منو
سبد خرید شما

ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم | درمان زخم و سوختگی و انواع اسکار

ژل کنتراکتیوبکس 50 گرمی
ناموجود
شما میتوانید محصول ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 20 گرم | درمان زخم و سوختگی و انواع اسکار را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم | درمان زخم و سوختگی و انواع اسکار
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Merz-Contractubex-Scar-Treatment-Gel-50g
455,000 تومان
اشتراک گذاری در :

ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم

 

ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم منجر به صافی، نرمی و هموار شدن بافت اسکارهای قدیمی و سخت شده هایپرتروفیک (برآمده) و زخم های دردناک و همچنین اسکارهای ناهنجار و بد شکل می شود. هپارین با افزایش آبرسانی (افزایش ظرفیت اتصال آب) به بافت سخت شده اسکار و متورم کردن آن، موجب نرم و آبدار شدن بافت اسکار و التیام آن می‌شود.در این مقاله راجع به ژل کنتراکتیوبکس نی نی سایت،پماد کنتراکتیوبکس،قیمت کنتراکتیوبکس،کنتراکتیوبکس چیست،داروی کنتراکتیوبکس،کنتراکتیوبکس جای جوش،ژل کنتراکتیوبکس داروخانه،قیمت ژل کنتراکتیوبکس،ژل کنتراکتیوبکس 20 گرمی،قیمت ژل کنتراکتیوبکس 50 گرمی،ژل کنتراکتیوبکس برای چیه،ژل کنتراکتیوبکس برای لک صورت، ژل کنتراکتیوبکس خوبه،خرید اینترنتی ژل کنتراکتیوبکس،قیمت ژل کنتراکتیوبکس 50 گرمی،خرید اینترنتی ژل کنتراکتیوبکس،خرید آنلاین ژل کنتراتیوبکس اطلاعاتی ارائه خود شد.

جهت مشاهده و خرید ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 20 گرم بر روی آن کلیک نمایید.

 

مشخصات و ویژگی های ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :

 

 • درمان اسکارهای بد شکل و ناهنجار ناشی از عمل های زیبایی
 • درمان اسکارهای بد شکل و ناهنجار ناشی از عمل های زیبایی، جراحی ها، قطع عضو، سوختگی ها
 • درمان اسکارهای کلوئیدال و هایپرتروفیک
 • درمان اسکارهای محدود کننده دامنه حرکتی عضو
 • تصادف ها و سوانح رانندگی
 • درمان اسکارهای با جمع شدگی یا انقباض بافت


 

پماد برای درمان سوختگی و زخم

 

 

جهت مشاهده و خرید محصولات ترمیم کننده پوست بر روی آن کلیک نمایید.

 

 


 

 

نحوه مصرف ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم:

 

روزی چند بار مقداری از این ژل را بر روی بافت اسکار مالیده و سپس به خوبی ماساژ دهید تا ژل به طور کامل جذب گردد.

 

 


 

موارد مصرف ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :


- درمان کننده انواع اسکارها
- ساپیدگی ، بریدگی یا پارگی
- عمل جراحی
- سوختگی یا تاول
- عمل جراحی
- درمان با لیزر (برای مثال بعد از برداشتن خالکوبی)

 

 

 

 


 

 

ترکیبات ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز:

 

ترکیبات : 100 گرم ژل حاوی : 10 گرم عصاره پیاز، 5000 واحد هپارین سدیم، یک گرم آلانتوئین

 

 

 

 


 

موارد منع مصرف ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :


برای بیمارانی که نسبت به عصاره پیاز، هپارین، آلانتوئین، آلکیل - 4 - هیدروکسی بنزوات (پارابن ها) و یا دیگر مواد مؤثره موجود در این محصول حساسیت خاص دارند به هیچ وجه نباید از این ژل استفاده نمایند.

 

 


 

 

هشدارها و توصیه های ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :

 

 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در افرادی که به مواد مؤثره این ژل حساسیت دارند منع مصرف دارد.
 • متیل - 4 - هیدروکسی بنزوات موجود در ژل کنتراکتیوبکس ممکن است موجب بروز واکنش های آلرژیک تأخیری گردد.
 • اسید سوربیک موجود در ژل کنتراکتیوبکس ممکن است موجب بروز تحریکات پوستی مانند : درماتیت تماسی گردد.

 

 


 

 

تداخلات دارویی ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :


تاکنون هیچگونه تداخل دارویی شناخته نشده است.

 

 


 

 

مصرف ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم در دوران بارداری و شیردهی :


تاکنون هیچگونه عوارض خاصی از مصرف این دارو در دوران بارداری و شیردهی دیده نشده است.

 

 


 

 

عوارض جانبی ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز 50 گرم :


به طور معمول، ژل کنتراکتیوبکس حتی در مصرف طولانی مدت آن به خوبی تحمل می شود، تحریکات پوستی بسیار نادر می باشد (کمتر از 0.01 درصد). بروز خارش در طول درمان با ژل کنتراکتیوبکس که به صورت غیر معمول (بین 1 الی 0.1 درصد) دیده می شود در واقع نشانه ایجاد تغییرات در جهت بهبود بافت اسکار می باشد و نیازی به قطع درمان نمی باشد.

 

 

در مورد اسکارهای قدیمی و سخت شده بهتر است روی اسکار را پس از مصرف ژل بپوشانید تا در طول شب تأثیر لازم بر روی اسکار گذاشته شود. بر اساس اندازه و یا کشیدگی بافت اسکار ممکن است درمان به مدت چندین هفته و یا چند ماه لازم باشد. به هنگام استفاده از این ژل برای اسکارهای تازه، از بروز تحریکات فیزیکی پوست نظیر قرار گرفتن در معرض سرمای شدید، اشعه ماوراء بنفش و یا ماساژ خودداری نمایید.

 

کنتراکتیوبکس را صرفاٌ روی زخم های کاملا بسته شده استعمال کنید و از تماس آن با چشم ها ، داخل بینی یا دهان و سایر غشاهای مخاطی بپرهیزید . از مرکز زخم شروع کنید و به آرامی به سمت لبه ها بروید و ژل رابه آرامی روی زخم بمالید.مالش رابه آرامی و به صورت مدور ادامه دهید تا وقتی که ژل کاملاٌ جذب پوست شود .


برای بهبود اسکار زخم باید صبور بود ، همانگونه که بهبود جراحات زمان می برد . بعد از گذشت حدودا 4 هفته کاهش قرمزی قابل مشاهده است . بعد از گذشت دو ماه بافت زخم تدریجاٌ روشن تر ، انعطاف پذیرتر و یکنواخت تر می شود. کنتراکتیوبکس کاملاٌ بی خطر است و دوام آن در مطالعات بالینی متعددی به اثبات رسیده است. این محصول را می توان در کودکان و حتی نوزادان مورد استفاده قرار داد . درمان با این ژل حتی روی اسکار زخم های قدیمی هم موثر است در این صورت محصول را باید 3 بار در روز و به مدت 6 ماه مصرف کرد .

 

 

 



 


مکانیسم اثر ژل ‌کنتراکتیوبکس مرز :

 

ژل کنتراکتیوبکس موجب نرمی ، صاف و هموار شدن بافت اسکارهای قدیمی و سخت شده هایپرتروفیک (برآمده)، دردناک و همچنین اسکارهای بد شکل و ناهنجار می شود. هپارین با افزایش آبرسانی (افزایش ظرفیت اتصال آب) به بافت سخت شده اسکار و متورم کردن آن، موجب نرم و آبدار شدن بافت اسکار و التیام آن می گردد.

 

عصاره پیاز و آلانتوئین نیز موجب تقویت اثر نرم کنندگی ژل می گردند. پایه ژلی محلول در آب این فراورده، با افزایش نفوذ مواد مؤثره در پوست موجب شده که این ژل، یک درمان کننده موضعی قوی برای درمان اسکارها باشد. این ژل در درمان اسکارهایی که با جمع شدگی یا انقباض بافت، موجب محدود کردن دامنه حرکتی عضو می شوند مانند : جمع شدگی دوپویترون (نوعی دفرمیته شدن که به صورت خم انگشتان دست و یا پا می باشد.) و یا جمع شدگی و کوتاهی تاندون آسیب دیده ، Cicatricial Strictures (نوعی اسکار که موجب تنگی و کاهش قطر محل جوشگاه می گردد و به عملکرد عضو آسیب می رساند.) کاربرد دارد.

 

ژل کنتراکتیوبکس محصول کمپانی Merz کشور آلمان ، طی 50 سال گذشته موفق جهت برطرف کردن اثرات زخم به کار رفته است و از جمله پرفروش ترین محصولات در بیش از 60 کشور دنیا می باشد که پزشکان سراسر دنیا مرتباٌ استفاده از آن را توصیه می کنند. درمان را می توانید به محض بسته شدن زخم یا کشیدن بخیه ها شروع کنید .

 

ژل شفاف کنتراکتیوبکس حاوی مواد موثریست که به بهبود آثار زخم از درون پوست کمک می کند و با کنترل روند ساخت بافت زخم ، تاثیر مثبتی در ایجاد اثر زخم می گذارد. اثربخشی کنتراکتیوبکس را می توان همچنین در رضایتمندی بیماران جست . تجربه خوشایند هزاران بیماری که از این محصول استفاده کرده اند و نتایج مثبتی گرفته اند حقیقتاٌ وجه تمایز آن است.

مشخصات کلی
مقدار50 گرم
کشور سازندهآلمان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات