منو
سبد خرید شما

ماسک تنفسی

ماسک تنفسی
ماسک صورت سه لایه 50 عددیماسک صورت سه لایه 50 عددی با برندهای متفاوت و جعبه بندی و بسته بندی متفاوت عرضه می گردد. این ماسک های سه لایه با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب تقدیم حضور شما عزیزان می گردد. نام دیگر ماسک سه لایه، ماسک سه لایه جراحی نیز می باشد. چنانچه به دنبال ماسک با قیمت دولتی می گردید، ا..
45,000 تومان 50,000 تومان
ماسک ffp3 رسپی نانو ریما 10 عددی | محافظت ۹۹ درصدی از انواع ذرات معلق 0/3 میکرون ماسک ffp3 رسپی نانو ریما 10 عددی | محافظت ۹۹ درصدی از انواع ذرات معلق 0/3 میکرون
ناموجود
ماسک تنفسی نانو FFP3 رسپینانو ریما  Rima Respinano FFP3 Nano Fiber Mask یک ماسک تنفسی ffp3 یا ماسک N99 است و با بیشترین محافظت و کارائی در برابر انواع ذرات از جمله آلاینده های شیمیایی، میکروبی، محیطی، باکتری ها و ویروس ها با قطره 0.3 میکرون عمل می کند.ماسک ffp3 بیشتری حد محافظت یعنی 99 درص..
90,000 تومان
ماسک تنفسی 20 عددی KN95 هنگرکسی | ماسک ۵ لایه ضد حساسیت با طراحی مناسب برای پوشش کامل صورت ماسک تنفسی 20 عددی KN95 هنگرکسی | ماسک ۵ لایه ضد حساسیت با طراحی مناسب برای پوشش کامل صورت
ناموجود
ماسک تنفسی KN95:ماسک تنفسی ان 95 KN،‌ ماسک تنفسی ۵ لایه با قابلیت بالای تصفیه هواست. ماسک تنفسی n95 با یک لایه اسپان باند، یک لایه ملت بلون، دو لایه اسپا لس و یک لایه بایکو قابلیت بالای برای تصفیه هوا و جلوگیری از ورود آلودگی ها به مجاری تنفسی می شود. ماسک n95 با طراحی مناسب و استفاده آسان ..
98,000 تومان
ماسک تنفسی 3 بعدی اپل 25 عددی | ماسک سه پنله با پوشش کامل صورت - وکیوم شده و کاملا بهداشتی ماسک تنفسی 3 بعدی اپل 25 عددی | ماسک سه پنله با پوشش کامل صورت - وکیوم شده و کاملا بهداشتی
ناموجود
ماسک تنفسی ۳ پنله:ماسک تنفسی 3 بعدی یا ماسک تنفسی سه پنله، ماسک تنفسی با پوشش خاص است. ماسک ۳ بعدی به سه بعد خاص تمام صورت و مجاری تنفسی را پوشش داده و از ورود عفونت های ویروسی به بدن جلوگیری می کند. مزیت این نوع ماسک نسبت به ماسک های پزشکی معمولی، پوشش عالی صورت است. این پوشش در ماسک سه بعدی به..
65,000 تومان
ماسک تنفسی ffp2 | دارای فیلتر برای جلوگیری از آلودگی و بیماری های تنفسی
ناموجود
ماسک تنفسی FFP2 سوپاپ دار:با دوخت دستگاهی و کاملا بهداشتی تهیه و تولید شده است. این ماسک به صورت مونتاژ نشده برای رعایت هرچه بیشتر بهداشت بسته بندی شده که شما می توانید به راحتی بندهای کشی آن را وصل و از ماسک استفاده کنید. این ماسک دارای ابر نرم در قسمت بینی برای راحتی بیشتر است. برای مونتاژ این..
8,000 تومان
ماسک تنفسی ffp3/N99 | دارای استاندارد EN149:2001 ماسک تنفسی ffp3/N99 | دارای استاندارد EN149:2001
ناموجود
ماسک تنفسی FFP3:ماسک تنفسی FFP3 با نام N99 یک ماسک تنفسی و بدون سوپاپ است که دارای استاندارد EN149:2001 می باشد. ماسک هایی که با استاندارد EN149:2001 مطابقت دارند برای محافظت در برابر ذرات معلق مرطوب موجود در هوا، جامدات و ذرات معلق روغنی موجود در هوا طراحی شده اند. جهت مشاهده دیگر ..
29,000 تومان
ماسک تنفسی KN95 ساپلای ان تی آر | محافظت در برابر گرد و غبار و عفونت های ویروسی ماسک تنفسی KN95 ساپلای ان تی آر | محافظت در برابر گرد و غبار و عفونت های ویروسی
ناموجود
ماسک تنفسی KN95 ساپلای ان تی آر:ماسک تنفسی KN98 ساپلای ان تی آر Supply NTR KN95 Protective Mask با محافظت 95 درصدی در برابر گرد و غبار و آلودگی و همچنین محافظت در برابر عفونت های ویروسی از شما محافظت می کند. ماسک کا ان 85 ساپلای اید با محافظت کامل و لایه های محافظتی خود یک ماسک مخصوص برای جلوگیر..
85,000 تومان
ماسک تنفسی N95 شور اند می | دارای فیلتر برای جلوگیری از انتقال بیماری های تنفسی ماسک تنفسی N95 شور اند می | دارای فیلتر برای جلوگیری از انتقال بیماری های تنفسی
ناموجود
ماسک N95 شور اند می:ماسک N95 شور اند می (Sure and Me Medical Protective N95 Mask) با استاندارد EN14683  و گواهی نامه FDA تا 98٪ از انتقال آلودگی ها و عفونت های ویروسی جلوگیری می کند. این ماسک سه بعدی و با 5 لایه محافظتی شما را در برابر بیماری های تنفسی ایمن می کند. این ماسک در بسته بندی 1..
400,000 تومان
ماسک تنفسی سه لایه انصار طب 50 عددی | ماسک پزشکی سه لایه با کیفیت بالا ماسک تنفسی سه لایه انصار طب 50 عددی | ماسک پزشکی سه لایه با کیفیت بالا
ناموجود
ماسک تنفسی:ماسک صورت کاربردهای گوناگونی دارد اما به هنگام شیوع بیماری‌های ویروسی لزوم استفاده از آن بیش از بیش احساس می‌شود. ماسک‌ها انواع مختلفی دارند. مثلا برخی از آنها برای جلوگیری از تنفس هوای آلوده پیشنهاد می‌شوند. هنگامی که بیماری‌هایی مثل کرونا و آنفولانزا در جامع..
90,000 تومان
ماسک تنفسی سه لایه هنان مدیکال 20 عددی | ماسک سه لایه پزشکی وکیوم شده و کاملا بهداشتی ماسک تنفسی سه لایه هنان مدیکال 20 عددی | ماسک سه لایه پزشکی وکیوم شده و کاملا بهداشتی
ناموجود
ماسک تنفسی:کار هایی که در منزل و باغ انجام می شود به طور دائم مستلزم در معرض قرار گیری با مواد شیمیایی آزمایشگاهی و سمی مضر است ، نظیر بوی رنگ ها ، حلال ها ، گرد و غبار ، آلودگی هوا ، مواد چسبنده ، آفت کش ها و محصولات تمیز کننده ی با بوی تیز ، نیازی به اشاره به هجوم سالیانه ی مواد آلاینده و آلرژ..
40,000 تومان
ماسک تنفسی نانو تکنولوژی FFP2 بدون سوپاپ ریما | با فیلتر نانو الیاف برای محافظت بیشتر
ناموجود
ماسک تنفسی FFP2 نانو تکنولوژی ریما بدون سوپاپ:خرید ماسک FFP2 با محافظت بالا امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته شده است. ffp2 یک استاندارد ماسک اروپایی است که هم رده ماسک N95 است که یک استاندارد آمریکایی است. KN95 نیز استاندارد میزان محافظت ماسک در چین است.  ماسک ffp2 نانو الیاف ریما..
15,000 تومان
ماسک تنفسی نانو تکنولوژی FFP2 سوپاپ دار ریما | با فیلتر نانو الیاف برای محافظت بیشتر ماسک تنفسی نانو تکنولوژی FFP2 سوپاپ دار ریما | با فیلتر نانو الیاف برای محافظت بیشتر
ناموجود
ماسک تنفسی FFP2 ریما سوپاپ دار:خرید ماسک FFP2 یک مسئله مهم در امروزه روز است. ماسک ffp2 نانو الیاف ریما یک ماسک تنفسی کاملا بهداشتی با فیلتر نانو فیبر است که شما را در برابر آلودگی های شیمیایی و همچنین ذرات گرد و غبار تا 94 درصد محافظت کرده و از ایجاد عفونت در دستگاه تنفسی جلوگیری می کند. فیلتر ..
15,000 تومان
ماسک سه بعدی 25 کاریار عددی | ماسک ۳ بعدی با کیفیت با پوشش کامل صورت
ناموجود
ماسک ۳ بعدی کاریار:ماسک سه بعدی کاریار 25 عددی 5 لایه ماسکی با طراحی ویژه و منحصر به فرد است که با ماسک های n95 و ماسک های سه لایه متفاوت است. تفاوت ماسک 3 بعدی در طراحی خاص آن نسبت به سایر ماسک های تنفسی است. طراحی ماسک 3 بعدی به نوعی است که با دوخت خاص قسمت چانه و بینی را پوشش داده و از ایجاد ..
65,000 تومان
ماسک سه بعدی نانو KF94 بسته 25 عددی | ماسک ۳ بعدی 6 لایه با پوشش کامل صورت ماسک سه بعدی نانو KF94 بسته 25 عددی | ماسک ۳ بعدی 6 لایه با پوشش کامل صورت
ناموجود
ماسک ۳ بعدی:ماسک سه بعدی 25 عددی 6 لایه نانو ماسکی با طراحی ویژه و منحصر به فرد است که با ماسک های n95 و ماسک های سه لایه متفاوت است. تفاوت ماسک 3 بعدی در طراحی خاص آن نسبت به سایر ماسک های تنفسی است. طراحی ماسک 3 بعدی به نوعی است که با دوخت خاص قسمت چانه و بینی را پوشش داده و از ایجاد درز در اط..
75,000 تومان
ماسک سه بعدی کودک 20 عددی | پوشش کامل صورت و ضد حساسیت
ناموجود
ماسک سه بعدی کودک:ماسک ۳ بعدی کودک یک محصول جدید با سایز متناسب برای صورت کودکان است که صورت کودکان را به طور کامل پوشش داده و باعث جلوگیری از انتقال عوامل ویروسی می شود. با توجه به تحرک بیشتر کودکان نسبت به بزرگسالان ماسک 3 بعدی برای آنها مناسب است چرا که به بهترین شکل طراحی شده و با فرم صورت ک..
40,000 تومان
ماسک سه لایه کودک 50 عددی | محافظت از عوامل بیماری زا تنفسی
ناموجود
ماسک سه لایه کودک:خرید ماسک کودک امروزه به یک امر ضروری برای والدین تبدیل شده است. با توجه به گسترش بیماری های تنفسی و ویروسی کودکان نیز در معرض خطر هستند. ماسک سه لایه کودک می تواند از کودکان در برابر بیماری های تنفسی و حتی آلودگی هوا تا حدی در امان نگه دارد. ماسک سه لایه کودک 50 عددی با طراحی ..
62,500 تومان
نمايش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات