منو
سبد خرید شما

پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک | درمان یبوست های مزمن و بواسیر

پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک
پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک
پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک
پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک
پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک | درمان یبوست های مزمن و بواسیر
 • موجودی: موجود
 • مدل: Iran Darouk Musylium 7 Sachets
 • بارکد: 626050320006
52,200 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

 پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک

 پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک با طعم توت فرنگی جهت رغ یبوست بسیار مفید است. اثر درمانی موسیلیوم بواسطه جذب آب توسط پوسته دانه اسفرزه است که ایجاد موسیلاژ فراوان می‌نماید. این امر سبب نرمی و افزایش حجم مواد در روده بزرگ شده و دفع آرام و طبیعی را میسر می‌سازد. از طرف دیگر ترکیبات موجود در پوسته دانه این گیاه، کلسترول و اسیدهای صفراوی را به خود جذب کرده و در کاهش کلسترول نقش موثری دارد.

موسیلیوم ایران داروک با چهار طعم مختلف (پرتقال، توت فرنگی، لیمو و موز) و بدون طعم از پوسته دانه گیاه اسفرزه تهیه شده است. طعم‌های پرتقالی، توت فرنگی، موزی و بدون طعم این محصو حاوی شکر است. طعم لیمویی این محصول بدون شکر و برای افراد دیابتی فرموله شده است. پودر موسیلیوم برای درمان یبوست مورد استفاده قرا می‌گیرید. یبوست بر اثر عوامل متعددی همچون رژیم غذایی نامناسب، مشکلات هورمونی، اثر جانبی داروهای مصرفی و یا آناتومی بدن ایجاد شود. در واقع یبوست دستگاه گوارش را دچار مشکل کرده و مواد دفعی در روده بزرگ سفت و دفع آنها با درد و سختی همراه است.


درمان یبوست

بر اساس علت ابتلا به یبوست، روش درمان نیز متفاوت است. افرادی که دچار یبوست شده اند، ابتدا باید رژیم غذایی خود را اصلاح نمایند و در صورت برطرف نشدن بیماری، از داروهای ملین مانند پودر موسلیوم ایران داروک استفاده شود.

 

آثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر پودر موسیلیوم ایران داروک:

اثر درمانی موسیلیوم به واسطه جذب آب توسط پوسته دانه اسفرزه می باشد که ایجاد موسیلاژ فراوان می نماید. این امر سبب نرمی و افزایش حجم مواد در روده بزرگ شده و دفع آرام و طبیعی را میسر می سازد. از طرف دیگر ترکیبات موجود در پوسته دانه این گیاه، کلسترول و اسیدهای صفراوی را به خود جذب کرده و در کاهش کلسترول نقش موثری دارد.

موسیلیوم ایران داروک با چهار طعم مختلف (پرتقال، توت فرنگی، لیمو و موز) و بدون طعم از پوسته دانه گیاه اسفرزه تهیه شده است. طعم های پرتقالی، توت فرنگی، موزی و بدون طعم این محصول حاوی شکر می باشد. طعم لیمویی این محصول بدون شکر و برای افراد دیابتی فرموله شده است. پودر موسیلیوم برای درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. یبوست بر اثر عوامل متعددی همچون رژیم غذایی نامناسب، مشکلات هورمونی، اثر جانبی داروهای مصرفی و یا آناتومی بدن ایجاد شود. در واقع یبوست دستگاه گوارش را دچار مشکل کرده و مواد دفعی در روده بزرگ سفت و دفع آن ها با درد و سختی همراه است.

 


 

ویژگی های پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم :

 •     دارای چهار طعم (پرتقال، توت فرنگی، لیمو، موز) و بدون طعم
 •     قابل استفاده برای بیماران مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر
 •     یبوست‌های دوران حاملگی، بواسیر و کولیت‌های روده بزرگ
 •     طعم لیمویی بدون شکر و مناسب جهت افراد دیابتی
 •     طعم پرتقالی، توت فرنگی، ساده و موزی همراه شکر
 •     رفع درد و کاهش خونریزی ناشی از بیماری یبوست
 •     درمان یبوست‌های مزمن
 •     کاهش کلسترول خون

 

ترکیبات پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک:

پوسته دانه گیاه اسفرزه به میزان 3.4 گرم در هر ساشه

 


 

نحوه مصرف پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک:

بزرگسالان روزانه ۱ تا ۲ مرتبه، هر بار یک یا دو ساشه را در یک لیوان آب و یا آب میوه ریخته، چند دقیقه پس از هم زدن میل نمایید. نوشیدن یک و یا چند لیوان آب اضافی بعد از مصرف این دارو ضروری است و بهتر است این دارو را شب، هنگام خواب یا صبح ناشتا مصرف نمود.

 


 

نکات و هشدار مصرف پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک:

 1. مصرف گرانول موسیلیوم در انسداد روده، پانکراتیت، آسم آپاندیست و با نشانه‌های آن، خونریزی رکتوم با علت نامشخص، زخم و چسبندگی قسمت‌هایی از دستگاه گوارش، دردهای روده‌ای، تهوع،استفراغ، آلرژی مفرط نسبت به دارو، فشار خون بالا و بیمارانی که اشکال در بلع دارند، ممنوع است.
 2. داروهای حجیم کننده مدفوع حاوی مقادیر قابل توجهی قند و یا سدیم هستند این موضوع در بیماران مبتلا به دیافت افرادی که محدودیت مصرف سدیم دارند اهمیت دارد در صورت مشاهده علایم آلرژیک (عطسه، تنگی نفس، خس خس و بی اشتهایی) فورا با پزشک تماس بگیرد.
 3. مصرف حداقل 6 تا 8 لیوان آب در روز برای کمک به نرم شدن مدفوع و جلوگیری از کاهش آب بدن بیماری ضروری است. این امر به دلیل خروج حجم زیادی از آب با مدفوع اهمیت دارد.
 4. در شروع درمان ممکن است به طور موقت نفخ و سنگینی در بیماران ایجاد شود که با ادامه درمان و برطرف می‌شود. همچنین واکنش‌های آلرژیک با مصرف دارو گزارش شده است.
 5. دارو درون جعبه، دور از نور، رطوبت و در دمای 25-20 درجه سانتیگراد نگهداری شود.
 6. از مصرف داروهای ملین تا دو ساعت بعد از مصرف سایر داروها خودداری شود.
 7. مصرف این دارو در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک بلامانع است.
 8. درکودکان کمتر از 6 سال به جز با دستور پزشک نباید مصرف شود.
 9. دارو دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

تداخلات دارویی پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک:

 • موسیلیوم باعث کاهش جذب برخی مواد معدنی (نظیر کلیسم، منیزیم، مس و روی)، ویتامین B12، گلیکوزیدهای قلبی و مشتقات کومارینی می‌شود.
 • مصرف همزمان موسیلیوم با نمک‌های لیتیم موجب کاهش غلظت پلاسمایی لیتیم و وقفه در جذب آنها از مجرای گوارشی می‌شود.
 • موسیلیوم ممکن است موجب کاهش سرعت و میزان جذب کاربامازپین شود.

 


 

ویژگی های پودر موسیلیوم ایران داروک:

 •     دارای چهار طعم (پرتقال، توت فرنگی، لیمو، موز) و بدون طعم
 •     قابل استفاده برای بیماران مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر
 •     یبوست های دوران حاملگی، بواسیر و کولیت های روده بزرگ
 •     طعم لیمویی بدون شکر و مناسب جهت افراد دیابتی
 •     طعم پرتقالی، توت فرنگی، ساده و موزی همراه شکر
 •     رفع درد و کاهش خونریزی ناشی از بیماری یبوست
 •     درمان یبوست های مزمن
 •     کاهش کلسترول خون

 

نحوه مصرف پودر موسیلیوم ایران داروک:

بزرگسالان روزانه ۱ تا ۲ مرتبه، هر بار یک یا دو ساشه را در یک لیوان آب و یا آب میوه ریخته، چند دقیقه پس از هم زدن میل نمایید. نوشیدن یک و یا چند لیوان آب اضافی بعد از مصرف این دارو ضروری می باشد و بهتر است این دارو را شب، هنگام خواب یا صبح ناشتا مصرف نمود.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدارساشه : 7 عدد
سن مصرفعمومی
بارکد626050320006

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: ضد یبوست

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات