منو
سبد خرید شما

ماسک مو

ماسک مو
ماسک مو تقویت کننده آرچیلو مناسب موهای خشک بدون آبکشی Archilo Fortifying Mask for Dry Hair ماسک موی مناسب موهای خشک است که حاوی ترکیباتی تقویت کننده و رطوبت رسان جهت زیبایی بیشتر موها است. ماسک موی خشک آرچیلو حاوی با ترکیبات خود باعث افزایش طراوت و شادابی موها می شود.ماسک مو تقویت کننده موی خشک..
140,700 تومان 159,900 تومان
ماسک مو آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل | مناسب انواع مو بویژه موی رنگ شده ماسک مو آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل | مناسب انواع مو بویژه موی رنگ شده
جدید -22 %
ماسک مو آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل Enlil Hydrating Mask یک ماسک موی موثر برای رطوبت رسانی به موها از محصولات برند انلیل است. ماسک موی آبرسان انلیل حاوی ماده موثره روغن آرگان برای کمک به رطوبت رسانی موثر به موها و پوست کف سر است.  ماسک موی آبرسان انلیل ماسک آبی انلیل با آبکشی ..
106,900 تومان 137,000 تومان
ماسک مو آبرسان روغن آرگان بدون آبکشی انلیل | مناسب انواع مو بویژه موی رنگ شده ماسک مو آبرسان روغن آرگان بدون آبکشی انلیل | مناسب انواع مو بویژه موی رنگ شده
جدید -22 %
ماسک موی آبرسان بدون آبکشی انلیل Enlil Hydrating Mask Leave-in ماسک موی بدون آبکشی انلیل است که دارای خواص آبرسانی و حاوی روغن آرگان می باشد. ماسک موی روغن آرگان انلیل یک ماسک موی مرطوب کننده و آبرسان برای انواع موها و به خصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده می باشد. رنگ کردن موها ممکن است به دلی..
92,800 تومان 119,000 تومان
ماسک مو انار دیترون مخصوص موهای رنگ شدهماسک مو انار دیترون مخصوص موهای رنگ شده علاوه بر حفظ رنگ موهای شما به لحاظ دارا بودن عصاره انار دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد و از اثر رادیکال های آزاد موجود در هوای آلوده و نور آفتاب جلوگیری می کند. همچنین مصرف این محصول سبب نرم کردن موی رنگ شده و..
166,200 تومان
ماسک مو تقویت کننده با آبکشی انلیل | مناسب برای انواع مو ماسک مو تقویت کننده با آبکشی انلیل | مناسب برای انواع مو
جدید -22 %
ماسک مو تقویت کننده با آبکشی انلیل Enlil Nourishing Mask یک ماسک موی تقویت کننده و ترمیم کننده برای انواع مو از محصولات انلیل است. ماسک موی تقویت کننده انلیل حاوی مخلوطی از ترکیبات گیاهی و روغن های گیاهی برای تغذیه و ترمیم فولیکول های مو و همچنین کمک به رشد مجدد موهاست.  ماسک تقویت..
104,500 تومان 134,000 تومان
ماسک مو تقویت کننده بدون آبکشی انلیل | با ترکیبات طبیعی برای انواع مو ماسک مو تقویت کننده بدون آبکشی انلیل | با ترکیبات طبیعی برای انواع مو
جدید -22 %
ماسک مو تقویت کننده بدون آبکشی انلیل Enlil Nourishing Mask Leave-in ماسک موی تقویت کننده از محصولات انلیل برای کمک به سلامت موهاست. ماسک تقویت کننده بدون آبکشی انلیل حاوی ترکیبات موثر و مانند تمام محصولات انلیل از ترکیبات اصلی گیاهی و طبیعی تشکیل شده است.  ماسک موی انلیل به سلامت م..
92,800 تومان 119,000 تومان
 ماسک مو سریتا بیوتی 150 میلی لیتر با گذشت زمان موهای انسان بر اثر عوامل ژنتیکی و محیطی و استرس، استحکام و کیفیت خود را از دست داده و نازک و ضعیف می‌شوند. ماسک موهای نازک و کم حجم سریتا بیوتی سریتا توسط پروتئین جوانه گندم، موهای کم حجم و نازک شما را احیا کرده و حجم و استحک..
153,700 تومان 158,500 تومان
 ماسک مو سیب دیترون ۴۰۰ میلی لیتر ماسک موی سیب دیترون تغذیه کننده و نرم کننده مناسب انواع مو حتی موهای وز و زبر می باشد و مو را خوش حالت می کند. استفاده از این ماسک همراه با آبکشی علاوه بر نرمی موها سبب تغذیه و تقویت ساقه موها نیز شده و درخشش و حالت پذیری بیشتری به موها می بخشد..
202,900 تومان
 ماسک مو  کراتینه دیترون حاوی روغن آرگان 400 میلی لیتر ماسک مو کراتینه دیترون حاوی روغن آرگان ماسک مو حرفه‌ای کراتینه دیترون حاوی روغن آرگان مناسب افرادی است که موهای خشک، فر و وز شده دارند. این ماسک مو باعث تقویت و ترمیم بافت موهای آسیب دیده شده و با مرطوب کردن موها ..
232,600 تومان
ماسک موهای رنگ شده فولیکاماسک موهای رنگ شده فولیکا حاوی عصاره انار و عصاره بورداک موجب تقویت ساقه مو و کمک به رفع مو خوره می نماید. یکی از مزیت های ماسک موی رنگ شده فولیکا این است که حاوی جاذب های اشعه ماورای بنفش نور خورشید می باشد و به خوبی از پوست شما محافظت می نماید. ماسک مو مخص..
51,000 تومان 52,100 تومان
ماسک موهای شکننده و وزدار فولیکاماسک موهای شکننده و وزدار فولیکا حاوی عصاره جینکو بایلوبا از شکل گیری مجدد پیچ خوردگی و وز در طی روز جلوگیری می کند و سبب افزایش درخشندگی و شانه پذیری موها می شود و به حفظ رطوبت، نرمی  و لطافت موها کمک شایانی می نماید. ماسک موهای شکننده و وزدار ف..
109,800 تومان 112,100 تومان
ماسک موی آسیب دیده ایلاول Eylavel Hair Mask for Damaged Hair یک ماسک موی مناسب برای موهای آسیب دیده از محصولات ایلاول است. ماسک موی آسیب دیده آیلاول حاوی ترکیبات موثر  جهت تقویت و افزایش استحکام موهای آسیب دیده به واسطه وسائل حرارتی نظیر سشوار و یا موهای آسیب دیده به واسطه کراتینه کردن موها، می..
445,000 تومان 489,000 تومان
ماسک مو تقویت کننده آرچیلو بدون آبکشی Archilo Hair Fortifying Mask for Color Hair ماسک تقویت کننده مناسب برای موهای رنگ شده است. ترکیبات مورد استفاده در ماسک تقویت کننده باعث حفاظت از موهای رنگ شده می شود. همچنین این ماسک به واسطه ترکیبات خود به تثبیت رنگ مو کمک کرده و موهایی که به دلیل رنگ شدن و دک..
140,700 تومان 159,900 تومان
ماسک موی خشک آرچیلو با آبکشی Archilo Dry Hair Mask یک ماسک مرطوب کننده برای موهای خشک است. ماسک موی آرچیلو برای موی خشک حاوی ترکیبات موثر جهت آبرسانی موثر موهای خشک است. ماسک موی خشک ارچیلو همچنین آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند. ماسک موی خشک آرچیلو یک تقویت ..
237,500 تومان 269,900 تومان
ماسک موی رنگ شده آرچیلو با آبکشی Archilo Colored Hair Mask یک ماسک موی مناسب موهای رنگ شده از سری محصولات برند آرچیلو است. ماسک موی رنگ شده آرچیلو حاوی ترکیبات و مواد موثری برای حفظ سلامت و همچنین تقویت موهای رنگ شده است.موهای رنگ شده و دکلره شده بیشتر در معرض آسیب و شکنندگی قرار دارند، ماسک مو..
237,500 تومان 269,900 تومان
ماسک موی سریتا بیوتی Cerita Beauty Hair Mask For Colored Hair یک ماسک موی مناسب برای موهای رنگ شده از سری محصولات برند سریتا است. ماسک موی سریتا بیوتی برای کاربردهای مختلفی طراحی شده اما این محصول مخصوص موهای رنگ شده طراحی شده تا بتواند از رنگ مو محافظت کند.  ماسک موی سریتا بیوتی ح..
125,600 تومان 129,500 تومان
نمايش 1 تا 16 از 26 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات