منو
سبد خرید شما

ژل و واکس مو

ژل و واکس مو
 ژل موی سر سینره مخصوص آقایان ۱۵۰ میلی لیتر ژل موی سر مخصوص آقایان سینره به راحتی بر روی مو گسترده می شود و به سرعت خشک می شود. بدون اینکه روی مو حالت سنگین ایجاد کند یا شوره بر جای گذارد. میزان چسبندگی این ژل در حد متعادل تنظیم شده است. به طوری که به خوبی حالت ایستا را در مو ا..
72,900 تومان 85,800 تومان
ژل موی گیاهی قوی سینره ۱۵۰ میلی‎لیترژل موی گیاهی قوی سینره ۱۵۰ میلی‎لیتر به راحتی بر روی مو گسترده می شود و به سرعت خشک می شود. بدون اینکه روی مو حالت سنگین ایجاد کند یا شوره بر جای گذارد. میزان چسبندگی این ژل در حد متعادل تنظیم شده است. به طوری که به خوبی حالت ایستا را در مو ایجاد می کن..
76,300 تومان 89,800 تومان
ژل اکستریم استایلر گلینت 100 میلی | ژل حالت دهنده قوی مو
ناموجود
ژل اکستریم استایلر گلینت 100 میلی لیتر:ژل حالت دهنده مو اکستریم استایلر گلینت Glynt Jelly Extreme Styler، یک ژل حالت دهنده قوی از لاین H5 گلینت می باشد. ژل های حالت دهنده مو از سبک تا بسیار قوی متفاوت هستند اما ژل های حالت دهنده گلینت در حالی که سطح مو را براق می کند موها را چرب نمی کند.&nb..
134,000 تومان
ژل پرل دیزاین گلاس گلینت 100 میلی | ژل حالت دهنده، صاف کننده و براق کننده موی گلینت
-20 % ناموجود
 ژل صاف کننده و براق کننده گلینت:ژل موی گلینت مدل Glynt Pearl Design Gloss یک ژل حالت دهنده مو، صاف کننده و براق کننده عالی برای موها است. براقیت و زیبایی مو، یکی از چیزهایی است که خانم ها و آقایان همواره به دنبال آن هستند. اما هر محصولی ممکن است نیاز شما را مرتتفع نکند. ژل حالت دهنده گ..
107,000 تومان 134,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات