان سرفه و پاکسازی مجاری تنفسی کمک می کند. شربت زینگا..
78,900 تومان 84,000 تومان
شربت ضد سرفه آی ویلین لاگاپ | بهبود سرما خوردگی و ضد سرفه بدون قند
ارسال فقط در تهران -20 %
مشخصات شربت ضد سرفه آی ویلین با طعم عسل لاگاپ :حاوی عصاره برگ خشک شده پیچک هدراهلیکس بدون قند، فاقد الکل و مواد رنگی برطرف کننده سرفه با طعم عسل 100 میلی لیتر خلط آور ضد اسپاسمشربت ضد سرفه آی ویلین ترکیبی از عصاره برگ خشک شده پیچک هیدراهلیکس و عسل بوده و التهاب حاد ..
27,900 تومان 35,000 تومان
شربت ضد سرفه اوپیوکاف سپیداج ۱۲۰ میلی لیترشربت ضد سرفه اوپیوکاف سپیداج ۱۲۰ میلی لیتر برطرف کننده سرفه و رقیق کننده و افزایش دهند خلط می باشد. این سوسپانسیون جهت رفع سرفه های خشک و خلط دار ناشی از بیماری های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، سینوزیت، لارنژیت، برونشیت، بهبود تنفس با کاهش التهاب و تحریک پذیری..
42,000 تومان
 شربت ضد سرفه نوسکاف فاران شیمی  شربت ضد سرفه نوسکاف فاران شیمی برطرف کننده سرفه و رقیق کننده و افزایش دهنده خلط می باشد. این شربت جهت رفع سرفه های خشک و خلط دار ناشی از بیماری های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، سینوزیت، لارنژیت، برونشیت، بهبود تنفس با کاهش التهاب و تحریک پذیر..
44,800 تومان 46,000 تومان
شربت عناب رد کولد دایاشربت عناب رد کولد دایا در هر 10 میلی متر خود حاوی 100 میلی گرم از عصاره آبی میوه گیاه عناب با نام علمی Ziziphus jujuba و 100 میلی گرم از عصاره آبی ریشه گیاه شیرین بیان با نام علمی Glycyrrhiza که معادل 1/8 – 1/3 میلی گرم گلیسیریزینیک اسید و 6/5 – 5/0 میلی گرم ترک..
65,000 تومان 68,000 تومان
شربت فیتوپان ایران داروک Iran Darouk Pytopan Syrup یک شربت گیاهی ضد سرفه از محصولات ایران داروک است. شربت فیتوپان حاوی ترکیب گیاهی پیچک می باشد. در هر 100 میلی لیتر از شربت فیتوپان 10 میلی گرم از فلاونوئید تام بر حسب هایپروزید می باشد که از گیاه پیچک (عشقه) گرفته شده است.  شربت گیا..
37,800 تومان 40,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 47 (3 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات