منو
سبد خرید شما

سپیژن | Cepigene

محصولات سپیژن یک محصول ایرانی و حاصل تجربه و تحقیق محققین ایرانی برای حفظ سلامت زیبایی طراحی شده است. برند سپیژن تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی و همچنین محصولاتی با خواص درمانی برای پوست و مو می باشد. برند سپیژن با تکیه بر دانش ایرانی و ترکیبات با کیفیت طبیعی و گیاهی محصولات خود را در عرضه می کند.

ترکیبات طبیعی و گیاهی با سازگاری مناسب با پوست مو از جمله ویژگی های محصولات سپیژن است. این برند به تازگی محصولات جدید و نوآورانه ای مطابق با تکنولوژی روز دنیا برای حفظ سلامت سلامت مو طراحی کرده است. سپیژن از جمله برندهایی است که جای خود را در بازار ایران پیدا کرده و طرفداران خاص خود را دارد. لوسیون ها و تقویت کننده موی بر پایه ترکیبات گیاهی به طور تخصصی برای آقایان و همچنین محصول دیگری برای بانوان طراحی شده است تا بتواند به موثرترین شکل به تقویت موها بپردازد. 

محصولات سپیژن

شامپو ضد ریزش و مرطوب کننده عمقی موی خشک سپیژن Cepigene Anti Hair Loss،  شامپوی ضد ریزش مناسب موهای خشک است. شامپو ضدریزش سپیژن با تقویت فولیکول مو و با تنظیم pH کف سر ریزش مو را کنترل می کند. شامپو تقویت کننده موی خشک سپیژن با آبرسانی موثر به تار مو مناسب برای موهای خشک طراحی شده است و خونرسان..
185,625 تومان 247,500 تومان
شامپو ضد ریزش موی چرب سپیژن Cepegene Anti Hair Loss for Greasy Hair Shampoo یک شامپوی مناسب برای موی چرب و پوست کف سر چرب از محصولات سپیژن است. شامپو تقویت کننده موهای چرب سپیژن همچنین با کنترل چربی چربی کف سر باعث تنظیم چربی و جلوگیری از ترشح بیش از حد چربی کف سر و در نتیجه چرب شدن موها می شود.&nbs..
185,600 تومان 247,500 تومان
شامپو ضد ریزش انواع مو سپیژن Cepigene Anti Hair Loss Shampoo for All hair Types یک شامپو تقویت کننده ملایم و طراحی شده برای انواع مو از محصولات سپیژن است. شامپو تقویت کننده سپیژن یک محصول ضد ریزش برای بر پایه ترکیبات گیاهی و طبیعی است و یک شوینده مناسب جهت پاکسازی پوست کف سر و موها می باشد..
185,625 تومان 247,500 تومان
لوسیون ضدریزش مناسب انواع مو سپیژن Cepigene Anti Hair Loss Lotion for all Scalp Type محلول طبیعی برای نرم کنندگی و تقویت کنندگی موها از محصولات سپیژن است. محلول ضد ریزش سپیژن طراحی شده برای انواع مو می باشد که می تواند باعث تقویت ریشه موها و جلوگیری از ریزش مو است.  محلول تقویت کنن..
267,700 تومان 357,000 تومان
محلول ضد ریزش موی خشک سپیژن Cepigene Anti Hair Loss for Dry Scalp یک لوسیون تقویت کننده مو از سری محصولات سپیژن و طراحی شده برای موهای خشک است. محلول ضدریزش موی خشک سپیژن حاوی ترکیبات گیاهی و طبیعی موثر جهت رطوبت رسانی به موها و همچنین کمک به تقویت موهای خشک و جلوگیری از ریزش آنهاست. &..
249,750 تومان 333,000 تومان
محلول ضد ریزش موی چرب سپیژن Cepigene Anti Hair Loss for Greasy Scalp لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو از محصولات سپیژن برای موهای چرب است. محلول تقویت کننده مو مناسب موهای چرب سپیژن به طور اختصاصی برای جلوگیری از ریزش موهای چرب طراحی شده و می تواند به کاهش ریزش مو و تنظیم ترشح چربی کمک کند. ..
286,875 تومان 382,500 تومان
شامپو خنک کننده روزانه سپیژن 400 میلی | پاک کننده ملایم انواع مو
ناموجود
شامپو خنک کننده روزانه سپیژن:شامپوی خنک کننده روزانه سپیژن Cepigene Coolant Daily Shampoo، مناسب جهت شستشوی روزانه موها و الهام گرفته از ویژگی های ضد عفونی کننده و خنک کنندگی نعنا می باشد. پایه ملایم پاک کنندگی شامپو خنک کننده روزانه سپیژن برای شستشوی انواع مو، بدون ایجاد حساسیت و التهاب در پوست..
117,000 تومان
شامپو روزانه سپیژن 400 میلی | شامپوی روزانه مناسب انواع مو شامپو روزانه سپیژن 400 میلی | شامپوی روزانه مناسب انواع مو
-10 % ناموجود
شامپو روزانه سپیژن:شامپوی روزانه انواع مو سپیژن مدل Cepigene Journalier Shampoo یک پاک کننده ملایم برای انواع مو است. شامپو روزانه مناسب انواع مو سپیژن دارای پایه ملایم برای شستشوی روزانه موهای معمولی و بدون اثر بر روی رنگ موها است. این شامپو دارای PH متناسب با پوست سر و مناسب برای..
98,900 تومان 109,500 تومان
شامپو ضد ریزش 4 سپیژن 200 میلی | تقویت کننده و ضدریزش مناسب موهای خشک شامپو ضد ریزش 4 سپیژن 200 میلی | تقویت کننده و ضدریزش مناسب موهای خشک
ناموجود
شامپو ضد ریزش سپیژن:شامپو تقویت کننده مناسب ریزش مو سپیژن Cepigene Anti Hair Loss 4 Shampoo For Dry Hair،  شامپوی ضد ریزش مناسب موهای خشک است.  شامپو ضدریزش موی خشک سپیژن فاقد سولفات بوده و با ترکیبات خاص خود باعث جلوگیری از ریزش مو سر می شود. محافظت از سلول‌های بنیاد..
102,000 تومان
فوم 2 و 3 سپیژن | التیام بخش، پاک کننده و ضد ریزش بعد از کاشت مو فوم 2 و 3 سپیژن | التیام بخش، پاک کننده و ضد ریزش بعد از کاشت مو
-24 % ناموجود
فوم التیام بخش 2 و 3 سپیژن Cepigene Hair Graft Foams 2&3 حاوی 2 عدد فوم برای موهای تازه کاشت شده از محصولات سپیژن است. فوم شماره 2 و فوم شماره 3 سپیژن طراحی شده برای موهای بعد از کاشت مو است تا باعث افزایش رشد و همچنین کمک به جلوگیری از ریزش مو شود.  فوم شماره 2 سپیژن حاوی ترکی..
287,200 تومان 378,000 تومان
محلول ضد ریزش موی آقایان سپیژن | حاوی ترکیبات گیاهی و مناسب انواع مو محلول ضد ریزش موی آقایان سپیژن | حاوی ترکیبات گیاهی و مناسب انواع مو
-24 % ناموجود
محلول ضد ریزش موی آقایان سپیژن Cepigene Anti Hair Loss Lotion یک لوسیون ضد ریزش با ترکیبات طبیعی و گیاهی از محصولات سپیژن است. محلول تقویت کننده موی سپیژن یک محصول تخصصی برای ریزش موی مردانه با ترکیبات گیاهی است که باعث کمک به مهار ریزش مو می شود.  ترکیبات گیاهی موجود در لوسیون ضدر..
313,800 تومان 413,000 تومان
محلول پاک کننده آرایش سپیژن 250 میلی | پاک کننده آرایش پوست خشک و حساس
ناموجود
محلول میسلار واتر پاک کننده پوست چرب آرایش سپیژن:پاک کننده آرایش سپیژن Cepigene Micellar Cleansing Water for Dry & Sensitive Skin آب میسلار واتر مخصوص پاک کردن آرایش و همچنین پاک کردن آلودگی های صورت است. پاک کننده سپیژن میسلار وارتر مخصوص پوست های خشک و حساس طراحی شده است. ترکیبات موجود در ..
128,000 تومان
محلول پاک کننده آرایش سپیژن 250 میلی | پاک کننده آرایش پوست چرب و مختلط
ناموجود
محلول میسلار واتر پاک کننده پوست چرب آرایش سپیژن:پاک کننده آرایش سپیژن Cepigene Micellar Cleansing Water for Oily Skin یک محلول پاک کننده آرایش میسلار واتر از محصولات سپیژن است که مخصوص پوست های چرب و مختلط طراحی شده است. این محصول همزمان با حذف آلودگی ها و پاک کردن آرایش صورت، چربی پوست را نیز ..
133,000 تومان
کرم تقویت کننده مژه سپیژن 3 میلی | افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه کرم تقویت کننده مژه سپیژن 3 میلی | افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه
-18 % ناموجود
کرم حجم دهنده مژه سپیژن:کرم حجم دهنده مژه سپیژن Cepigene Eyelash Reviver Cream، یک محصول تقویت کننده و افزایش دهنده ضخامت مژه است. کرم حجم دهنده مژه سپیژن با تحریک و تکثیر سلول های فولیکول مژه و همچنین افزایش استحکام مژه به واسطه فعال کردن ژن های پروتئین اتصالی لامینین و افزایش تولید کلاژن باعث ..
219,000 تومان 266,700 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات