منو
سبد خرید شما

میسویک | Misswake

خمیر دندان ژله ای کودک میسویک Misswake Bob Sponje For Kids Toothpaste خمیر دندان مناسب برای کودکان از محصولات میسویک است.  خمیر دندان باب اسفنجی میسویک یک خمیردندان محافظت کننده از دندان های کودک بوده و قابلیت ترمیم قسمت های حساس و آسیب دیده دندان کودکان را نیز دارد. از نکات مهم در خمی..
65,000 تومان 70,000 تومان
دهان شویه توتال کر میسویک حاوی سدیم فلوراید 0.1 درصد Misswake Total Care Mouth Wash یک دهانشویه چند کاره از سری محصولات میسویک است که اولین فایده آن ضد عفونی کننده و تمیز کننده کل دهان است. دهانشویه توتال کر میسویک حاوی سدیم فلوراید 0.1 درصد است که از بین برنده لک ها و پلاک است و از پوسیدگی دندان جل..
116,200 تومان 125,000 تومان
دهانشویه دنتال پلاک زینک میسویک Misswake Dental Plaque Zinc دهانشویه ای مخصوص برای دندان هایی است که دچار جرم شده اند. دهان شویه دنتال پلاک از محصولات برند میسویک یکی از مناسب ترین دهان شویه ها برای از بین بردن پلاک یا جرم دندان هاست.  ترکیبات موثر در دهانشویه میسویک دنتال پلاک زین..
97,600 تومان 105,000 تومان
دهان شویه خوشبو کننده میسویک دیپ کلین پلاس مدل فرش بریس Misswake Deep Clean+ Mouth Wash یک دهان شویه مناسب از سری محصولات میسویک است و برطرف کننده بوی دهان و خوشبو کننده تنفس است و از این روی مدل این محصول Fresh Breath نام گذاری شده است.دهانشویه خوشبو کننده میسویک مدل دیپ کلین پلاس حاوی عصاره ا..
116,200 تومان 125,000 تومان
دهانشویه هربال بیس میسویک حاوی عصاره های گیاهی است که خوشبو کننده دهان بوده و حس تازگی را به همراه دارد. Misswake Herbal Base Mouthwash بر پایه گیاهانی همچون اکالیپتوس، لوندر (اسطوخودوس) و منتول تهیه شده و علاوه بر حس خنکی، از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. دهان شویه هربال بیس با به همراه داشتن خواص ..
97,600 تومان 105,000 تومان
دهانشویه کودک میسویک Misswake Calcium milk Protein Mouthwash for kids دهانشویه ای اختصاصی برای کودکان از محصولات میسویک است. دهانشویه کودک میسویک به گونه ای طراحی شده است تا بتواند از دندان های شیری و دائمی کودکان به خوبی محافظت کرده و باعث تقویت دندان ها شود.  دو ترکیب اصلی در دها..
45,500 تومان 48,900 تومان
نخ دندان توتال کر میسویک | پاکسازی موثر فضای بین دندانی نخ دندان توتال کر میسویک | پاکسازی موثر فضای بین دندانی
جدید -7 %
نخ دندان توتال کر میسویک Misswake Total Care Floss یک نخ دندان ویژه برای پاکسازی فضای بین دندان از محصولات میسویک است. نخ دندان میسویک یک نخ دندان عادی نبوده و دارای ترکیبی ویژه با تکنولوژی جدید برای از بین بردن پلاک های بین دندانی و در نتیجه افزایش سلامت دهان و دندان است.  نخ دندا..
60,500 تومان 65,000 تومان
نخ دندان سفید کننده میسویک | سفید کننده دندان و فوق العاده نازک نخ دندان سفید کننده میسویک | سفید کننده دندان و فوق العاده نازک
جدید -7 %
با نخ دندان سفید کننده میسویک Misswake Whitening Floss دیگر نگران فضای بین دندان هایتان نباشید. نخ دندان وایتنینگ یا سفید کننده میسویک دارای تکنولوژی جدیدی است که توانسته است یک نخ دندان مناسب و متفاوت با نخ دندان های عادی تولید کند.  نخ دندان سفید کننده میسویک همچنین فوق العاده نا..
60,500 تومان 65,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات