منو
سبد خرید شما

کدکس | Kodex

کاندوم ۸ در ۱ فانکشن کدکس Kodex 8 In 1 Function Condoms کاندومی با قابلیت های مختلف در یک محصول است. کاندوم ۸ در ۱ کدکس یک کاندوم تاخیری مناسب با ماده موثره برای تاخیر در انزال است. همچنین کاندوم ۸ در ۱ کدکس فانکشن دارای ترکیبات خنک کننده در راستای تاخیر در انزال است. از دیگر کارایی ها..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه دیلی کدکس یا کاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه کدکس Kodex 90 Delay کاندوم تاخیری جدید و منحصر به فرد از محصولات کدکس است. کاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه دیلی کدکس دارای رینگ ویژه ای است که با روش اسکوئیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکوئیزینگ در تحقیقات برای تاخیر شناخته شده و فاقد هر گون..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری جینسینگ ناچ کدکس ۱۲ عددی:کاندوم جینسینگ کدکس Nach Kodex Ginseng South Brazil یکی از کاندوم خاص و جذاب کدکس با ۴ قابلیت برای افزایش لذت رابطه جنسی می باشد. کاندوم جینسینگ کدکس دارای لوبریکانت LA و NI برای احساس راحتی شریک جنسی در هنگام رابطه جنسی می باشد. در کاندوم جینسینگ ناچ کدکس ..
87,000 تومان
کاندوم رد لارگو ناچ کدکس:کاندوم رد لارگو ناچ کدکس Red Largo یک کاندوم تاخیری با خاصیت بزرگ کنندگی به وسیله لوبریکانت LA و NI است و با افزایش جریان خون باعث حجم دهندگی بیشتر به آلت تناسلی مردان می شود. کاندوم تاخیر رد لارگو حاوی ژل انار و با تاخیر در انزال از طریق ماده موثر تاخیری باعث افزایش لذت..
87,000 تومان
کاندوم نوبل ناچ کدکس:کاندوم تاخیری نوبل کدکس Kodex Nach Nobel Condom یک کاندوم تاخیری و تحریک کننده است. کاندوم نوبل کدکس حاوی لوبریکنت LA و NI است و دارای خار و حلقه برای تحریک بیشتر شریک جنسی می باشد. کاندوم نوبل مناسب برای رسیدن به ارگاسم همزمان است و دارای رایحه مطبوع می باشد. ..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری ناچ کدکس دبل دیلی 10 تایی:کاندوم تاخیری کدکس مدل دبل دیلی Nach Kodex Double Delay با حلقه تاخیری باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکونیزینگ در بسیاری از تحقیقات علمی بهترین روش برای برای تاخیر شناخته شده و فاقد هیچ گونه عارضه جانب..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری ناچ کدکس دبل دیلی 3 تایی:کاندوم تاخیری کدکس مدل دبل دیلی Nach Kodex Double Delay با حلقه تاخیری باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکونیزینگ در بسیاری از تحقیقات علمی بهترین روش برای برای تاخیر شناخته شده و فاقد هیچ گونه عارضه جانبی..
43,000 تومان
کاندوم تاخیری ناچ کدکس مدل Prolong delay:کاندوم کدکس مدل پرو لانگ دیلی Nach Kodex Prolong Delay در بسته بندی 12 عددی تهیه شده و حاوی ماده موثر برای تاخیر در انزال می باشد. کاندم پرو لانگ دیلی از نسل جدید لاتکس ها استفاده کرده که بسیار نازک و همراه با لوبریکانت هستند. از جمله مصارف می توان به جلو..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری ناچ کدکس مدل Prolong delay:کاندوم کدکس مدل پرو لانگ دیلی Nach Kodex Prolong Delay در بسته بندی ۳ عددی تهیه شده و حاوی ماده موثر برای تاخیر در انزال می باشد. کاندم پرو لانگ دیلی از نسل جدید لاتکس ها استفاده کرده که بسیار نازک و همراه با لوبریکانت هستند. از جمله مصارف می توان به جلوگ..
43,000 تومان
کاندوم خاردار هپی لیدی ناچ کدکس Nach Kodex Happy Lady Condoms کاندوم جدیدی از سری محصولات کاندوم کدکس است. کاندوم خاردار هپی لیدی کدکس حاوی ژل انار با ایجاد حس گرما و رایحه انار می باشد. کاندوم هپی لیدی کدکس همچنین دارای خارهای درشت، اما با جنس لاتکس مقاوم و نازک است.کاندوم خاردار هپی لیدی کدکس..
87,000 تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 10 عددی:کاندوم خاردار کدکس مدل بیگ داتس Nach Kodex Big Dots با خارهای درشت تا ۳ برابر کاندوم های خاردار معمولی، باعث تحریک نقطه جی G-Spot خواهد شد. این محصول دارای 690 عدد خار در سطح خود می باشد که نسبت به کاندوم های خاردار معمولی 3 برابر بزرگتر است و همین مورد با..
87,000 تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 3 عددی:کاندوم خاردار کدکس مدل بیگ داتس Nach Kodex Big Dots با خارهای درشت تا ۳ برابر کاندوم های خاردار معمولی، باعث تحریک نقطه جی G-Spot خواهد شد. این محصول دارای 690 عدد خار در سطح خود می باشد که نسبت به کاندوم های خاردار معمولی 3برابر بزرگتر است و همین مورد باعث..
43,000 تومان
کاندوم دبل انار ناچ کدکس ۳ تایی:کاندوم دبل انار کدکس Nach Kodex Double Pomegranate کاندوم تنگ کننده واژن و حاوی ژل انار دو برابر با ایجاد احساس گرما و با رایحه انار می باشد. در تولید کاندوم تنگ کننده انار کدکس از لاتکس با کیفیت و نازک استفاده شده است. جنس لاکس محکم و منعطف بوده و هنگام رابطه جنس..
43,000 تومان
کاندوم سنسیتیو پرو ناچ کدکس:کاندوم ناچ کدکس حساس حرفه ای NACH KODEX-SENSITIVE Pro-Sensation، از لاتکس بسیار نازک جهت حساسیت بهتر ساخته شده است و به دلیل همین تحریک پذیری بهتر برای ابتدای ازدواج بسیار مناسب است. این محصول دارای نوک ذخیره برای امنیت بیشتر می‌باشد.  استفاده از کاندوم های ..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس:کاندوم 3 کاره ناچ کدکس مدل مستر Nach Kodex Master 3 In 1 در بسته بندی 12 عددی دارای خارها و حلقه های آناتومیک برای تحریک و افزایش لذت است. کاندوم مستر کدکس علاوه بر این مزیت حاوی ماده موثر تاخیری برای یک آمیزش طولانی و لذت بخش طراحی شده است. مزیت سوم این کاندوم..
87,000 تومان
کاندوم تاخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس:کاندوم سه کاره ناچ کدکس مدل مستر Nach Kodex Master 3 In 1 دارای خارها و حلقه های آناتومیک برای تحریک و افزایش لذت است. کاندوم مستر کدکس علاوه بر این مزیت حاوی ماده موثر تاخیری برای یک آمیزش طولانی و لذت بخش طراحی شده است. مزیت سوم این کاندوم رایحه میوه ای آن اس..
43,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 22 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات