منو
سبد خرید شما

دندانگیر کودک

دندانگیر کودک

دندان گیر از آن وسایلی است که معمولا در لیست خرید سیسمونی نوزاد گنجانده می‌شود. از مزیت های دندان گیر این است که نوزاد دندان گیر را روی لثه هایش می کشد و همین باعث می شود که خارش لثه ها کمتر شده و با دندان گیر سرگرم شود. دندان گیرهای رنگی به نوزاد کمک می کند تا با رنگ ها نیز آشنا شود. از فواید استفاده از دندان گیر این است که کودک برای مهار خارش لثه هایش از وسایل دیگر استفاده نخواهد کرد. بنابراین احتمال وارد شدن مواد آلوده به دهان و بدن نوزاد کمتر می شود.

خرید دندانگیر نوزاد

 

داندانگیر سیلکونی مدل مچ بند یومامی Umomy Silicone Teether Wristband یک دندان گیر مخصوص کودکان بیش از 3 ماه از محصولات یومامی است. دندان گیر سیلکونی یومامی مدل مچ بند ساخته شده از سیلیکون 100 درصد بوده و طراحی جالبی و نوآورانه ای برای کودکان دارد. دندان گیر سیلکونی مچ بندی یومامی، از سیلیکو..
96,500 تومان 128,700 تومان
دندان گیر سیلیکونی مایع دار یومامی Umomy Water Filled Teether یک دندان گیر عالی برای نوزادان بیش از 3 ماه از محصولات یومامی است. دندانگیر یومامی ساخته شده با سیلیکون 100 درصد بهداشتی با درجه بندی غذایی است که دارای که به نحو آرگونومیک طراحی شده تا کاملا برای نوزاد بی خطر باشد. بعد از سه..
87,000 تومان 116,000 تومان
دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر T403 | آرامش بخش و کاربردی برای کودکان بالای 6 ماه دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر T403 | آرامش بخش و کاربردی برای کودکان بالای 6 ماه
ناموجود
دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر:دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر Wee Care Silicone Gutta Feeder & Soothing teether یک محصول کاربردی و ۲ کاره برای کودکان و نوزادان بیشتر از ۶ ماه است. دندانگیر آبمیوه خوری وی کر مدل T403 به عنوان یک ابزار آرامبخش از 100٪ سیلیکون با کیفیت، نرم و مقاوم و ..
92,000 تومان
دندانگیر سیلیکونی وی کر طرح لاک پشت T402/1 | مناسب برای تسکین و ماساژ لثه کودکان بعد از ۳ ماهگی دندانگیر سیلیکونی وی کر طرح لاک پشت T402/1 | مناسب برای تسکین و ماساژ لثه کودکان بعد از ۳ ماهگی
ناموجود
دندان گیر سیلیکونی وی کر مدل T402/1:دندانگیر سیلیکونی وی کر طرح لاکپشت Wee Care Silicone Soothing Teether Code T402/1 یک وسیله کاربردی و یک ابزار آرامبخش برای کودکان است که باعث تسکین و ماساژ لثه های ملتهب کودک می شود. دندانگیر سیلیکونی وی کر مدل لاک پشت، از سیلیکون 100٪ و فوق العاده نرم و با گر..
49,000 تومان
دندانگیر مایع وی کر مدل T401/3 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی دندانگیر مایع وی کر مدل T401/3 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی
ناموجود
دندانگیر مایع وی کر طرح قارچ رنگی:دندانگیر مایع وی کر مدل Wee Care Water Soothing Teether T401/3 با طرح زیبای قارچ رنگی یک وسیله جذاب برای کودکان با شکل ظاهری خاص و برای کودکان بیشتر از 3 ماهگی است. دندانگیر یا دندونی کودک وی کر یک ابزار آرامش بخش برای کودکان است که باعث ماساژ لثه های ..
35,000 تومان
دندانگیر مایع وی کر مدل T401/9 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی
ناموجود
دندانگیر مایع وی کر:دندانگیر مایع وی کر مدل Wee Care Water Soothing Teether T401/9 یک وسیله جذاب برای کودکان با شکل ظاهری خاص برای کودکان بیشتر از 3 ماهگی است. دندانگیر یا دندونی کودک وی کر یک ابزار آرامش بخش برای کودکان است که باعث ماساژ لثه های ملتهب کودکان می شود خارش لثه های کودک را برطرف می..
35,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات