منو
سبد خرید شما

ضد جوش و آکنه

ضد جوش و آکنه
ب ب کرم درماتیپیک Dermatypique BB Cream SPF20 یک کرم ضد جوش و محصول جدیدی از محصولات برند درماتیپیک است که دارای فرمولاسیون منحصر به فردی است. بی بی کرم درماتیپیک یک تنظیم کننده مناسب چربی پوست است که با تنظیم ترشح سبوم ضمن کاهش ایجاد جوش در صورت،  باعث کم شدن براقی پوست می شود. ک..
279,800 تومان
تونر کنترل کننده چربی جلبک دریایی اسکین شیک Skin Chic Seaweed Oil-Balancing Toner محصول اختصاصی دیگر از محصولات اسکین شیک برای پوست های چرب و مختلط است. تونر کنترل کننده چربی اسکین شیک از لاین جلبک دریایی برند اسکین چیک است که می تواند باعث تنظیم ترشح چربی پوست و یک پاک کننده مناسب برای پوست های چرب..
194,400 تومان 252,500 تومان
پن مایع بنزوئیل پروکساید دئودراگ Deo Drug Benzoyl pan یک پن ضد جوش و آکنه از محصولات دئودراگ است. پن مایع بنزویل پروکساید می تواند با کنترل و بهبود آکنه به سلامت پوست کمک کند. پن مایع بنزوئیل دئودراگ مناسب برای پوست صورت و بدن است و همچنین با وجود سالسیلیک اسید می تواند با لایه برداری موثر، باعث بهب..
163,800 تومان 180,000 تومان
ژل ضد آکنه آکدین دینه Dineh Acdin Anti Acne Gel یک محصول طبیعی و یک ژل ضد جوش از سری محصولات دینه است. ژل ضد جوش و آکنه آکدین دینه حاوی 5٪ درصد اسانس درخت چای است که اثرات این گیاه باعث پاکسازی پوست و رفع جوش و آکنه می شود.درخت چای دارای اثرات ضد التهابی و ضد میکروبی است که می تواند به درمان مو..
19,500 تومان 21,000 تومان
ژل ضد جوش آکنکس پریم Prime Acnex Anti-Acne Gel ژل ضد جوش و ضد آکنه از محصولات پریم است که برای پوست های چرب و آکنه دار طراحی و فرموله شده است. ترکیبات مورد استفاده در ژل ضد جوش آکنکس پریم ترکیبات ویژه و موثر جهت لایه برداری و کمک به از بین رفتن جوش و آکنه صورت است. ژل پوست آکنه دار پریم به ..
232,700 تومان 245,000 تومان
ژل ملیسان گل دارو Goldaru Melissan Gel محصولی برای از بین بردن عفونت های ویروسی پوست از محصولات گل دارو است. مانند سایر محصولات گل دارو ژل ملیسان نیز حاوی ترکیب موثره گیاهی است که می تواند باعث بهبود وضعیت عفونت های پوستی نظیر تبخال و زونا شود.  ماده موثره ژل ملیسان عصاره خشک شده ب..
33,300 تومان 34,000 تومان
ژل کرم کنترل کننده چربی اسکین شیک Skin Chic Seaweed Oil-Control Gel Cream محصولی برای کنترل ترشح چربی پوست از محصولات اسکین شیک است. لاین Seaweed یکی از لاین های محبوب اسکین شیک است که حاوی ماده موثره عصاره جلبک دریایی است که برای پوست های چرب و مختلط طراحی شده است.  ژل کرم کنترل ک..
194,400 تومان 252,500 تومان
ژل کنترل کننده چربی درخت چای اسکین شیک Skin Chic Tea Tree Targeted Gel محصولی برای کنترل ترشح چربی های سطحی پوست از محصولات اسکین شیک است. ژل کنترل کننده چربی سطحی اسکین شیک از لاین درخت چای این برند تولید شده است و ماده موثره اصلی این محصول نیز عصاره درخت چای است.  ژل کنترل کننده ..
194,400 تومان 252,500 تومان
کرم ضد آکنه اسکن اسکین:کرم ضد آکنه اسکن اسکین Scan Skin Anti Acne Cream از جمله محصولات اسکن اسکین است و در لاین پوست های چرب و مستعد آکنه قرار دارد. کرم ضد آکنه اسکن اسکین مناسب برای پوست های مستعد آکنه بوده و یک کنترل کننده چربی پوست مناسب است.ترکیبات ویژه ای که در کرم ضد جوش اسکن اسکین وج..
392,200 تومان 523,000 تومان
کرم ضد جوش اوی سبونورم جی اویدرم Eviderm Evisebonorm G Anti Acne Cream کرم ضد آکنه از محصولات برند اویدرم است که برای پوست های چرب تولید و فرموله شده است. کرم ضد جوش اوی سبونورم اویدرم، می تواند با کنترل ترشح سبوم پوست از ایجاد جوش و آکنه بر روی پوست های چرب و مختلط جلوگیری کند.  &..
123,200 تومان 145,000 تومان
مشخصات کرم ضدجوش آکنه سل لایسل :آنتی اکسیدان تقویت کننده طبیعی پوست حاوی ترکیبات خاص ضد آلودگی جذب کننده سبوم اضافی پوست از بین برنده جوش های سرسیاه و سرسفید کمک به رفع عوارض ناشی از آلودگی های محیطی در پوست محافظت از پوست در برابر آسیب های هوای آلوده و رادیکال های آزاد مانع رشد..
190,700 تومان 272,500 تومان
کرم کنترل کننده چربی و جوش درماتیپیک Dermatypique Intense Anti Acne Cream یک کرم ضد جوش و کنترل کننده چربی ترشح شده پوست از سری محصولات برند درماتیپیک است. کرم کنترل کننده چربی و جوش درماتیپیک حاوی ترکیبات موثر در کاهش ترشح سبوم پوست است که سبب کاهش چشمگیر جوش های سرسیاه و زخم های پس از جوش می شود. ..
218,300 تومان 229,800 تومان
اسکراب مناسب پوست های چرب و دارای آکنه هایفک
-11 % ناموجود
اسکراب مناسب پوست های چرب و دارای آکنه هایفک اسکراب مناسب پوست‌های چرب دارای آکنه هایفک چهار علل اصلی آکنه که شامل اثرات آنتی باکتریال، اثر لایه برداری، کنترل ازدیاد سبوم و مرطوب کنندگی پوست می شود را مورد هدف قرار می‌دهد. کرم مناسب پوست‌های چرب دارای آکنه هایفک می‌ت..
249,000 تومان 279,000 تومان
امولسیون تری اکنیل اکسپرت اون | 30 میلی لیتر | درمان آکنه های التهابی و مقاوم به درمان
ناموجود
مشخصات امولسیون تری اکنیل اکسپرت اون :درمان آکنه های التهابی و مقاوم به درمان (پاپول، پوستول و میکروکومدون های سرسفید) اثر چندگانه آنتی باکتریال، لایه برداری و ضدالتهاب با خاصیت رطوبت رسانی به پوست دارای دو ترکیب انحصاری ®Diolényl ( آنتی باکتریال و ضدالتهاب قوی) و ®X-pressi..
280,000 تومان
امولسیون ضد جوش سبیاکلییر اکتیو اس وی آر | امولسین ضد جوش اس وی آر
ناموجود
مشخصات امولسیون ضدجوش سبیاکلییر اکتیو اس وی آر : درمانی ایده آل برای رفع جوش و جای جوش (میکروکومدون های سرسیاه و سرسفید) دارای عملکرد چندگانه لایه برداری، آنتی باکتریال، کنترل کننده چربی و ضدالتهاب با اثر تقویت شده PHA و نیاسین آمید کمک به کوچک کردن منافذ باز پوست و کنترل بر..
170,000 تومان
امولسیون کلینانس اکسپرت اون | درمان تخصصی جوش های سرسیاه و موثر در رفع جای جوش
ناموجود
مشخصات امولسیون کلینانس اکسپرت اون :درمان تخصصی جوش های سرسیاه و موثر در رفع اسکار(جای جوش) امولسیونی با سه ترکیب انحصاری با ساختاری سبک و oil-free، مناسب برای پوست چرب و مستعد آکنه اثر لایه برداری بدون ایجاد تحریک پوست با داشتن پودر اکِسفولیانت ®X-Pressin رفع التهاب آکنه به همراه ا..
358,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 49 (4 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات