منو
سبد خرید شما

قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری

قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا
قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا
-1 % ناموجود
قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا
قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا
قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Bionorica Canephron Oral Drops - 100ml
 • SKU: 4061
 • بارکد: 626936460015
198,000 تومان
200,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قطره کانفرون بیونوریکا Bionorica Canephron Oral Drops محصولی برای جلوگیری و بهبود عفونت های ادراری از محصولات بیونوریکا است. قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا یک فرآورده طبیعی و گیاهی برای کمک به سلامت کلیه ها و مجاری ادراری است. 

 

کانفرون به عنوان یک درمان کمکی در درمان بیماری های مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود. این دارو با تاثیر که بر افزایش مقدار ادرار دارد به پیشگیری از رسوب شدن شن های کلیوی کمک می کند.  قطره خوراکی کانفرون دارای ترکیباتی با خواص ضد التهابی است که می تواند التهاب مثانه که با نام سیستیت نیز شناخته می شود را بهبود دهد.

التهاب مثانه باعث درد هنگام تخلیه مثانه شده و همچنین باعث احساس ادرار می شود. کانفرون با ترکیبات گیاهی خود که شامل 3 گیاه موثر در درمان التهاب مثانه است باعث کاهش علائم این بیماری می شود. این 3 گیاه شامل برگ رزماری، ریشه انجدان و گیاه سنتاریوم است که دارای اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی می باشند. 

 

سایر محصولات مرتبط با کلیه و مجاری ادراری را مشاهده کنید.

قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا

ترکیبات قطره کانفرون چگونه به من کمک می کند؟

گیاهان دارویی مورد استفاده در قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی هستند که می توانند یک درمان حمایتی مهم برای عفونت های ادراری، سوزش ادرار و همچنین جهت بهبود مثانه تحریک پذیرش باشند. گیاه رزماری دارای اثرات ادرار آور است.  علاوه بر آن ریشه انجدان نیز دارای اثرات ادرار آوری بوده و اسپاسم را از بین می برد. گیاه سنتاریوم دارای اثرات عفونت زداری و ضد التهابی قوی است. هر سه گیاه دارای اثرات مشابه هستند که در نتیجه درد را کاهش داده و با پاکسازی میکروبها از مجاری ادراری از التهاب و سوزش ادرار جلوگیری می کنند. 

 

قطره کانفرون بیونوریکا

مکانیسم اثر ترکیبات کانفرون:

گیاه سنتاریوم:

سنتوری موجود در کانفرون بیونوریکا کلیه ها را تقویت می کند و برای کنترل مثانه در افراد مسن مفید است. عملکرد کلیه را تحریک می کند که به نوبه خود دفع مواد زائد را افزایش می دهد، هورمون های بدن را که فشار خون را تنظیم می کنند، متعادل می کند، تولید گلبول های قرمز را کنترل می کند و در برابر تشکیل سنگ کلیه محافظت می کند.

ترکیبات تلخ موجود در سنتوری می تواند به تحریک تولید صفرا کمک کند و به کبد کمک کند سموم را با سرعت و سهولت بیشتری دفع کند. افزایش تولید صفرا همچنین به کبد در پردازش چربی ها، افزایش انرژی و افزایش توانایی بدن برای جذب ویتامین های محلول در چربی کمک می کند. سنتوری به ویژه برای استفاده در موارد سوء هاضمه و اسهال، همراه با اختلالات کبدی و صفراوی که به دلیل رژیم غذایی نامتعادل ایجاد می شود، توصیه می شود. 

 

کانفرون بیونوریکا

ریشه گیاه انجدان:

ریشه گیاه انجدان موجود در قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا یا Lovage یک گیاه علفی چند ساله از خانواده جعفری (Apiaceae) است که منشا آن جنوب اروپا است. این گیاه را به دلیل ساقه و برگ آن می‌کارند که از آن برای دمنوش‌های گیاهی مانند سبزیجات و طعم‌دهنده غذاها به‌ویژه گوشت استفاده می‌شود. ریزوم های آن (ساقه های زیرزمینی) به عنوان یک عامل ضد نفخ و دانه های آن - به عنوان یک عامل طعم دهنده در غذاهای شیرین و لیکورها استفاده می شود. 

ریشه گیاه انجدان یک ادرار آور یا نوعی دیورتیک است که ادرار را بدون از دست دادن الکترولیت ها تشدید می کند. افزایش ادرار باعث پاکسازی سیستم ادراری و سنگ کلیه کلسیفیه می شود که به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه کمک می کند.

بیشتر گیاهان برای مبارزه با موجودات مضر مواد شیمیایی طبیعی تولید می کنند. در حالی که برخی از مواد شیمیایی گیاهی - مانند رسوراترول - به طور مستقل کار می کنند، محققان دریافته اند که ترکیبات شیمیایی موجود در عصاره این گیاه با هم کار می کنند و اثر بسیار قدرتمندی را در برابر موجودات مضر ایجاد می کنند. دانشمندان دریافته‌اند که عصاره این گیاه یکی از قوی‌ترین‌ها بوده و در برابر باکتری‌های گرم منفی مانند E. coli، سالمونلا، H.پیلوری و H. آنفلوانزا عمل می‌کند.

 

canephron bionorica

رزماری:

رزماری یکی از گیاهان آشنا در طب سنتی است که خواص بسیاری برای بدن دارد. قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا نیز از خواص فراوان این گیاه سنتی برای بهبود عفونت ادراری استفاده کرده است. رزماری گردش خون را تحریک کرده که به بهبود جریان خون و تعادل مایعات بدن کمک می کند. علاوه بر این، رزماری برای از بین بردن مواد زائد که از عملکرد کلیه حمایت می کند مفید است. تجویز خوراکی عصاره رزماری قبل از ایسکمی-پرفیوژن مجدد در کاهش عوارض عملکردی و هیستوپاتولوژیک مرتبط با نارسایی حاد کلیه مؤثر است.

در مطالعه و مقایسه بین گروه رزماری و خونرسانی مجدد نشان دهنده کاهش قابل توجهی در سطوح کراتینین پلاسما، نیتروژن اوره خون و دفع مطلق سدیم ادراری در گروه رزماری بود. به طور مشابه، گروه رزماری کاهش قابل توجهی در مالون دی آلدئید و افزایش قابل توجهی در قدرت آنتی اکسیدانی کاهش دهنده آهن نشان داد.

گیاه رزماری ادرار آور کانفرون

 


 

مشخصات قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا:

 • جلوگیری از عفونت ادراری 
 • فراورده گیاهی و طبیعی 
 • جلوگیری از ایجاد رسوب شن در کلیه
 • دارای اثرات ضد التهابی و آنتی باکتریالی
 • جلوگیری از سوزش ادرار
 • کاهش درد و اسپاسم عضلات مثانه
 • دارای اثرات ادرار آور

 

 


 

نحوه مصرف قطره کانفرون بیونوریکا:

در افراد 12 سال به بالا و بزرگسالان روزانه 3 بار هر بار 5 میلی لیتر و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.
دریافت مایعات فراوان به درمان کمک خواهد کرد.
قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات شربت کانفرون بیونوریکا:

هر 100 گرم (102.46 میلی لیتر) قطره خوراکی کانفرون حاوی 1/8 گرم عصاره (1:56) از مخلوط:
0/6 گرم گیاه سنتاریوم و 0/6 گرم ریشه گیاه انجدان و 0/6 گرم برگ گیاه رزماری

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • در صورت حساسیت به هر یک از مواد موثر دارو، سایر گیاهان تیره آپیاسه (تیره چتریان مانند آنیسون و رازیانه)، آنتول (اجزای اسانس گیاهی نظیر آنیسون و رازیانه) و سایر ترکیبات این دارو از مصرف کانفرون خودداری کنید. 
 • در صورت ابتلا به زخم معده فعال از مصرف کانفرون خودداری کنید. 
 • در صورت وجود ادم ناشی از اختلال عملکرد قلبی یا کلیوی و یا توصیه محدودیت مصرف مایعات از سوی پزشک از مصرف کانفرون خودداری کنید. 
 • چنانچه دارای تب مداوم و پایدار، اسپاسم عضلانی، خون در ادرار، اختلال دفع ادرار و احتباس ادرار هستید، در اسرع وقت با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.
 • قطره خوراکی کانفرون نباید در کودکان کمتر از 12 سال مصرف شود.
 • اگر باردار و یا شیرده هستید و یا قصد بارداری دارید، قبل از مصرف دارو با پزشک و یا دکتر داروساز مشورت کنید.
 • استفاده از قطره خوراکی کانفرون در طی دوران بارداری تنها زمانی مجاز است که پزشک مصرف آن را لازم بداند.
 • ترشح ماده موثره و متابولیت های قطره خوراکی کانفرون در شیر مادر نامشخص است، بنابراین قطره خوراکی کانفرون نباید در دوران شیردهی استفاده شود.
 • مطالعه ای در مورد اثر این دارو بر باروری انجام نشده است.
 • قطره خوراکی کانفرون حاوی 19 درصد (حجمی/حجمی) اتانول (الکل) است، به عبارت دیگر در هر 5 میلی لیتر، 0.75 گرم الکل وجود دارد. الکل می تواند در افراد مبتلا به الکلیسم مضر باشد. این مسئله همچنین باید در بانوان باردار و شیرده، کودکان و بیمارانی که در ریسک بالا هستند، مانند بیماران کبدی و مبتلایان به صرع در نظر گرفته شود.
 • همانند سایر داروها، قطره خوراکی کانفرون نیز می تواند منجر به ایجاد عوارض جانبی شود. اگر چه این عوارض در همه افراد بروز نخواهد کرد. مشکلات گوارشی (تهوع، درد شکم و اسهال) شایع است (1 تا 10 مورد از 100 نفر). هم چنین احتمال بروز واکنش های حساسیتی نیز وجود دارد که میزان شیوع آن مشخص نیست.
 • در صورت بروز عوارض، سریعا مصرف دارو را قطع کرده و پزشک خود را مطلع سازید تا با توجه به شدت عوراض تصمیمات و اقدامات لازم را اتخاذ نماید.
 • دارو را دور از دید و دسترس کودکان و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
 • به منظور حفاظت از دارو در برابر نور، بطری را در جعبه نگهداری نمایید.
 • دارو تا 6 ماه پس از باز کردن درب بطری قابل استفاده می باشد.

 

مشخصات کلی
مقدارقطره خوراکی: 100 میلی لیتر
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2382005093144
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهآلمان (بسته بندی در ایران)
بارکد6269364600156

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات