منو
سبد خرید شما

لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس 50 میلی | تقویت مو و محرک رشد مجدد مو

لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس
لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس
-22 %
لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس
لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس
لوسیون ضد ریزش مو آناژنیا درمال فوکوس 50 میلی | تقویت مو و محرک رشد مجدد مو
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dermal Focus Anagenia Anti-Hair Loss Lotion - 50 ml
 • SKU: 2804
 • بارکد: 626956400023
261,300 تومان
335,000 تومان
اشتراک گذاری در :

لوسیون ضدریزش مو آناژنیا درمال فوکوس Dermal Focus Anagenia Anti-Hair Loss Lotion یک لوسیون مناسب و ترکیبی از مواد طبیعی و مفید برای جلوگیری از ریزش مو است. لوسیون ضد ریزش آناژنیا درمال فوکوس در لاین مراقبت از مو درمال فوکوس می باشد و یک لوسیون بسیار غلیظ برای فعال کردن فولیکول مو است. لوسیون آناژنیا درمال فوکوس،‌ باعث تقویت، محافظت و احیای ریشه مو می شود. این محصول مناسب برای انواع آلوپسی به ویژه برای مراقبت روزانه از موهای نازک، شکننده و همراه با ریزش است.

 

مکمل های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

 

لوسیون ضد ریزش موی درمال فوکوس

 

غلظت بالای مواد فعال در لوسیون ضد ریزش موی آناژنیا باعث تحریک رشد مو، کنترل ترشح بیش از حد چربی و فعال شدن اکسیژن رسانی و گردش خون مویرگی می شود. تراکم مویرگی را افزایش داده (رگزایی) و ساختار آن را بهبود می بخشد. این لوسیون باعث چرب شدن موها نمی شود.

ریزش مو برای همه اتفاق می افتد و همه افراد موهایشان را از دست می دهند. این مسئله طبیعی است که هر روز حدود 50 الی 100 تار مو از دست بدهید. اگر در بخش هایی از سر طاسی یا نازک شدن تار مو را مشاهده کنید، یعنی در واقع ریزش مو را تجربه کرده اید.

از آنجا که انواع مختلف ریزش مو مانند ریزش موی مردانه و ریزش موی زنانه وجود دارد،‌ و یا دلایل دیگری از جمله تغییرات هورمونی یا استرس، یافتن علت ریزش مو می تواند چالش برانگیز باشد. دو عامل اصلی وجود دارد که می توان روی حیات مو شما تاثیر بگذارند.

مورد اول عوامل موقتی است. عوامل موقتی مرتبط با تغییرات فصلی، استرس، خستگی، رژیم غذایی نامناسب و یا گاهی اوقات می توان بعد از بارداری در بانوان و یا شوک عاطفی ایجاد شود. تمام این موارد موقتی است و با رعایت و کمی رسیدگی می توان سلامت موها را بازگرداند.

عوامل دیگری وجود دارند که جزو عوامل مزمن به شمار می آیند نظیر عوامل عروقی، هورمونی و غیره که به تدریج ایجاد می شوند یا مکررا اتفاق می افتد.

 

شامپو های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

 

راه حل درمال فوکوس برای رفع هر دو دلیل، لوسیون ضدریزش و تقویت کننده موی آناژنیا است. این محصول با ترکیبات موثر خود باعث توقف ریزش موی غیر عادی و تقویت فولیکول مو می شود. زینک گلوکونات از ترکیبات لوسیون آناژنیا درمال فوکوس است که به عنوان یک مهار کننده 5-آلفاردوکتاز عمل می کند و جلوی تولید DHT را که نقش اساسی در ریزش موی هورمونی دارد، می گیرد. کمبود شدید روی می تواند یکی از علل ریزش مو به خصوص در مردان باشد.

آپیژنین مشتق شده از بالنگ، معروف به آنتی اکسیدان، ضد التهاب است و می تواند باعث رشد مو و محرک رشد مو باشد. بیوتینیل تری پپتید-۱ نیز پپتیدی است که برای کاهش ریزش مو مفید است. این ماده باعث تقویت تکثیر کراتینوسیت های پیاز مو می شود و همچنین به اتصال بهینه مو در جایگاه خود کمک می کند.

 

لوسیون ضد ریزش موی زنانه درمال فوکوس آنژنیا

 

 


 

علت ریزش مو چیست؟

ریزش مو دلایل زیادی دارد. آنچه باعث ریزش مو می شود می تواند تعیین کند که آیا موهای شما:

 • به تدریج یا ناگهانی می افتد
 • نازک می شود
 • می تواند خود به خود رشد کند
 • برای رشد مجدد نیاز به درمان دارد
 • برای جلوگیری از ریزش دائمی مو نیاز به مراقبت فوری دارد

 

علل ریزش مو:

ریزش موی ارثی:

هم مردان و هم زنان دچار این نوع ریزش مو می شوند که شایع ترین علت ریزش مو در سراسر جهان است. در مردان ، ریزش مو با الگوی مردانه نامیده می شود. خانمها دچار ریزش موی زنانه می شوند. صرف نظر از اینکه در مردان یا زنان ایجاد شود ، اصطلاح پزشکی آلوپسی آندروژنیک است.

صرف نظر از اصطلاحی که به کار می برید ، به این معنی است که ژن هایی را به ارث برده اید که باعث کوچک شدن فولیکول های مو (از هر مو) و در نهایت متوقف شدن رشد مو می شود. کوچک شدن می تواند در نوجوانی شما شروع شود ، اما معمولاً در اواخر زندگی شروع می شود.

در زنان ، اولین علامت قابل توجه ریزش موی ارثی معمولاً نازک شدن کلی یا افزایش ناگهانی ریزش یک قسمت است.  هنگامی که مردی دچار ریزش موی ارثی می شود ، اولین علامت اغلب عقب نشینی خط مو یا کچلی در بالای سر است.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

بله ، درمان می تواند به توقف یا کند شدن ریزش مو کمک کند. همچنین ممکن است به رشد مجدد موها کمک کند. هرچه درمان زودتر شروع شود ، بهتر عمل می کند. بدون درمان ، شما همچنان به ریزش مو ادامه می دهید.

 

علت ریزش مو

 

سن:

با افزایش سن ، اکثر افراد متوجه ریزش مو می شوند زیرا رشد موها کند می شود. در برخی موارد ، رشد فولیکول های مو متوقف می شود ، که باعث نازک شدن موهای سر ما می شود. موها نیز رنگ خود را از دست می دهند. خط موی زن به طور طبیعی شروع به کاهش می کند.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

درمان زود هنگام ، به برخی از افراد کمک می کند موهای خود را دوباره رشد دهند.

 

افزایش سن

 

آلوپسی آره آتا:

آلوپسی آره آتا یک بیماری است که وقتی سیستم ایمنی بدن به فولیکول های مو حمله می کند (که موها را در جای خود نگه می دارد) و باعث ریزش مو می شود. شما می توانید موهای خود را در هر نقطه از بدن از جمله پوست سر ، داخل بینی و گوش خود از دست دهید. برخی از افراد مژه یا ابروهای خود را از دست می دهند.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

بله . اگر موهای شما به تنهایی رشد نکرد ، درمان ممکن است به تحریک رشد مجدد کمک کند.

 

ریزش مو

 

درمان سرطان:

اگر شیمی درمانی دریافت می کنید یا تحت درمان پرتو با سر یا گردن خود قرار می گیرید ، ممکن است در عرض چند هفته پس از شروع درمان ، تمام (یا بیشتر) موهای خود را از دست بدهید.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

موها معمولاً طی چند ماه پس از اتمام شیمی درمانی یا پرتودرمانی در سر یا گردن رویش مجدد پیدا می کنند. متخصصان پوست می توانند داروهایی را برای کمک به رشد سریعتر موها ارائه دهند.

آیا قابل پیشگیری است؟

استفاده از کلاه خنک کننده قبل ، در طول و بعد از هر جلسه شیمی درمانی ممکن است به جلوگیری از ریزش مو کمک کند.

 

سرطان و ریزش مو

 

زایمان ، بیماری یا سایر عوامل استرس زا:

چند ماه پس از زایمان ، بهبودی از بیماری یا عمل جراحی ، ممکن است موهای بیشتری در برس یا بالش خود مشاهده کنید. این نیز می تواند پس از یک دوره استرس زا در زندگی شما مانند طلاق یا مرگ یکی از عزیزان شما اتفاق بیفتد.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

اگر استرس متوقف شود ، بدن شما دوباره تنظیم می شود و ریزش بیش از حد متوقف می شود. هنگامی که ریزش متوقف می شود ، اکثر مردم می بینند که موهایشان طی 6 تا 9 ماه دوباره حالت پری طبیعی خود را به دست می آورند.

 

زایمان و ریزش مو

 

مراقبت بیش از حد از مو:

اگر موهای خود را رنگ آمیزی ، یا زیاد شانه کنید، ممکن است به موهای خود آسیب برسانید. با گذشت زمان ، این آسیب می تواند منجر به ریزش مو شود.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

شما می توانید نحوه مراقبت از موهای خود را تغییر دهید ، که می تواند از ریزش مو جلوگیری کند. هنگامی که به فولیکول مو آسیب می رسانید ، موها نمی توانند از آن فولیکول رشد کنند. داشتن تعداد زیادی فولیکول آسیب دیده مو باعث ایجاد نقاط طاس دائمی می شود.

 

رنگ مو باعث ریزش مو می شود

 

مدل مو :

اگر اغلب موهای خود را محکم به عقب کشیده اید ، کشیدن مداوم می تواند منجر به ریزش دائمی مو شود. نام پزشکی این بیماری آلوپسی کششی است.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

خیر. با ایجاد برخی تغییرات می توانید از ریزش مو جلوگیری کنید.

 

مدل مو

 

عدم تعادل هورمونی:

یکی از علل شایع این عدم تعادل سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) است. این بیماری منجر به کیست در تخمدان زنان ، همراه با علائم و نشانه های دیگر می شود که می تواند شامل ریزش مو شود. قطع برخی از انواع قرص های ضد بارداری می تواند باعث عدم تعادل هورمونی موقت شود. زنانی که دچار عدم تعادل هورمونی می شوند ، می توانند موهای نازک (یا ریزش مو) روی پوست سر خود ایجاد کنند.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

درمان ممکن است کمک کند.

 

عدم تعادل هورمونی

 

عفونت پوست سر:

عفونت پوست سر می تواند منجر به ایجاد پوسته پوسته و گاهی ملتهب در پوست سر شما شود. شما ممکن است نقاط سیاه و سفید کوچکی را روی پوست سر خود ببینید. اینها در واقع ریشه های مو هستند. برخی افراد به همین علت دچار طاسی می شوند.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

بله ، درمان می تواند عفونت را از بین ببرد. هنگامی که عفونت برطرف می شود ، موها تمایل به رشد دارند.

 

عفونت سر و ریزش مو

 

دارو:

عوارض جانبی احتمالی برخی داروها ریزش مو است. اگر فکر می کنید دارویی باعث ریزش مو می شود ، از پزشک که آن را تجویز کرده است بپرسید که آیا ریزش مو عارضه جانبی احتمالی است یا خیر. ضروری است که قبل از صحبت با پزشک ، مصرف دارو را متوقف نکنید. قطع ناگهانی برخی داروها می تواند مشکلات جدی برای سلامتی ایجاد کند.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

بله به کمک درمان و با تشخیص پزشک و یا با اتمام مصرف دارو به تجویز پزشک موها مجدد تمایل به رشد خواهند داشت.

 

دارو و ریزش مو

 

پسوریازیس پوست سر:

بسیاری از افرادی که به پسوریازیس پلاکی مبتلا هستند در برخی مواقع پسوریازیس را روی پوست سر خود ایجاد می کنند. این بیماری می تواند منجر به ریزش مو شود.

 

آیا رشد مجدد امکان پذیر است؟

هنگامی که پسوریازیس پوست سر برطرف می شود ، موها دوباره رشد می کنند ، اما این کار به زمان نیاز دارد. با رعایت نکات متخصصین پوست ، می توانید از ریزش مو جلوگیری کنید.

 

ریزش مو

 

سایر دلایل ریزش مو عبارتند از:

 • موهای خود را بیش از حد بکشید
 • عفونت مقاربتی
 • بیماری تیرویید
 • کمبود بیوتین ، آهن ، پروتئین یا روی
 • مسمومیت (مسمومیت با ویتامین آ، سلنیوم، آرسنیک، تالیم، جیوه و لیتیوم و مقادیر زیاد وارفارین)
   

 


 

مشخصات اسپری ضدریزش آناژنیا درمال فوکوس:

 • لوسیون ضد ریزش مو
 • احیای ریشه مو
 • محرک رشد مو
 • بدون ایجاد وابستگی
 • حاوی زینک برای مهار فاکتور اصلی ریزش مو هورمونی
 • کمک به گردش خون مویرگی و اکسیژن رسانی به کف سر
 • کنترل ترشح بیش از حد چربی
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد التهاب
 • تقویت پیاز مو و اتصال بهینه مو به جایگاه خود در کف سر

 

اسپری ضد ریزش موی آناژنیا درمال فوکوس

 


 

نحوه استفاده از لوسیون آناژنیا درمال فوکوس:

یک بار در روز (15 اسپری)  روی کل پوست سر اسپری شود به طوری که محصول با پوست سر تماس داشته باشد.

هفته ای 3 بار در شب استفاده کنید و کاملاً ماساژ دهید. بعد از استفاده، موها را آبکشی نکنید.

دوره درمان با این لوسیون حداقل 2 ماه است.

 

 


 

ترکیبات لوسیون ضدریزش موی درمال فوکوس:

زینک گلوکونات، آپیژنین، بیوتینیل تری پپتید-1

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • در هنگام استفاده از محصول از تماس محصول با چشم ها خودداری شود.
 • بعد از استفاده از محصول موها را آبکشی نکنید.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارلوسیون: 50 میلی لیتر
کد بهداشتی5455748746883965
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269564000237

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات