منو
سبد خرید شما

دهان شویه

دهان شویه
دهانشویه آنتی سپتیک ایرشا Irsha Anti Septic Mouthwash دهان شویه ضد میکروب از سری محصولات ایرشا است. دهان شویه آنتی سپتیک ایرشا در واقع به رفع میکروب های مولد بوی دهان کمک می کند که این کار باعث رفع بوی بدن دهان می شود. سلامت عمومی برای سلامت کلی شما بسیار مهم است. دهانشویه آنتی سپتیک ایرشا در صورت م..
27,900 تومان 31,100 تومان
دهان شویه توتال کر میسویک حاوی سدیم فلوراید 0.1 درصد Misswake Total Care Mouth Wash یک دهانشویه چند کاره از سری محصولات میسویک است که اولین فایده آن ضد عفونی کننده و تمیز کننده کل دهان است. دهانشویه توتال کر میسویک حاوی سدیم فلوراید 0.1 درصد است که از بین برنده لک ها و پلاک است و از پوسیدگی دندان جل..
116,200 تومان 139,000 تومان
دهانشویه دنتال پلاک زینک میسویک Misswake Dental Plaque Zinc دهانشویه ای مخصوص برای دندان هایی است که دچار جرم شده اند. دهان شویه دنتال پلاک از محصولات برند میسویک یکی از مناسب ترین دهان شویه ها برای از بین بردن پلاک یا جرم دندان هاست.  ترکیبات موثر در دهانشویه میسویک دنتال پلاک زین..
134,800 تومان 145,000 تومان
دهان شویه خوشبو کننده میسویک دیپ کلین پلاس مدل فرش بریس Misswake Deep Clean+ Mouth Wash یک دهان شویه مناسب از سری محصولات میسویک است و برطرف کننده بوی دهان و خوشبو کننده تنفس است و از این روی مدل این محصول Fresh Breath نام گذاری شده است.دهانشویه خوشبو کننده میسویک مدل دیپ کلین پلاس حاوی عصاره ا..
129,200 تومان 139,000 تومان
دهانشویه سنسیتیو کر میسویک Misswake Sensitive Care Mouthwash یک دهانشویه مناسب برای لثه و دندان های حساس از محصولات میسویک است. دهان شویه سنسیتیو کر میسویک یک تمیز کننده مناسب برای لثه و کل دهان است که می تواند باکتری ها و آلودگی های دهان را از بین ببرد. دهانشویه سنسیتیو کر میسویک از ب..
116,200 تومان 125,000 تومان
دهانشویه هربال بیس میسویک حاوی عصاره های گیاهی است که خوشبو کننده دهان بوده و حس تازگی را به همراه دارد. Misswake Herbal Base Mouthwash بر پایه گیاهانی همچون اکالیپتوس، لوندر (اسطوخودوس) و منتول تهیه شده و علاوه بر حس خنکی، از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. دهان شویه هربال بیس با به همراه داشتن خواص ..
97,600 تومان 145,000 تومان
دهانشویه کودک میسویک Misswake Calcium milk Protein Mouthwash for kids دهانشویه ای اختصاصی برای کودکان از محصولات میسویک است. دهانشویه کودک میسویک به گونه ای طراحی شده است تا بتواند از دندان های شیری و دائمی کودکان به خوبی محافظت کرده و باعث تقویت دندان ها شود.  دو ترکیب اصلی در دها..
56,700 تومان 61,000 تومان
قطره دهانشویه پرسیکا:قطره گیاهی پرسیکا Persica Mouth wash یک دهانشویه گیاهی محتوی مواد موثر گیاهان مسواک، نعناع و بو مادران است. قطره دهانشویه پرسیکا با خاصیت ضد حساسیت از درد دندان جلوگیری می کند و با خواص ضد عفونی کننده باعث جلوگیری و درمان آفت دهان و همچنین کاهش جرم و زخمها و امراض دهان می شو..
27,500 تومان 29,000 تومان
دهانشویه آنتی تارتار ایرشا | ضدعفونی کننده، خوشبو کننده دهان و مناسب افراد سیگاری دهانشویه آنتی تارتار ایرشا | ضدعفونی کننده، خوشبو کننده دهان و مناسب افراد سیگاری
-10 % ناموجود
دهان شویه آنتی تارتار ایرشا:دهانشویه آنتی تار تار ایرشا مخصوص افراد سیگاری تولید شده است. این دهانشویه با خاصیت ضد عفونی کننده و ضد پلاک، یک سفید کننده قوی برای دندان است. دهانشویه آنتی تارتار ایرشا حاوی زینک کلراید است که باعث کاهش رسوب های دندانی می شود و همچنین این محصول با خاصیت خوشبو کننده ..
27,900 تومان 31,100 تومان
دهانشویه روغن چای و آلوئه ورا ایرشا | محافظ و التیام بخش لثه دهانشویه روغن چای و آلوئه ورا ایرشا | محافظ و التیام بخش لثه
-4 % ناموجود
دهانشویه روغن درخت چای و آلوئه ورا ایرشا Irsha Tree Oil & Aloevera Mouthwash یک دهانشویه مناسب برای محافظت از لثه های و حفظ بهداشت دهان و دندان است. دهانشویه ایرشا یک محافظ و التیام بخش لثه به دلیل وجود دو عنصر مهم گیاهی یعنی روغن درخت چای و عصاره آلوئه ورا می باشد. دهان شویه ایرشا..
38,500 تومان 40,100 تومان
دهانشویه ضد پلاک و جرم ایرشا | دهان شویه پاک کننده پلاک و جرم دندان
-4 % ناموجود
دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا Irsha Anti Plaque Mouthwash یک دهانشویه مناسب برای کمک به کاهش پوسیدگی دندان از محصولات ایرشا می باشد. ایرشا از جمله برندهای تخصصی در حفظ سلامت دهان و دندان است و اکنون محصول جدیدی برای کاهش پوسیدگی دندان تولید کرده است. دهان شویه ضد پلاک ایرشا..
29,800 تومان 31,100 تومان
دهانشویه کودک ایرشا 250 میلی | بدون الکل و مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال دهانشویه کودک ایرشا 250 میلی | بدون الکل و مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال
-43 % ناموجود
دهانشویه کودک ایرشا Irsha Kids Mouthwash یک دهان شویه مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال برای پاکیزگی و حفظ سلامت دهان و دندان است. استفاده از دهانشویه در کودکان از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که کودکان چندان از مسواک زدن خوششان نمی آید و دهانشویه به ارتقای سلامت دهان و دندان آنها کمک می کند. دهانشویه ..
13,300 تومان 23,200 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات