منو
سبد خرید شما

گوارش

گوارش
ام سی تی اویل لیکو الی ابیان فارمد | حاوی روغن ام سی تی برای سلامت بدن ام سی تی اویل لیکو الی ابیان فارمد | حاوی روغن ام سی تی برای سلامت بدن
ارسال غیر رایگان
ام سی تی اویل یا شربت لیکو الی ابیان فارمد Abian Pharmed Liqo Oli MCT Oil حاوی روغن ام سی تی برای بهبود عملکرد بدن از جمله دستگاه گوارش است. ام سی تی اویل خواص بیشماری در بدن دارد. ام سی تی اویل از مخلوط تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط تشکیل شده است که میتواند به افراد مبتلا به سوء تغذیه یا مشکلات متاب..
200,000 تومان
روغن ام سی تی اویل سیمرغ دارو Simorgh Darou MCT Oil مکملی حاوی روغن ام سی تی اویل برای افزایش سلامت عمومی بدن است. روغن ام سی تی اویل سیمرغ دارو به عنوان یک منبع انرژی در مشکلات و بیماری های مرتبط با سوء جذب چربی و در بیمارانی که نمی توانند اسیدهای چرب با زنجیره بلند را هضم و جذب کنند مناسب است.&nbs..
188,000 تومان 198,000 تومان
ساشه بایو دایجست تک ژن فارما Takgene BioDigest مکملی حاوی پروبیوتیک برای کمک به افزایش سلامت سیستم گوارشی از محصولات تکژن فارما است. پروبیوتیک‌های موجود در ساشه بایو دایجست تک ژن فارما در واقع  میکروارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که با متوازن سازی جامعه میکروبی بدن اثرات مفید خو..
105,900 تومان 108,000 تومان
پودر موسیلیوم فورت ایران داروک:پودر موسیلیوم فورت ایران داروک Musylium Forte یک مکمل گیاهی است و برای درمان یبوست استفاده می شود. ساشه موسیلیوم فورت یک ملین قوی است. موسیلیوم فورت حاوی پوسته دانه اسفرزه است که ایجاد موسیلاژ فراوان می نماید و این کار باعث نرمی و افزایش حجم مواد در روده بزرگ شده و..
61,300 تومان 62,000 تومان
ساشه پسیلیوم ایران داروک:ساشه پسیلیوم ایران داروک حاوی 7 عدد ساشه حاوی دانه اسفرزه و یک ملین گیاهی است. ساشه پسیلیوم مناسب برای رفع یبوست های مزمن و اختلالات دفع است. این محصول می تواند در بیماری بواسیر نیز مفید واقع شود یا عمل دفع با راحتی انجام شود. اثر درمانی گرانول پسیلیوم به واسطه جذب آب تو..
52,900 تومان 56,000 تومان
ساشه گرانول پسیلیوم دینه:ساشه پسیلیوم گرانول دینه یک ملین حجمی گیاهی است که در درمان یبوست های مزمن، یبوست های دوران بارداری، هموروئید و IBS (سندرم روده تحریک پذیر) نقش موثر دارد. منظور از ملین حجمی و مکانیسم تاثیر پسیلیوم گرانول به این گونه است که این مکمل یک ملین گیاهی حجم دهنده است و به واسطه..
41,100 تومان 44,200 تومان
ساشه پلانتاژل دینه Dineh Plantagel Sachet یک ترکیب گیاهی برای بهبود اختلالات گوارشی در کودکان و بزرگسالان از سری محصولات دینه است. ساشه پلانتاژل دینه یک ضد التهاب برای دستگاه گوارش است که می تواند به عنوان یک درمان کمکی در بیماری های اسهالی حاد و مزمن مورد استفاده قرار گیرد.  پلانت..
37,200 تومان 40,000 تومان
شربت ملین زینلین:شربت ملین زینلین، یک شربت گیاهی و برای بهبود اختلالات گوارشی است. شربت زینلین حاوی عصاره خشک گیاه سنا به میزان 0.05 درصد و عصاره انجیر به میزان 10 درصد می باشد. شربت زینلین با منشا گیاهی سبب افزایش حرکات روده و تحریک کننده انقباضات منظم عضلات روده برای عمل دفع می شود. این گیاه ع..
48,000 تومان
شربت سگا نوز آرتیمان سلامت:شربت سگا نوز سلامت گستر آرتیمان Sega Nose Syrup یک شربت گیاهی حاوی عصاره زنجبیل و عصاره رازیانه برای رفع نفخ و کولیک در کودکان است. شربت سگا نوز یک مکمل ضد نفخ و تسکین دهنده شکم درد نوزادان بوده و جایگزین طبیعی و گیاهی سایمتیکون برای مشکلات گوارشی است.شربت سگا نوز..
75,200 تومان 76,800 تومان
شربت فیژانشربت فیژان رازک جهت درمان یبوست باعث افزایش حرکات پرستالتیک روده و کاهش جذب آب و الکترولیت شده و همچنین ترشح مایعات در روده بزرگ را از طریق تحریک ترشح فعال کلراید افزایش می‌دهد.شربت فیژان رازک یکی از بهترین داروها برای تمیز کردن روده بزرگ و برطرف کردن یبوست است که باعث زیاد شدن حر..
34,900 تومان 36,000 تومان
شربت لاکساپلاس باریج اسانسشربت لاکساپلاس باریج اسانس استاندارد شده بر اساس وجود حداقل 7 میلی ­گرم فنولیک تام بر حسب گالیک­ اسید در هر 5 میلی­ لیتر شربت است. مطالعات جدید نشان داده‌اند که اطلاعات موجود در طب سنتی می‌تواند سبب افزایش چشمگیر شانس یافتن ترکیبات موثر دارویی شود ..
54,600 تومان 60,000 تومان
شربت کی دی اس زنیان کیمیا دارو سپهر Kimiadarou sepehr K.D.S Zenian Syrup یک مکمل گیاهی برای درمان زخم معده و به عبارتی یک شربت معده است. شربت کی دی اس زنیان دارای مکانیسم آنتی اسید بوده که باعث بهبود درمان زخم های پپتیک نظیر زخم معده می شود.زنیان گیاهی است که با نام عمومی Ajowan نیز شناخته می شو..
45,000 تومان
قرص جوشان اوریکس او آر اس های هلث Hi Health Orix O.R.S مکملی برای جبران آب و املاح از دست رفته بدن به واسطه بیماری های گوارشی از محصولات های هلث است. های اوریکس یک قرص جوشان او آر اس است که حاوی مقدار متعادلی از گلوکز و الکترولیت های ضروری است. اوریکس او آر اس در شرایطی کاربرد دارد که بدن م..
23,700 تومان 25,000 تومان
قرص جوشان اوریکس پلاس زینک او آر اس های هلث | جبران آب و املاح از دست رفته بدن قرص جوشان اوریکس پلاس زینک او آر اس های هلث | جبران آب و املاح از دست رفته بدن
جدید -5 %
قرص جوشان اوریکس پلاس های هلث Hi Health ORS Orix Plus Zinc مکملی برای تامین الکترولیت و آب از دست رفته بدن از محصولات های هلث است.  قرص جوشان اوریکس پلاس های هلث یا قرص جوشان او آر اس برای درمان مشکلاتی مانند کم آبی بدن است که ممکن است به دلایل مختلف برای بدن رخ دهد . ایجاد تعادل مایعات و افزای..
28,500 تومان 30,000 تومان
قرص د-رگلیس ایران داروک Iran darouk D-Reglis یک مکمل گیاهی برای درمان زخم معده و پیشگیری از گاستریت و زخم اثنی عشر است. قرص درگلیس ایران داروک همچنین حاوی ترکیب موثره کاملا گیاهی و حاوی گیاه شیرین بیان است که تهیه شده از عصاره خشک و استاندارد شده این گیاه به دست آمده است. در هر قرص د رگلیس ایران دار..
49,000 تومان 50,000 تومان
قرص دایجستیو اید نچرال ورد Natural World Digestive Aid یک مکمل مخصوص برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش بدن از محصولات نچرال ورد است. قرص جویدنی دایجستیو اید نچرال ورد حاوی مخلوطی از آنزیم های مفید برای دستگاه گوارش است که ترکیب اصلی این محصول را تشکیل می دهد. این آنزیم های گوارشی مفید شامل 5 آ..
116,900 تومان 135,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 64 (4 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات