منو
سبد خرید شما

ویواکیدز | VivaKids

شربت زینک پلاس ویواکیدز VivaKids ZInc Plus Liquid مکملی تقویتی برای کودکان و بزرگسالان از محصولات ویواکیدز است. شربت زینک پلاس ویواکیدز برای افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و همچنین کمک به رشد در سنین رشد طراحی و فرموله شده است.  شربت زینک پلاس ویواکیدز به عنوان ت..
126,600 تومان 169,000 تومان
شربت فروسیس لیپوزومال ویواکیدز Vivakids Ferosis Liposomal Liquid یک شربت آهن برای کودکان و بزرگسالان برای جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن است. شربت فروسیس لیپوزومال ویواکیدز همانطور که از نامش پیداست از فرم آهن پیشرفته لیپوزومال استفاده کرده است تا آهن به شکل موثرتری به روده ها رسیده و جذب بدن شو..
131,900 تومان 210,000 تومان
مشخصات شربت مولتی ویتامین ویواکیدز:کمک به رشد و نمو نرمال جسمی و ذهنی کودکان تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان محلول خوراکی مخصوص کودکان فرمول بالانس شده با طعم پرتقال حاوی 18 ماده مغذی به همراه عصاره دانه انگور فاقد گلوتن و لاکتوز 200میلی لیتر جهت مشاه..
174,300 تومان
قطره آهن فروسیس ویواکیدز:قطره فروسیس ویواکیدز مکمل آهنی است که جهت تامین غلظت مناسب آهن ، فولیک اسید و ویتامین B12 برای کودکان زیر یکسال تهیه شده است. قطره خوراکی ویوا کیدز محصولی از شرکت ویوا تون می باشد.   مشخصات قطره فروسیس ویواکیدز:قطره خوراکی مخصوص کو..
69,900 تومان 110,000 تومان
مشخصات قطره مولتی ویتامین ویواکیدز:تقویت ایمنی بهبود قوای ذهنی و جسمی حفظ ساختار و عملکرد سیستم مغز و اعصاب پیشگیری از کم خونی حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها بهبود عملکرد ماهیچه ها تقویت بینایی فرمول منحصر به فرد با طعم پرتقال فاقد گلوتن و فاقد لاکتوز 30 میلی لیتر ساخت سو..
73,900 تومان 104,800 تومان
قطره ویتامین آد ویوا کیدز Viva Kids Vitamin A+D Drops یک قطره خوشمزه حاوی دو ویتامین مهم آد برای کودکان است. قطره ویوا کیدز بهترین قطره ویتامین آ د برای نوزادان از بدو تولد است تا نیاز نوزادان و کودکان را به این دو ویتامین مهم برطرف سازد. ویتامین آد باعث تقویت استخوان ها، حفظ سلامت سیستم ایمنی، حمای..
63,900 تومان 91,300 تومان
شربت ایمیونیتی ویواکیدز 200 میلی | حاوی انواع ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بدن شربت ایمیونیتی ویواکیدز 200 میلی | حاوی انواع ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بدن
ناموجود
شربت ایمیونیتی ویوا کیدز:شربت ایمیونیتی ویوا کیدز یک محلول خوراکی حاوی مولتی ویتامین، عناصر کمیاب و عصاره پروپولیس برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این محصول برای کودکان نیز بسیار مناسب است و کودکان ۱ سال و بیشتر می توانند از آن با توجه به دستور پزشک استفاده نمایند. این محصول با طعم پرتقال و ..
130,100 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات