منو
سبد خرید شما

بیونوریکا | Bionorica

شربت برونشی پرت سافت بیونوریکا | بهبود اختلالات دستگاه تنفسی
ارسال فقط در تهران ناموجود
شربت برونشی پرت سافت بیونوریکابرونشی پرت یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی هایی که دستگاه تنفسی تحتانی را تحت تاثیر قرار می دهند استفاده می شود. همچنین برای درمان علائم برونشیت حاد و جلوگیری از برونشیت مزمن همراه با سرفه و سرما خوردگی هایی با موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد. بر..
149,000 تومان
شربت سینوپرت سافت بیونوریکا  | 100 میلی لیتر |  برطرف کننده علائم سینوزیت و درد و التهاب سینوس ها
ارسال فقط در تهران -0 % ناموجود
مشخصات شربت سینوپرت سافت بیونوریکا :شربت سینوپرت مایعی به رنگ قهوه ای روشن ، شفاف و ویسکوز است برطرف کننده درد و رفع التهابات حاد سینوس های پارانازال برطرف کننده علائم رینوسینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی و نرم کننده ترشحات بینی برطرف کننده علائم سینوزیت و درد و التهاب سینوس ها ..
122,400 تومان 123,000 تومان
قرص اگنوکاستون بیونوریکا 30 عددی | بهبود مشکلات قاعدگی
-2 % ناموجود
مشخصات قرص اگنوکاستون بیونوریکا:اگنوکاستون، یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران قاعدگی استفاده می شود بهبود مشکلات دوران قاعدگی و سندرم پیش از قاعدگی اختلالات ریتم سیکل قاعدگی (قاعدگی غیرطبیعی) مشکلات ماهانه تکرارشونده پیش از شروع قاعدگی (مشکلات پیش قاعدگی) احساس فش..
137,200 تومان 140,000 تومان
قرص ایموپرت بیونوریکا 50 عدد  | تقویت سیستم ایمنی و درمان سرماخوردگی
-18 % ناموجود
قرص ایموپرت بیونوریکاایموپرت یک داروی گیاهی است که در درمان علائم اولیه سرماخوردگی و علائم در طی دوره سرماخوردگی، نظیر خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه استفاده می شود.  Imupret® N با قدرت مواد موثره گیاهی موجود در خود ، مدافعی قوی برای سیستم ایمنی بدن می باشد.اگر سیستم ایمنی ..
156,300 تومان 190,000 تومان
قرص برونشی پرت بیونوریکا | نرم کننده خلط، خلط آور و تسکین دهنده سرفه
-2 % ناموجود
مشخصات قرص برونشی پرت بیونوریکا :نرم کننده خلط، خلط آور و تسکین دهنده سرفه برونشی پرت یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی هایی که دستگاه تنفس را تحت تاثیر قرار می دهند استفاده می شود. همچنین برای درمان علائم برونشیت حاد همراه با سرفه و سرما خوردگی هایی با موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد...
145,000 تومان 148,000 تومان
قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا | برطرف کننده علائم رینو سینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی
ناموجود
مشخصات قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا :برطرف کننده علائم رینو سینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی سینوپرت اکسترکت دارویی گیاهی است که برای رفع التهابات سینوس های پارانازال استفاده می شود. این فرآورده دارویی حاوی قندهایی نظیر گلوکز و ساکارز است، بنابراین در صورتی که می دانید دچار عدم تح..
240,000 تومان
قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی | بهبود درد سینه در دوران قاعدگی قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی | بهبود درد سینه در دوران قاعدگی
ناموجود
ماستودینون چیست؟بسیاری از خانم ها قبل از سیکل قاعدگی دچار درد و تورم سینه می شوند. در این وضعیت سینه ها به لمس حساس می شوند و از نظر سایز نیز کمی بزرگتر می شوند. این حالت در پزشکی ماستودینی Mastodynia نامیده می شود . علت آن در اغلب موارد عدم تنظیم هورمونهای بدن می باشد. علت ماستالژی یا درد وتورم..
215,000 تومان
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عدد | درمان عفونت های ادراری و مثانه و سوزش ادرار
-2 % ناموجود
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عددکانفرون یک فرآورده دارویی گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود. این دارو با تاثیری که بر افزایش قدرت خروج ادرار دارد، می تواند به پیشگیری از رسوب شن های کلیوی کمک کند. التهاب مثانه یا ..
239,100 تومان 244,000 تومان
قرص کلیمادینون بیونوریکا 90 عددی | بهبود مشکلات دوران یائسگی
-2 % ناموجود
 مشخصات قرص کلیمادینون بیونوریکا :بهبود مشکلات دوران یائسگی، اختلالات و تغییرات روحی. کلیمادینون یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران یائسگی نظیر گر گرفتگی و تعریق بیش از حد استفاده می شود. 90 عدد قرص در یک بسته ساخت آلمان  مواد مؤثر ..
274,400 تومان 280,000 تومان
قطره ایموپرت بیونوریکا | بهبود علائم سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی قطره ایموپرت بیونوریکا | بهبود علائم سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی
-1 % ناموجود
قطره ایموپرت بیونوریکا Bionorica Imupret Oral Drops قطره خوراکی برای کمک به درمان و بهبود علائم سرماخوردگی از سری محصولات بیونوریکا است. قطره خوراکی ایموپرت بیونوریکا یک فرآورده طبیعی و کاملا گیاهی است که باعث بهبود علائم ناشی از سرماخوردگی و همچنین کمک به تسریع بهبود بیماری های تنفسی فوقانی می شود...
247,500 تومان 250,000 تومان
قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری
-1 % ناموجود
قطره کانفرون بیونوریکا Bionorica Canephron Oral Drops محصولی برای جلوگیری و بهبود عفونت های ادراری از محصولات بیونوریکا است. قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا یک فرآورده طبیعی و گیاهی برای کمک به سلامت کلیه ها و مجاری ادراری است.  کانفرون به عنوان یک درمان کمکی در درمان بیماری های مرتب..
198,000 تومان 200,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات