منو
سبد خرید شما

پماد موضعی ریکاو توسن دارو | تسکین سوختگی و جلوگیری از ایجاد تاول

پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
-5 %
پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
پماد موضعی سوختگی ریکاو توسن دارو
پماد موضعی ریکاو توسن دارو | تسکین سوختگی و جلوگیری از ایجاد تاول
 • موجودی: موجود
 • مدل: Tosan Darou Recove Topical Ointment - 25g
 • SKU: 1067
54,900 تومان
57,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پماد سوختگی ریکاو توسن دارو:

پماد سوختگی ریکاو توسن دارو تسکین دهنده سریع درد و سوزش ناشی از سوختگی است. پماد ریکاو با جلوگیری از ایجاد تاول های جدید باعث تسریع در روند بهبودی و کاهش ادم و ترشحات دارد. پماد ریکاو دارای آثار درمانی بسیار خوبی در بهبود انواع سوختگی، ادرار سوختگی، زخم بستر و زخم دیابت، شقاق سینه مادران شیرده و التهابات ناشی از لیزر درمانی می­باشد.

 

جهت مشاهده و خرید دیگر انواع محصولات ترمیم کننده پوست می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

 

تاثیر پماد ریکاو در سوختگی:

پماد ریکاو با اثرات سه گانه تسکین سریع درد و سوزش (کمتر از یک ساعت و معمولا بین 15 تا 30 دقیقه بعد از استفاده)، پیشگیری از ایجاد تاول جدید و کاهش ادمو ترشحات منطقه آسیب دیده به عنوان بهترین درمان سوختگی است، که در کارآزمایی بالینی اثرات درمانی آن به اثبات رسیده است.

 

این پماد با تاثیرات بسیار قوی و در مدت سه روز سوختگی پوست را رفع می­کند و بهترین پماد سوختگی برای تسکین سریع درد و سوزش است و می تواند ظرف نیم ساعت از سوزش سوختگی درجه اول و دوم، درد و سوزش منطقه آسیب دیده را کاهش می­دهد و یا کاملا برطرف می­کند.

انواع مختلف سوختگی، معمولا به سادگی به مسکن­ها جواب نمی­دهد و مدت زمان زیادی طول می کشد تا درد و سوزش محل سوختگی تسکین یابد؛ که تسکین درد یکی از بهترین ویژگی­های این پماد بوده و بیمار به استفاده از مسکن نیازی ندارد.

 

 

تاثیرات ریکاو در ادرار سوختگی:

ادرار سوختگي شيرخواران،  نوعي التهاب پوستي است كه در اطراف باسن، بين پاها و قسمت‌هاي فوقاني ران به دلیل نفوذ محتویات ادرار و به ویژه مدفوع به پوست کودک (سوختگی شیمیایی) ايجاد مي‌شود. در اين حالت معمولا نواحي قرمز رنگ كه مي‌تواند با تورم همراه باشد، ديده‌ مي‌شود.

شايع‌ترين سن ايجاد اين حالت، بين 9 تا 15 ماهگي است، هر چند در هر سني احتمال آن وجود دارد. ادرار سوختگی پای نوزادان علت 20% مراجعات سرپایی به مطب پزشکان اطفال را  تشکیل می­دهد و در بین نوزادان 30% تا 35% شیوع دارد.

پماد ريكاو داروي بسيار مناسبي جهت درمان ادرار سوختگي (در هر مرحله‌اي) است. پماد ریکاو در این زمینه دارای آثار درمانی زیر می­باشد:

 • تسکین درد و سوزش و التهابات ناشی از ادرار سوختگی (که منجر به آرامش کودک می­شود).
 • کنترل نسبی عفونت­های قارچی و باکتریایی
 • درمان عوارض پوستی ناشی از ادرار سوختگی
 • جلوگیری از ایجاد مجدد ادرار سوختگی (تا زمان ادامه مصرف)

 

 

تاثیرات پماد ریکاو در زخم بستر و زخم دیابت:

 

زخم بستر یا زخم فشاری اختلال در انسجام پوست می­باشد که به علت فشردگی پوست بافت نرم بین زواید استخوانی و یک سطح خارجی به وجود می­آید، این زخم از اختلال در خون­رسانی بافت و در نتیجه از بین رفتن بخشی از سلول­های بدن ناشی می­شود که به طور پیشرونده لایه­های زیرین خود را تخریب می­کند. پماد ریکاو در این زمینه دارای آثار درمانی زیر می­باشد:

 •      تمیز شدن زخم پس از چند نوبت استفاده از پماد
 •     شروع سریع فرآیند ایجاد بافت جدید در بستر زخم
 •      کنترل پیشرفت زخم

 

یکی از ویژگی­های منحصر به فرد اين فرآورده، کنترل میکروبی خوب فرآورده است. این مزیت در ارزيابي آزمايشگاهي ثابت شده و تست­هاي ميكروبي درسوش­هاي بيمارستاني شاخص (Pseudomonas Aeroginoza , Staphylococcus Areus , Aspergylous Nigra , E. Coli , Candida Albicanse) مشخصاً بهتر از مقادير توصیه شده استاندارد USP است.

به دلیل خاصیت آنتی­بیوتیکی و ضد میکروبی این فرآورده و در نتیجه کاهش ترشحات عفونی، این فرآورده به شکل قابل توجهی باعث بهبودی زخم می­شود. (منبع: وبسایت توسن دارو)

 

 


 

مشخصات پماد ریکاو توسن دارو:

 • پماد موضعی با عملکرد سه گانه
 • تسکین سریع درد و سوزش سوختگی
 • جلوگیری از ایجاد تاولهای جدید
 • کاهش ادم و ترشحات زخم
 • مناسب برای ترمیم زخم بستر
 • مناسب برای ادرار سوختگی
 • مناسب برای التهابات ناشی از لیزر درمانی

 

 


 

نحوه مصرف پماد ریکاو توسن دارو:

برای ادارار سوختگی:

ابتدا منطقه آلوده به مواد دفعی کودک را به آرامی با آب ولرم شسته و با پارچه نخی تمیز خشک کنید. بهتر است کودک را چند دقیقه در معرض هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شود. سپس لایه ضخیمی از پماد روی منطقه آسیب دیده استفاده نموده و این عمل پس از پاک شدن پماد، دوباره تکرار گردد. در صورتی که از پماد روی پوست باقی بماند، نیازی به تمیز کردن کامل آن نیست.

 

برای سوختگی:

بیشترین اثرات درمانی پماد ریکاو برای بهبود سوختگی زمانی به دست می آید که در کمترین فاصله زمانی از ایجاد سوختگی استفاده شود. بنابراین، به محض ایجاد سوختگی، ابتدا محل آسیب دیده را به مدت حدود 10 دقیقه با آب، خنک شود. استفاده از یخ در این موارد کار نادرستی است و ممکن است میزان آسیب را زیادتر کند. سپس محل را با پارچه تمیز خشک کرده و پوشش نسبتاً ضخيمي از پماد را روي موضع آسيب ديده استفاده شود. گاز استریل یا پارچه تمیز روی محل مورد نظر قرار داده و پانسمان به مدت حداقل 3 ساعت حفظ گردد.

برای اثر ضد تاولی باید فرآورده چند ساعت روی محل باقی بماند. پماد ریکاو باعث از بین رفتن تاول­های ایجاد شده نمی­شود؛ بلکه از ایجاد تاول­های جدید جلوگیری میکند. بطورکلی اگر تا 24 ساعت پس از سانحه، تاول ایجاد نشود از آن به بعد هم ایجاد نمی­شود. نکته قابل تذکر در مصرف  ریکاو  قدرت چسبندگی آن است. این خاصیت در حفظ فرآورده بر موضع، هم به عنوان يك پوشش مناسب و هم تداوم جذب تركيبات، نقش مهمي ايفا مي­كند. به منظور تسکین درد یا کاهش ترشحات منطقه آسیب دیده، سه مرتبه استفاده آن در روز توصیه می­شود. در صورتی که سوختگی منجر به ایجاد زخم شده، پانسمان با استفاده از پماد ریکاو، هر 24 ساعت تا درمان کامل ادامه یابد.

 

برای زخم بستر یا زخم دیابت:

ابتدا زخم با نرمال سالین شسته شود.
قسمت­های عمده از بافت مرده برداشته شود. برداشتن بافت­های مرده خیلی کوچک الزامی نمی­باشد (با تکرار پانسمان سطح زخم تمیز خواهد شد).
سطح زخم با لایه­ای کاملا ضخیم از پماد ریکاو پوشانده شود و روی آن گاز استریل یا پارچه­ای تمیز قرار داده شود.
این درمان، هر 24 ساعت تا حصول نتیجه کامل تکرار گردد.

 

 


 

ترکیبات پماد ریکاو توسن دارو:

مواد موثر:

روغن کنجد: حاوی ترکیبات ضد التهابی مثل سزامین و سزامولین است که ضمن کاهش تظاهرات بالینی موجب کند شدن روند تخریب بافتی ناشی از سوختگی می­شود.

اکسید روی : با خاصیت قابض بودن موجب کاهش عوارض التهابی و در نتیجه ناراحتی­های ناشی از آن می­گردد.

کافور : آنالژزیک ارزشمند در ترکیبات ضد درد موضعی است که باعث تسکین درد و سوزش ناشی از سوختگی می­شود.

 

 


 

توصیه هشدار و عوارض مصرف پماد ریکاو توسن دارو:

 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • در صورت آلرژی به اجزای تشکیل دهنده از مصرف آن خودداری کنید.
 • این محصول فقط جهت استفاده موضعی است.
 • دو فاز شدن مختصر فراورده (جدا شدن کمی روغن از سایر اجزاء پماد) در کارایی فرآورده بدون تاثیر و مصرف آن بلامانع است.

 

 

 

داروخانه آنلاین داروکالا با ایجاد فضایی امن در زمینه فروش محصولات غیر دارویی داروخانه به صورت اینترنتی، تلاش می کند تا رضایت هر چه بیشتر شما را جلب کرده و در ارائه محصولات داروخانه اینترنتی با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به شما عزیزان خدمت رسانی کند.

 

مشخصات کلی
مقدارپماد 25 گرمی
کد بهداشتی3723155749850058
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات