منو
سبد خرید شما

ایران داروک | Iran Darouk

شرکت ایران داروک در سال 1360 تاسیس شده و شروع به تولید مکمل های تغذیه ای و دارو های گیاهی نمود.این شرکت فعالیت خود را بر اساس اصولGMP و معیار های بین المللی آغاز کرد.خط تولید این شرکت ذارای بیش از 100 فرمولاسیون دارد و دارو هایی در اشکال قرص،شربت،محلول،ساشه،بخور و چندین نوع دیگر از انواع دارو ها،تولید میکند.

محصولات شرکت ایران داروک،دارو هایی در زمینه های مختلف از جمله:

  • قلب و عروق
  • کبد
  • سیستم عصبی
  • سیستم تنفسی
  • پوست
  • و...

را تحت الشعاع قرار میدهند.

پودر موسیلیوم فورت ایران داروک:پودر موسیلیوم فورت ایران داروک Musylium Forte یک مکمل گیاهی است و برای درمان یبوست استفاده می شود. ساشه موسیلیوم فورت یک ملین قوی است. موسیلیوم فورت حاوی پوسته دانه اسفرزه است که ایجاد موسیلاژ فراوان می نماید و این کار باعث نرمی و افزایش حجم مواد در روده بزرگ شده و..
61,300 تومان 62,000 تومان
ساشه پسیلیوم ایران داروک:ساشه پسیلیوم ایران داروک حاوی 7 عدد ساشه حاوی دانه اسفرزه و یک ملین گیاهی است. ساشه پسیلیوم مناسب برای رفع یبوست های مزمن و اختلالات دفع است. این محصول می تواند در بیماری بواسیر نیز مفید واقع شود یا عمل دفع با راحتی انجام شود. اثر درمانی گرانول پسیلیوم به واسطه جذب آب تو..
52,900 تومان 56,000 تومان
شربت تیمکس (Thymex)شربت تیمکس (Thymex) از داروهای گیاهی است که حاوی آویشن باغی و عسل طبیعی بوده و برای درمان سرفه مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو خاصیت خلط آوری داشته و التهابات مجاری تنفسی را برطرف می کند. همانطور که ذکر شد عسل یکی از مواد اصلی در ترکیبات این داروست. این ماده شفابخش خاصیت ض..
58,500 تومان 65,000 تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک Iran Darouk Thymex Plus Syrup شربت آویشن و یا شربت گیاهی ضد سرفه با اثرات فوق العاده در بهبود سیستم تنفسی بدن است. شربت تیمکس پلاس حاوی دو ترکیب موثر در درمان سرفه و همچنین یک خلط آور طبیعی می باشد. تیمکس پلاس ایران داروک حاوی گیاه آویشن باغی به عنوان ترکیب ..
74,900 تومان 78,000 تومان
شربت فیتوپان ایران داروک Iran Darouk Pytopan Syrup یک شربت گیاهی ضد سرفه از محصولات ایران داروک است. شربت فیتوپان حاوی ترکیب گیاهی پیچک می باشد. در هر 100 میلی لیتر از شربت فیتوپان 10 میلی گرم از فلاونوئید تام بر حسب هایپروزید می باشد که از گیاه پیچک (عشقه) گرفته شده است.  شربت گیا..
37,800 تومان 40,000 تومان
قرص د-رگلیس ایران داروک Iran darouk D-Reglis یک مکمل گیاهی برای درمان زخم معده و پیشگیری از گاستریت و زخم اثنی عشر است. قرص درگلیس ایران داروک همچنین حاوی ترکیب موثره کاملا گیاهی و حاوی گیاه شیرین بیان است که تهیه شده از عصاره خشک و استاندارد شده این گیاه به دست آمده است. در هر قرص د رگلیس ایران دار..
49,000 تومان 50,000 تومان
محلول غیر خوراکی اکالیپتوس ایران داروک:محلول غیر خوراکی اکالیپتوس ایران داروک حاوی 95/5 درصد عصاره تنتور اکالیپتوس و عصاره نعناء، هر 100 میلی لیتر از محلول بخور حاوی 140 میلی گرم از اسانس اکالیپتوس و منتول است. محلول غیرخوراکی اکالیپتوس با ماده موثره اکالیپتول دارای خاصیت ضد عفونی کننده، خلط آور..
35,000 تومان
 پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک پودر پوسته اسفرزه موسیلیوم ایران داروک با طعم توت فرنگی جهت رغ یبوست بسیار مفید است. اثر درمانی موسیلیوم بواسطه جذب آب توسط پوسته دانه اسفرزه است که ایجاد موسیلاژ فراوان می‌نماید. این امر سبب نرمی و افزایش حجم مواد در روده بزرگ شده و دفع آرا..
52,200 تومان 55,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات