منو
سبد خرید شما

ضد درد

ضد درد
اسپری موضعی سی ام باریج:اسپری سی ام باریج CM Barij Lotion یک محصول حاوی ترکیبات گیاهی شامل اسانس کرفس و اسانس نعناع برای تسکین درد استئوآرتریت زانو، تسکین دردهای عضلانی اسکلتی، کشیدگی تاندونی و گرفتگی عضلات می باشد. اوستئوآرتریت شایع‌ترین بیماری مفصلی در سراسر جهان است. برخی ا..
51,800 تومان 57,000 تومان
روغن سیاهدانه باریج Barij Black Seed Oil یک مکمل گیاهی برای تسکین درد های مفصلی و کمک به کاهش گرفتگی عضلات از محصولات باریج است. همانطور که از نام این محصول پیداست، ماده اصلی تشکیل دهنده آن، روغن سیاه دانه است که خواص بسیاری را برای بدن دارد.  روغن سیاه دانه یا بلک سید اویل یکی از ..
123,600 تومان 135,800 تومان
لوسیون موضعی سی ام باریج:لوسیون سی ام باریج CM Barij Lotion یک محصول حاوی ترکیبات گیاهی شامل اسانس کرفس و اسانس نعناع برای تسکین درد استئوآرتریت زانو، تسکین دردهای عضلانی اسکلتی، کشیدگی تاندونی و گرفتگی عضلات می باشد. اوستئوآرتریت شایع‌ترین بیماری مفصلی در سراسر جهان است. برخی..
45,500 تومان 50,000 تومان
پماد رزماری گل دارو Goldaru Rosemary Ointment پماد موضعی برای کاهش دردهای عضلانی از محصولات گل دارو است. پماد رزماری گل دارو حاوی گیاه رزماری است که خواص تسکین دهندگی و ضد التهابی دارد که می تواند از این گیاه در بهبود و کاهش دردهای عضلانی و مفصلی استفاده کرد. علاوه بر رزماری ترکیب دیگری در ..
57,600 تومان 60,000 تومان
ژل خنک کننده بدن مارینوکس Marinox Cooling Gel یک ژل ضد درد و تسکین دهنده با استفاده از سرما درمانی است که می تواند دردهای عضلانی و روماتیسمی را تسکین دهد. ژل خنک کننده بدن مارینوکس، حاوی ترکیبات طبیعی با اثرات ترمیم کننده و همچنین ترکیبات با اثرات ضد التهابی برای عضلات بدن است.  اگ..
83,900 تومان 119,900 تومان
ژل کاسه ای خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس 100 میلی BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل مناسب به همراه پایه ترکیبات گیاهی برای کاهش درد عضلات و دردهای ناشی از گرفتگی عضلات است. ژل مینرال آیس بی ام اس برطرف کننده درهای مفصلی و روماتیسمی است. همچنین از این محصول برای کاهش کمر درد و گرفتگی عضلات مختلف ..
61,100 تومان 63,000 تومان
ژل کاسه ای خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل مناسب به همراه ترکیبات گیاهی برای کاهش درد عضلات و دردهای ناشی از آرتروز است. ژل مینرال آیس بی ام اس برطرف کننده درهای مفصلی و روماتیسمی است. همچنین از این محصول برای کاهش کمر درد و گرفتگی عضلات مختلف بدن استفاده می شود. ..
89,900 تومان
ژل خنک کننده بدن پین رست | بهبود کشیدگی تاندون و عضلات ژل خنک کننده بدن پین رست | بهبود کشیدگی تاندون و عضلات
زود مصرف
ژل خنک کننده بدن پین رست PainRest Ice Gel یک بهبود دهنده درد با روش سرما درمانی برای بهبود کشیدگی های عضلانی و همچنین تاندون ها اضافه می شود. ژل پین رست به طور شگفت‌انگیزی موجب تسکین سریع اسپاسم، کوفتگی، کشیدگی عضلات، کبودی، آرتریت، کمردرد، گرفتگی گردن، و دردهای عضلانی ناشی از صدمات ورزشی می&zw..
53,240 تومان
ژل خنک کننده مینرال آیس بی اس ام BMS Mineral Ice Cooling Gel 80ml یک ژل درمانی برای کاهش و رفع دردها و گرفتگی عضلات می باشد.  ژل خنک کننده بدن مینرال آیس مناسب برای برطرف کردن دردهای مفصلی و روماتیسمی است. این ژل با خاصیت خنک کنندگی و ضد درد باعث کاعش درد کمر و گرفتگی های مختلف بدن می..
59,100 تومان 61,000 تومان
ژل رومالایا هیمالیا یک ژل موضعی مناسب از شرکت هیمالیا است که جهت بهبود دردهای مفصلی و تسکین دردهای عضلانی از جمله دردهای آرتروز، نقرس، دردهای ناشی از آسیب به شانه، کمر، گردن و ... می باشد. ژل استخوان و مفاصل رومالیا هیمالیا با فرمولاسیون گیاهی به عنوان ضد التهاب و ضد درد موضعی عمل می كند. ترکیبات ژل..
58,900 تومان 60,000 تومان
ژل موضعی عضلات و مفاصل ریلنس مدل R.Gel دایان فارما 100 گرمژل موضعی عضلات و مفاصل ریلنس ترکیبی است قدرتمند بر اساس جدیدترین فرمول روز دنیا و متشکل از موثرترین مواد فعال ضد درد والتهاب به همراه  عصاره‌های غلیظ شده گیاهان دارویی چون گزنه، رزماری، نعناع، گل همیشه بهار کوهی (آرنیکا) و میخک ..
98,000 تومان
ژل مینرال آیس پمپی بی ام اس 300 میلی BMS Mineral Ice Cooling Gel یک ژل خنک کننده برای کمک به تسکین دردهای عضلانی از محصولات بی ام اس است. ژل خنک کننده بدن مینرال آیس، مناسب برای کاهش دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از آرتروز است. مینرال آیس برطرف کننده دردهای مفصلی و همچنین گرفتگی عضلانی است. ..
98,900 تومان 112,400 تومان
کرم استئوفیکس باریج Barij Osteofix Cream یک کرم تسکین دهنده دردهای عضلانی اسکلتی از محصولات باریج است. مانند سایر محصولات باریج، در کرم استئوفیکس باریج نیز از ترکیبات گیاهی و طبیعی استفاده شده است تا بتواند دردهای عضلانی ناشی از مصدومیت ها و دردهای ناشی از آرتروز و روماتیسم را بهبود بخشد. &..
39,500 تومان 43,400 تومان
کرم ماساژ بدن هربال ویشکا:کرم ماساژ بدن مدل هربال ویشکا Wishca Herbal Massage Cream یک کرم مخصوص ماساژ و حاوی عصاره هفت گیاه است که برای تسکین دردهای عضلانی، مفصلی و روماتیسمی مورد استفاده قرار می گیرد. کرم ویشکا حاوی عصاره گیاهان بابونه، مورد، گزنه، آویشن، کرفس، رزماری و رازیانه است. ترکیب این ..
117,900 تومان 137,000 تومان
کرم ماساژ رادیان | حاوی ترکیبات گیاهی برای تسکین دردهای عضلانی کرم ماساژ رادیان | حاوی ترکیبات گیاهی برای تسکین دردهای عضلانی
جدید -37 %
کرم ماساژ رادیان Radian Massage Cream یک کرم تسکین دهنده و ضد درد عضلانی و همچنین کرم مناسب برای ماساژ بدن است. کرم ماساژ رادیان را می توان یک فرآورده طبیعی و گیاهی دانست چرا که مواد موثره و تشکیل دهنده این محصول تماما از ترکیبات گیاهی تشکیل شده است که قطعا می تواند تاثیرات مناسبی را برای دردهای عضل..
67,900 تومان 108,000 تومان
کرم کاپسیدین دینه Dineh Capsidin Cream یک کرم مسکن از محصولات دینه است. کرم مسکن کاپسیدین دینه مانند سایر محصولات دینه از ترکیبات موثره گیاهی استفاده کرده است تا بتواند بدون استفاده از مواد شیمیایی باعث بهبود درد های عضلانی ناشی از روماتیسم و یا آرتروز باشد.  کرم کاپسیدین دینه حاوی..
33,400 تومان 36,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 19 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات