منو
سبد خرید شما

شیرین کننده رژیمی

شیرین کننده رژیمی
ساشه یا پودر شیرین کننده استویا دوبیس Doobis Stevia Sweetener یک پودر شیرین کننده طبیعی و کم کالری از محصولات دوبیس است. ساشه کننده استویا دوبیس حاوی سوربیتول و شیرین کننده استویا است که بسیار کم کالری بوده و می تواند برای افرادی که می خواهند مصرف قند و شکر خود را کاهش دهند مناسب باشد. &nbs..
118,800 تومان 132,000 تومان
ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل | 120 عدد | شیرین کننده رژیمی بر پایه سوکرالوز
ناموجود
 ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل: ساشه شیرین کننده کاندرال بر پایه سوکرالوز، شیرین کننده ای کم کالری است که جایگزین مناسبی برای قند و شکر می باشد.میزان اندک کالری و کربوهیدرات کاندرل، مصرف این محصول را برای افراد دیابتی امکان پذیر ساخته است.کاندرل با کالری ناچیز بعنوان بخشی از..
32,000 تومان
قرص شیرین کننده رژیمی سوکرالوز کاندرل | 300 عددی
ناموجود
مشخصات قرص شیرین کننده رژیمی سوکرالوز کاندرل :شیرین کننده کم کالری (حاوی آسپارتام و آسه سولفام-کا) جایگزین مناسب برای قند و شکر طبیعی مناسب برای افراد چاق یا مستعد چاقی بویژه افرادی که دارای رژیم لاغری هستند مناسب برای مبتلایان به دیابت یا افرادی که مستعد و در معرض خطر ابتلا به دیابت می..
40,000 تومان
قرص شیرین کننده کاندرل | 80 عدد | جایگزین قند و شکر و بر پایه سوکرالوز
ناموجود
قرص شیرین کننده رژیمی کاندرل:قرص شیرین کننده کاندرال بر پایه سوکرالوز، شیرین کننده ای کم کالری است که جایگزین مناسبی برای قند و شکر می باشد.میزان اندک کالری و کربوهیدرات کاندرل، مصرف این محصول را برای افراد دیابتی امکان پذیر ساخته است.کاندرل با کالری ناچیز بعنوان بخشی از رژیم غذایی، برای کاهش وز..
15,500 تومان
پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو 100 عددی | شکر رژیمی و بدون کالری بر پای آسپارتام پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو 100 عددی | شکر رژیمی و بدون کالری بر پای آسپارتام
ناموجود
پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو:ساشه شیرین کننده رژیمی سوئیت اند لو Sweet’n Low Sweetener حاوی 100 عدد ساشه کم کالری بر پایه آسپارتام و آسه سولفام k می باشد. بسته های تک نفره شکر رژیمی سوئیت اند لو دارای شیرینی برابر با دو قاشق چای خوری شکر می باشد، اما بدون کالری بوده و باعث افزایش وزن و بالا..
94,000 تومان
پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو 200 عددی | شکر رژیمی و بدون کالری بر پایه آسپارتام پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو 200 عددی | شکر رژیمی و بدون کالری بر پایه آسپارتام
-7 % ناموجود
پودر شکر رژیمی سوئیت اند لو:ساشه شیرین کننده رژیمی سوئیت اند لو Sweet’n Low Sweetener حاوی 200 عدد ساشه شکر رژیمی کم کالری و بر پایه آسپارتام آسه سولفام k می باشد. بسته های تک نفره شکر رژیمی سوئیت اند لو دارای شیرینی برابر با دو قاشق چای خوری شکر می باشد، اما بدون کالری بوده و باعث افزایش ..
140,000 تومان 150,000 تومان
پودر شیرین کننده کاندرل 40 گرمی | شیرین کننده رژیمی کم کالری بر پایه سوکرالوز
ناموجود
ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:شکر رژیمی کاندرل سوکرالوز، شیرین کننده ای کم کالری است که جایگزین مناسبی برای قند و شکر می باشد.میزان اندک کالری و کربوهیدرات کاندرل ( کمتر از10 درصد شکر )، مصرف این محصول را برای افراد دیابتی امکان پذیر ساخته است.کاندرل با کالری ناچیز بعنوان بخشی از رژیم غذایی، ..
17,000 تومان
پودر شیرین کننده کاندرل 75 گرمی | شیرین کننده رژیمی کم کالری بر پایه سوکرالوز
ناموجود
ساشه شیرین کننده کم کالری کاندرل:شکر رژیمی کاندرل حاوی سوکرالوز شیرین کننده ای کم کالری است که جایگزین مناسبی برای قند و شکر می باشد.میزان اندک کالری و کربوهیدرات کاندرل ( کمتر از10 درصد شکر )، مصرف این محصول را برای افراد دیابتی امکان پذیر ساخته است.کاندرل با کالری ناچیز بعنوان بخشی از رژیم غذا..
30,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات