منو
سبد خرید شما

شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد | درمان شپش سر

شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد | درمان شپش سر
ناموجود
شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد | درمان شپش سر
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Nixetrin 1% Permethrin Shampoo
17,000 تومان
اشتراک گذاری در :

شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد

شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد حاوی پرمترین بعنوان شامپو برای درمان آلودگی ناشی از شپش سر انسانی بکار برده می شود. معمولا مصرف یکباراز این شامپو برای بیماران مبتلا به شپش سر تقریبا در تمامی موارد نتیجه درمانی مثبت دارد. هنگام استفاده از این شامپو به هیچ وجه از درمان های سنتی مانند استفاده از سرکه و ... بدلیل احتمال کاهش اثر دارو استفاده نگردد. ضمنا" مصرف این دارو در انسان کمترین حد سمیت را نسبت به سایر فرآورده های مشابه دارد.

 


 

نحوه مصرف شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد:

ابتدا باید موها را با یک شامپوی درمین ( بدون نرم کننده و حالت دهنده) بخوبی بشویید و سپس موها را بخوبی آب کشیده و تا حدی که فقط آب موها گرفته شود، خشک نمایید. آنگاه مقدار کافی از شامپو نیکسترین (پرمترین) ( برای موهای بلند شامپوی کامل، برای موهای متوسط 4/3 شامپوو برای موهای کوتاه از نصف شامپو ) روی موهای نم دار بدون استفاده از آب اضافی استفاده نمایید، تمام موها و پوست سربخوبی به شامپو آغشته شود و اجازه دهید 10 دقیقه در همان حالت باقی بماند سپس موها را شسته و بخوبی آب بکشید. تا 2 روز از شستن موها خودداری کنید. اگر پس از یک هفته شپش زنده در موی سر مشاهده شد، درمان تکرار شود.

 


 

نحوه شانه کردن به هنگام استفاده از شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد:

موهای سر را به چند قسمت تقسیم نموده و هر قسمت را طبق روش زیر شانه نمایید. ابتدا موی سر را با شانه معمولی شـانه کنیدتـا موها صاف و گره مو باز شود. سپس از شانه دندانه ریز موجود در بسته بندی به روش زیر برای جدا کردن تخم شپش و شپش های مرده استفاده کنید.  نوک شانه دندانه ریز را به سمت خود گرفته و مقداری از مو را از کف سر به صورتی که شانه ابتدا چسبیده به کف سر باشد، به سمت انتهای مو شانه نمایید. بعد از هر بـار شانه کردن با دستمال کاغذی شپش ها را از شانه جدا کنید و دستمـال کاغذی را در کیسه پلاستیکی بریزید. مـوهای شانه شده را بـا یککلیپس از قسمت های شانه نشده جدا نموده و قسمت های دیگر مـو را به همین ترتیب تـا شانه شدن تمامی موها ادامه دهید. سپس کلیپس ها را جـدانموده و مجددا موها را با آب گرم شستشو دهید.

 


 

نکات قابل توصیه هنگام استفاده از شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد :

 1. قبل از مصرف فراورده را به خوبی تکان دهید .
 2. تمام لباسها ، ملحفه ها و حوله های بیمار باید با آب داغ شسته و یا با اسپری ویژه البسه درمین آغشته گردد.
 3. تمامی افراد خانواده فرد مبتلا نیز همزمان باید درمان گردند.
 4. برای جلوگیری از گسترش آلودگی، شانه و برس را نیز با شامپو پرمترین بشویید.
 5. از تماس دارو با چشم و دهان خودداری گردد.
 6. از مصرف شامپو پرمترین بطور معمولی و مرتب اجتناب شود.
 7. این دارو برای استعمال خارجی است.
 8. دور از دسترس اطفال نگهداری گردد.
 9. از مصرف دارو روی زخم های باز، خراشیدگی و بریدگیها اجتناب گردد.

 

عوارض جانبی شامپو نیکسترین پرمترین ۱درصد:

هر دارو به موازات اثرات درمانی خوداثرات جانبی را نیز به همراه دارد که تمامی عوارض به یک باره در یک فرد ظاهر نمی شود.احساس سوزش، گزش، اریتم و راش ممکن است ظاهر شود.

مصرف در بارداری: در صورت نیاز مبرم ، استفاده از دارو حداکثر دوبار در تمام طول آبستنی و شیر دهی مجاز می باشد.

مصرف در کودکان: در کودکان کوچکتر از 2 ماه سن مصرف نگردد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: شامپو ضد شپش

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات