منو
سبد خرید شما

نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 آرکری 50 عددی | قابلیت حداقل خون مورد نیاز برای تست

نوار تست قند خون گلوکوکارد 01
ارسال غیر رایگان ناموجود
نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 آرکری 50 عددی | قابلیت حداقل خون مورد نیاز برای تست
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Arkray Glucocard-01 Sensor Test Strips pack of 50
 • وضعیت ارسال کالا: ارسال با هزینه اجباری
 • SKU: 3843
 • بارکد: 498748678600
150,000 تومان
اشتراک گذاری در :

نوار تست قند خون آرکری مدل گلوکوکارد 01:

 

همانطور که میدانید دستگاه تست قند خون برای اندازه گیری قند خون، محتاج نوار تست است که این نوار ها هم یک بار مصرف هستند. افرادی که دیابت دارند، معمولا روزانه چند مرتبه قند خون خود را چک میکنند، لذا باید سراغ نوار هایی که با کیفیت و مقرون بصرفه هستند بروند که نوار تست قند خون آرکری را میتوان گزینه ای مناسب دانست.

نوار تست قند خون آرکری با مدل گلوکوکارد، محصولی است از کشور ژاپن که کیفیت بسیار عالی ای دارد. این محصول دارای 50 عدد نوار است که در قوطی درب دار قرار دارند. زمان استانداردی که برای مصرف این نوار وجود دارد، 6 ماه پس از باز شدن آن است.
هر نوار، مخصوص استفاده یک نفر بوده و میزان خون مورد نیاز هم چیزی حدود 0.3 میکرولیتر است.

 

برای اینکه عمل خونگیری راحت تر و بدون درد برای بیمار باشد مراحل زیر را به ترتیب رعایت نمائید:

 

 • اطمینان حاصل کنید که دستهای شما کاملا” تمیز و خشک است.
 • لانست را از کناره نوک انگشت وارد نمائید.
 • پوست دست را محکم نگهدارید و لانست را به داخل پوست وارد کنید.
 • عمق نفوذ مناسب را از روی درجه بندی اتولانست انتخاب کرده به نحوی که خون کافی را ایجاد نماید.
 • به طور متناوب از تمامی انگشتان برای خونگیری استفاده کنید. این عمل باعث می شود که انگشتان شما دردناک نشده و همچنین اختلالی در گردش خون نیز ایجاد نشود و محل خونگیری سخت و دردناک نشود.

قیمت نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 آرکری در داروخانه آنلاین داروکالا


 

مشخصات نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 Glucocard:

 

 •  کاربری خانگی
 •  حداقل خون موردنیاز: 0.3 میکرولیتر
 •  زمان پاسخگویی به تست: 7 ثانیه
 • مناسب برای دستگاه گلوکوکارد 01 و گلوکوکارد مینی
 • با سرعت مکش بالاتر (Quick Fill Technology)
 • کنترل حجم خون دقیق تر (Smarter BVC
 • عدم احساس درد در نوک انگشتان به هنگام استفاده
 • عدم اختلال در سیستم گردش خون
 • نوار تست قند خون 50 عددی

 


 

نحوه استفاده از نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 آرکری:

برای استفاده از نوار اکتیو ابتدا دست ها را شسته و کاملا خشک نمایید. دقت داشته باشید که با دست خیس و آغشته به الکل به نوار های تست دست نزنید زیرا باعث فاسد شدن نوار تست قند خون شما می شود. درب نوار را ببندید تا از وارد شدن رطوبت به داخل جعبه نوار جلوگیری نمایید.

نوار را وارد دستگاه نمایید، دستگاه روشن می گردد و بعد از گذشت ۷ ثانیه می توانید نتیجه را مشاهده کنید.

 

 


 

توصیه و هشدار نوار تست قند خون گلوکوکارد 01 آرکری:

 • نوارها را فقط در ظرف خود نگهداری کنید و با دست های کاملا عاری از رطوبت و خشک بردارید و پس از برداشتن درب ظرف را ببندید.
 • نوار را به هنگام وارد کردن به داخل دستگاه خم نکنید. نوار باید کاملا مسطح روی دستگاه قرار بگیرد.
 • گرما، سرما و رطوبت می توانند از طریق تاثیر بر نوار تست باعث ایجاد تغییر در نتیجه آزمایش شوند.
 • هنگام قرار دادن قطره خون روی نوار تست آن را پخش نکنید و دست خود را روی نوار فشار ندهید.
 • نوارهای تست استفاده شده را کنار نوارهای استفاده نشده قرار ندهید.
 • از نوار های تست فقط در مهلت تاریخ مصرفشان استفاده نمایید.

 

 


 

پیشنهادات:

یکی از بهترین مکمل های رژیم غذایی افراد دیابتی قرص دیالول والمارک است. جهت خرید و آشنایی بیشتر با این محصول بر روی آن کلیک نمایید.

 

 


 

قند خون و دیابت:

 

اگر شما مبتلا به دیابت هستید، و از قلم و سر سوزن قلم انسولین یا نوار تست قند خون استفاده می کنید، قطعا تنها نیستید. بیش از ۲۹ میلیون نفر در ایالات متحده و حدود ۴۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به دیابت هستند. اگر چه دیابت یک تشخیص بسیار رایج دارد، مدیریت بیماری شما یک تجربه شخصی است. یادگیری در مورد دیابت و گزینه های درمان مانند انسولین می تواند به فرد کمک کند. این مورد را نیز بدانید که همه ی انواع مبتلایان نیاز به استفاده از قلم و سر سوزن قلم انسولین نخواهند داشت و این بیماری به مرور مسیر درمانی خود را طی می کند.

 

انواع دیابت:

 

 

دیابت نوع 1:

 

در این نوع از دیابت، تولید انسولین در بدن بطور کامل قطع می شود. در نتیجه، قند موجود نمی تواند وارد سلول ها شده و انرژی بدن را تامین نماید و همین مساله افزایش شدید قند خون را سبب می شود. حدود 5 تا 10% کل دیابتی ها، مبتلایان به نوع 1 دیابت می باشند.

 

دیابت نوع 2:

 

 

در این نوع از دیابت، بدن نسبت به انسولین مقاوم می شود. در این حالت، انسولین ترشح شده تاثیری روی جذب قند ندارد و یا ترشح آن به میزان کافی صورت نمی گیرد.

 

دیابت حاملگی:

 

 

حدود 4% از کل بانوان در طول دوران بارداری موقتا به این نوع دیابت مبتلا می شوند.

 

دیابت بیماری ای است که قند خون شما بالاتر از حد طبیعی می باشد. وقتی دیابت دارید:

 

پانکراس شما، ممکن است مقدار خیلی کم یا این که اصلا هیچ انسولینی را تولید نکند، و یا بدن شما مانع از کارکرد انسولین شما می شود. در نتیجه، قند نمی تواند به سلول های شما منتقل شود، بنابراین در خون شما باقی مانده و این باعث می شود که قند خون شما بیش از حد بالا برود.

 

هر دو قند خون بالا و پایین می تواند عوارض جدی ایجاد کند. به همین دلیل کنترل قند خون بخش مهمی از مدیریت دیابت است.

 

برای بررسی قند خون خود، بهترین زمان روز را که توسط پزشک توصیه می شود، انتخاب کنید. با توجه به شرایط بیمار مثل سن بالای بیمار ، پیش دیابت، تعدد دفعات افت قند خون بدون علامت، دیابت بارداری و بسته به نوع داروهای مصرفی (انسولین یا قرص) و موارد دیگر  تعداد و زمان روزانه چک کردن قند خون متفاوت خواهد بود.

 

دیابت چیست را در داروخانه آنلاین داروکالا بخوانید


 

نوار تست قند خون چیست؟

نوارهای تست قند خون (نوارهای تست دیابت) یک جزء اصلی آزمایش قند خون هستند. این نوارهای یکبار مصرف پلاستیکی ممکن است ناچیز به نظر برسند اما نقش بسیار مهمی در کمک به افراد دیابتی برای نظارت و کنترل دیابت خود دارند. در اکثر موارد، هر دستگاه سنجش فقط با یک نوع نوار تست همخوانی دارد. با این حال برخی از دستگاه های تست قند خون، نوارهای کتون خون را نیز آزمایش می کنند تا سطح کتون را اندازه گیری کنند.

 

 

نوارهای تست قند خون چگونه کار می کنند؟

 

هنگامی که خون روی نوار تست قرار می گیرد، با ماده شیمیایی به نام گلوکز اکسیداز واکنش می دهد که باعث تولید اسید گلوکونیک از گلوکز موجود در خون می شود. در انتهای دیگر نوار تست، دستگاه جریانی را به نوار تست منتقل می کند. نوار تست دارای پایانه های برقی است که به دستگاه اجازه می دهد جریان بین دو سر آن را اندازه گیری کند.

 

جریان بین پایانه ها (دو سر نوار تست) با توجه به سطح گلوکونیک اسید تولید شده تغییر می کند. سپس دستگاه تست قند خون از یک الگوریتم برای تعیین سطح قند خون بر اساس میزان اختلاف جریان استفاده می کند. بعضی از نوارهای تست گلوکز خون در صورت نیاز در طول آزمایش می توانند خون بیشتری را در همان نوار تست کنند. میزان خون مورد نیاز توسط نوار تست می تواند بین تولید کنندگان متفاوت باشد. بطور کلی بین 0.5 تا 1 میکرولیتر خون مورد نیاز است.

 

بعضی از نوارهای آزمایشی، که این روزها چندان مورد استفاده نیستند، نیازی به دستگاه ندارند. هنگامی که خون روی قسمت فعال نوار قرار می گیرد و پس از چند ثانیه مشخص از بین می رود، رنگ ماده تغییر می یابد و با مطابقت رنگ مقابل نمودار رنگ آن، نتیجه به دست می آید. دقت آن نسبت به  استفاده از دستگاه اندازه گیری قند خون كم تر است اما نوارهای آزمایشی اغلب ارزان تر هستند.

 

 

خرید نوار تست قند خون


 

مشخصات کلی
مقدارنور تست قند خون: 50 عدد
کد بهداشتی177740430553422
کشور سازندهژاپن
بارکد4987486786009

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات