منو
سبد خرید شما

یومامی | Umomy

برند یومامی UMOMY تولیدکننده و صادرکننده محصولات آموزشی و مراقبتی کودک و مادر است. یومامی یکی از برند های هلدینگ طب پلاستیک (یکی از بزرگترین و مجهز ترین سایت های تولیدات محصولات پلیمری در خاور میانه) است که در زمینه تولید محصولات مراقبتی مادر و کودک از قبیل پستانک ها ، بطری های شیر خوری ، دندانگیر،سرشیشه و به طور کلی محصولات سیلیکونی و پلیمری فعالیت می کند.

طب پلاستیک شامل چند شرکت تابعه در حوزه های مختلف تولید ، واردات ، صادرات و خدماتی در خاور میانه است. بخش تحقیقات بازار حرفه ای شرکت طب پلاستیک برای مطالعه ترجیحات مصرف کننده و عادات خرید و بیشتر محصولات در بخش تحقیق و توسعه که به آخرین فن آوری تغییر یافته است، ایجاد شده است.

اهداف یومامی:

هدف یومامی این این است که مردم را قادر به دستیابی به انتظارات و استانداردهای بالا کند. این شرکت مأموریت خود را برای ارائه کیفیت ، لذت ، اثر بخشی و ایمنی به مصرف کنندگان قرار داده است. یومامی می کوشد تا به بهترین شکل ممکن از عزیزترین فرد خانواده شما مراقبت کند. ارائه کیفیت ، لذت ، اثر بخشی و ایمنی به مصرف کنندگان. هدف یومامی ارائه بهترین محصولات ممکن به مشتریان و بهبود زندگی در حال حاضر و برای نسل های بعدی است.

UMOMY با حفظ استاندارد های بین المللی و تولید محصولات کارآمد باعث آسودگی خاطر خانواده ها برای حفظ و مراقبت از عزیزترین فرد خانواده می باشد.

اکنون محصولات یومامی در داروخانه اینترنتی داروکالا موجود است.

داندانگیر سیلکونی مدل مچ بند یومامی Umomy Silicone Teether Wristband یک دندان گیر مخصوص کودکان بیش از 3 ماه از محصولات یومامی است. دندان گیر سیلکونی یومامی مدل مچ بند ساخته شده از سیلیکون 100 درصد بوده و طراحی جالبی و نوآورانه ای برای کودکان دارد. دندان گیر سیلکونی مچ بندی یومامی، از سیلیکو..
96,500 تومان 128,700 تومان
دندان گیر سیلیکونی مایع دار یومامی Umomy Water Filled Teether یک دندان گیر عالی برای نوزادان بیش از 3 ماه از محصولات یومامی است. دندانگیر یومامی ساخته شده با سیلیکون 100 درصد بهداشتی با درجه بندی غذایی است که دارای که به نحو آرگونومیک طراحی شده تا کاملا برای نوزاد بی خطر باشد. بعد از سه..
87,000 تومان 116,000 تومان
سر شیشه کودک دهانه عریض سیلیکونی یومامی Umomy Wide Neck Silicone Teat سرشیشه بچه یومامی ساخته شده از سیلیکون ۱۰۰ درصد بهداشتی با درجه بندی غذایی است. سرشیشه دهانه عریض سیلیکونی یومامی مناسب برای کودکان بیشتر از ۱۲ ماه است. میزان خروجی شیر از سرشیشه دهانه عریض یومامی به گونه ای طراحی شده است که مناسب..
92,600 تومان 123,500 تومان
سرشیشه سیلیکونی بچه دهانه عریض یومامی 0 ماه Umomy Wide Neck Silicone Teat یک سرشیشه کاملا بهداشتی و تهیه شده از از سیلیکون ۱۰۰٪ بهداشتی با درجه بندی غذایی است. سرشیشه کودک سیلیکونی یومامی برای کودکان از بدو تولد مناسب است. این سر شیشه با ۱ سوراخ خروجی شیر، شیر خارج شده از سرشیشه را کنترل کرده تا شیر..
92,600 تومان 123,500 تومان
سرشیشه سیلیکونی دهانه عریض یومامی Umomy Wide Neck Silicone Teat سرشیشه کودک سیلیکونی از محصولات برند یومامی است. سرشیشه دهانه عریض یومامی دارای خاصیت آنتی کولیک یا ضد نفخ است. سرشیشه سیلیکونی یومامی از سیلیکون خالص ۱۰۰ درصد ساخته شده است و برای استفاده برای کودکان کاملا بهداشتی است. هم..
92,600 تومان 123,500 تومان
سرشیشه کلاسیک یومامی دو عددی Umomy Natural Classic silicon Teats سرشیشه کلاسیک از محصولات یومامی برای کودکان از بدو تولد تا 6 ماهگی است. سرشیشه کلاسیک یومامی، یک سر شیشه سرگرد است که از جنس سیلیکون خالص ساخته شده است. سیلیکون مورد استفاده در سرشیشه کلاسیک یومامی از سیلیکون 100 درصد با گرید غذایی ساخ..
48,000 تومان 64,000 تومان
شیردوش دستی سیلیکونی یومامی Umomy Breast Pump Glass شیردوش دستی یا شیر دوش کلاسیک برای کمک به مادران برای تغذیه بهتر فرزندشان از محصولات یومامی است. شیردوش دستی یومامی یک شیر دوش ساده با استفاده راحت است تا به مادران شاغل کمک کند تا شیرشان را به راحتی دوشیده و در اختیار فرزندشان در مواقعی که حضور ند..
131,200 تومان 175,000 تومان
شیشه شیر دسته دار یومامی Umomy Classic Baby bottle یک بطری شیر خوری کلاسیک و دسته دار از محصولات یومامی است. بطری شیر خوری دسته دار یومامی از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است. این شیشه شیری دارای یک سر شیشه ساخته شده از سیلیکون 100 درصد بهداشتی است. گنجایش شیشه شیر دسته دار یومامی 150 میلی لیت..
51,700 تومان 69,000 تومان
شیشه شیر پلی پروپیلن دهانه عریض یومامی Umomy Wide neck Anti-Colic Baby Bottle 60ml شیشه شیر نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی از محصولات یومامی است. سرشیشه سیلیکونی دهانه عریض یومامی با فناوری ضد نفخ یا آنتی کولیک طراحی شده است تا کودکان بعد از استفاده از این شیشه شیر دچار نفخ نشوند. جنس سرشیشه ای..
116,500 تومان 155,400 تومان
شیشه شیر کودک یومامی دهانه عریض 125 میلی Umomy Wide Neck Baby Bottle شیشه شیر با جنس پلی پروپیلن کاملا بهداشتی است و مناسب برای شیرخواران از بالای 6 ماه است. شیشه شیر پلی پروپیلن یومامی دهانه عریض شیشه شیر کاملا بهداشتی است و در روند تولید آن از مواد مضر BPA استفاده نشده است. طراحی بدن..
110,000 تومان 162,000 تومان
شیشه شیر پلی پروپیلن دهانه عریض یومامی 330 میلی Umomy Wide Neck Baby Bottle شیشه شیر کودک یومامی با خاصیت آنتی کولیک است که سرشیشه آن به گونه ای طراحی شده است تا از نفخ در کودکان جلوگیری کند. شیشه شیر دهانه عریض یومامی از پلی پروپیلن کاملا بهداشتی ساخته شده است و در تولید آن از مواد مضر BPA یا بیسفن..
144,900 تومان 193,200 تومان
شیشه شیر پلی پروپیلن دهانه عریض یومامی 260 میلی Umomy Wide Neck Baby Bottle بطری شیرخوری کودک از محصولات یومامی است. شیشه شیر یومامی برای کودکان بیش از 12 ماه طراحی و تولید شده است. گنجایش این شیشه شیر 260 میلی لیتر است و جنس بطری شیرخوری یومامی از جنس پلی پروپیلن است. شیشه شی..
134,500 تومان 179,400 تومان
شیشه شیر پیرکس دهانه عریض یومامی Umomy Anti colic Pyrex Bottle 150ml شیشه شیر جدید با جنس پیرکس از محصولات یومامی است. شیشه شیر پیرکس یومامی برای کودکان 6 تا 12 ماه طراحی شده است. شیشه شیر یومامی پیرکس در حجم 150 میلی لیتر و با دهانه عریض طراحی شده است. این شیشه شیر دارای قابلیت آنتی کولیک..
213,700 تومان 285,000 تومان
شیشه شیر پیرکس دهانه عریض یومامی 90 میلی Umomy Wide Neck Anti Colic Pyrex Bottle 90ml یک بطری شیر خوری با دهانه عریض با گنجایش 90 میلی لیتر از محصولات یومامی است. شیشه شیر پیرکس دهانه عریض یومامی یک شیشه شیر با کیفیت برای نوزادان تازه متولد شده تا 6 ماهگی است که با توجه به نیاز آنها طراحی شده ا..
192,600 تومان 256,800 تومان
شیشه شیر پیرکس دهانه عریض یومامی Umomy Anti colic Pyrex Bottle 210ml شیشه شیر جدید با جنس پیرکس از محصولات یومامی است. شیشه شیر یومامی پیرکس در حجم 210 میلی لیتر و با دهانه عریض طراحی شده است. این شیشه شیر دارای قابلیت آنتی کولیک بوده که از نفخ و شکم درد در هنگام استفاده از شیشه شیر جلوگیری می کند.&..
252,200 تومان 315,300 تومان
شیشه شیر پیرکس کلاسیک یومامی Umomy Classic Neck Baby Bottle 0-6m بطری شیرخوری یا قنداغ خوری از محصولات یومامی است. شیشه شیر پیرکس کلاسیک یومامی 0 تا 6 ماه یومامی برای نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی طراحی و تولید شده است. جنس بطری شیر خوری یومامی از جنس پیرکس طراحی شده است که که دارای مقاومت بالا در ..
170,100 تومان 226,900 تومان
نمايش 1 تا 16 از 25 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات