منو
سبد خرید شما

اسکین شیک | Skin Chic

محصولات اسکین شیک skin chic یکی از برندهای به روز و پیشرفته در تولید محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست است. مراقبت های پوستی روزانه در هر سنی برای داشتن پوست سالم و زیبا ضروری و لازم است. در واقع روتین های پوستی برند اسکین شیک، پوست شما را برای مواجهه با عوامل پیر کننده و استرس های اکسیداتیو بالا برده و ان را تقویت می کند. 

همچنین محصولات برند اسکین چیک به پوست کمک کرده تا پروتئین های ساختاری خود را از جمله کلاژن و الاستین با بالاترین کیفیت تولید کند. مراقبت های پوستی بایستی به طور کامل و مداوم انجام شوند تا پوستی سالم، لطیف و ابریشمی با شرایطی ایده آل را برای شما به ارمغان بیاورند. به طور کلی برند اسکین شیک دارای روتین پوستی مناسب است تا تاثیرات مضر گذر زمان روی پوست شما را کاهش دهد.  

 

هویت برند اسکین شیک در موارد زیر خلاصه می شود:

  • روتین مراقبت از پوست روزانه برای داشتن پوستی زیبا و سالم 
  • پیشگیری بهتر از درمان 
  • ایجاد حس خوب و با اعتماد به نفس بالا در ارتباط با پوست

خرید محصولات اسکین شیک

گام اول توصیه شده: مراقبت پوستی روزانه:

پوست زیبا از پوست سالم منشا می گیرد. درمان پوست سالم و جوان بسیار آسان تر و سریع تر از پوست آسیب دیده و دارای چین و چروک و افتادگی است. در نتیجه اسکین شیک اکیدا توصیه می کند که از ابتدای دهه 20 سالگی از روتین های پوستی متناسب با تایپ پوستی خود بهره ببرید. از آنجایی که پوست دائما در حال پوسته ریزی و بازسازی می باشد، در نتیجه استفاده از مراقبت های پوستی برای پوست جوان و سلول های آن لازم است. 

گام دوم، روتین پوستی ضد آلودگی اسکین شیک:

آلودگی می تواند سبب اثرات مخرب زیادی در پوست افراد شود. افرادی که در شهرهای صنعتی و پرترافیک آلوده زندگی می کنند نسبت به افراد دیگر پوست کدرتری دارند. از تاثیرات مهم و شایع آلودگی بر پوست می توان به مواردی از جمله پیری زودرس پوست در نتیجه شکستن و عدم ترمیم کلاژن و الاستین در آن، بروز لک های تیره و پوست کدر در نتیجه فعالیت آنزیم تیروزیناز و تولید و تجمع بیش از حد ملانین در سطح پوست؛ بروز آکنه و التهابات پوستی، از دست رفتن رطوبت پوست و ... اشاره کرد. 

برند اسکین شیک لاین های تخصصی آنتی اکسیدان شامل لاین ویتامین ث، لاین ویتامین ای، و لاین جلبک دریایی را طراحی کرده تا مانند سپرهای محافظ جلوی ایجاد آثار مخرب رادیکال های آزاد به وجود آمده در اثر آلودگی و استرس اکسیداتیو را بگیرد. 

گام سوم؛ پوست متفاوت، انسان متفاوت:

پوست سالم و زیبا به افراد حس اعتماد به نفس  می دهد. این قضیه حتی در نگرش افراد دیگر نسبت به شما نیز موثر است. صرفا پوشیدنه لباس شیک برای رفتن به میهمانی های مهم شما را راضی نمی کند و شما مسلما نیاز دارید که حس خوبی نسبت به پوست خود داشته باشید. برند اسکین شیک اینجاست تا این حس فوق العاده را برای پوست شما به ارمغان آورد. 

 

لاین های تخصصی در برند اسکین شیک:

لاین های اسکین شیک

 

تونر ویتامین سی اسکین شیک Skin Chic Vitamin C Toner یک محصول دوکاره برای انواع پوست از محصولات برند اسکین شیک است. تونر ویتامین سی اسکین شیک یک محصول روشن کننده پوست و یک پاک کننده مناسب برای پوست است که می تواند علاوه بر پاکسازی پوست، پوست را شفاف و روشن کند.  تونر روشن کننده ویتا..
194,400 تومان 252,500 تومان
تونر صورت آلوئه ورا اسکین شیک Skin Chic Aloe Vera Calming Toner یک محلول التیام بخش برای پوست های حساس از محصولات اسکین شیک است. تونر التیام بخش صورت حاوی عصاره آلوئه ورا برای پاکسازی و تسکین پوست های حساس طراحی و فرموله شده است که می تواند رطوبت را به پوست بازگردانده و پوست را نرم و لطیف کند. ..
169,400 تومان 220,000 تومان
تونر کنترل کننده چربی جلبک دریایی اسکین شیک Skin Chic Seaweed Oil-Balancing Toner محصول اختصاصی دیگر از محصولات اسکین شیک برای پوست های چرب و مختلط است. تونر کنترل کننده چربی اسکین شیک از لاین جلبک دریایی برند اسکین چیک است که می تواند باعث تنظیم ترشح چربی پوست و یک پاک کننده مناسب برای پوست های چرب..
194,400 تومان 252,500 تومان
شامپو ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Shampoo شامپوی طراحی شده برای شستشوی روزانه موهای معمولی از برند اسکین شیک است. شامپو موهای نرمال ویتامین ای اسکین شیک از لاین ویتامین ای یا لاین صورتی اسکین شیک است که یک شوینده ملایم برای موهای معمولی به شمار می آید.  شامپو موهای معم..
139,700 تومان 181,500 تومان
نرم کننده قوی مو شی باتر اسکین شیک Skin Chic Shea Butter Conditioner یک نرم کننده قوی برای موهای خشک از محصولات برند اسکین شیک است. نرم کننده موی شی باتر اسکین شیک حاوی ترکیبات جهت مرطوب کنندگی مو و پوست کف سر و همچنین نرم کننده قوی برای موهای خشک است.  کره شی باتر موجود در نرم کنن..
135,500 تومان 176,000 تومان
نرم کننده مو عصاره جلبک دریایی اسکین شیک Skin chic Seaweed Conditioner یک نرم کننده عالی برای موهای نرمال و حاوی عصاره جلبک دریایی از محصولات اسکین شیک است. همانطور که عصاره جلبک دریایی برای پوست فواید بیشماری دارد برای سلامت موها نیز یک ماده طبیعی فوق العاده به حساب می آید.  خواص ..
135,500 تومان 176,000 تومان
نرم کننده ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Conditioner نرم کننده موهای خشک از محصولات اسکین شیک است. نرم کننده ویتامین ای اسکین شیک از لاین ویتامین ای برند اسکین شیک است که برای موهای خشک و برای رساندن رطوبت و تغذیه و بازسازی مو طراحی و فرموله شده اند.  نرم کننده و بازسازی ..
135,500 تومان 176,000 تومان
ژل اسکراب بدن ویتامین سی اسکین شیک Skin Chic Vitamin C Scrub Gel یک محصول چند کاره برای پوست بدن از محصولات برند اسکین شیک است. ژل اسکراب بدن ویتامین سی اسکین شیک یک تغذیه کننده، محافظت کننده از پوست بدن، روشن کننده و لایه بردار ملایم برای پوست بدن به شمار می آید که باعث افزایش سلامت پوست بدن می شود..
165,100 تومان 214,500 تومان
ژل شستشوی صورت آلوئه ورا اسکین شیک Skin Chic Aloe Vera Calming Face Wash Gel یک شوینده مناسب برای پوست های حساس از محصولات اسکین شیک است. ژل شوینده پوست حساس اسکین شیک حاوی ماده موثره و طبیعی آلوئه ورا است که یک ترکیب گیاهی بسیار مناسب برای پوست های حساس به شمار می آید.  عصاره برگ ..
169,400 تومان 220,000 تومان
ژل شوینده صورت ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Gentle Facial Wash Gel  یک شوینده و پاک کننده عالی برای انواع پوست از محصولات اسکین شیک است. ژل شوینده ویتامین ای اسکین شیک حاوی ترکیبات ملایم برای پاک کردن پوست صورت از آلودگی ها و آرایش پوست صورت است. ژل شوینده صورت اسکین شی..
169,400 تومان 220,000 تومان
ژل شوینده صورت ویتامین سی اسکین شیک Skin Chic Vitamin C Cleansing Face Wash Gel ژل پاک کننده و شوینده پوست صورت مخصوص پوست های کدر و خسته از محصولات برند اسکین شیک است. ژل شوینده پوست صورت ویتامین سی اسکین شیک حاوی ترکیباتی برای پاک کردن آلودگی ها از پوست صورت است.  وجود ویتامین سی..
169,400 تومان 220,000 تومان
شاور ژل بدن آلوئه ورا اسکین شیک Skin Chic Aloe Vera Shower Gel ژل شوینده پوست بدن از محصولات اسکین شیک است. ژل شوینده اسکین شیک یا شاور ژل بدن اسکین شیک حاوی ماده موثره گیاهی آلوئه ورا است که جزو لاین آلوئه ورا برند اسکین چیک قرار دارد.  شاور ژل پوست بدن بدن آلوورا اسکین شیک یک شوی..
156,700 تومان 203,500 تومان
ژل شوینده یا شاور ژل بدن ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Shower Gel یک شوینده داخل حمام برای پوست بدن از محصولات اسکین شیک است. ژل شوینده بدن ویتامین ای اسکین شیک که با نام شاور ژل نیز آن را می شناسند می تواند برای انواع تایپ های پوستی مورد استفاده قرار گیرد و  آلودگی و سلول های مرده پ..
156,700 تومان 203,500 تومان
ژل لایه بردار و پاک کننده اسکین شیک Skin Chic Seaweed Pore-Cleansing Exfoliator محصولی برای پاکسازی پوست از محصولات اسکین شیک است. ژل لایه بردار و پاک کننده اسکین شیک یک محصول ملایم است که در لاین تخصصی جلبک دریایی محصولات این برند تولید شده است. لاین جلبک دریایی اسکین شیک به صورت اختصاصی ب..
160,900 تومان 209,000 تومان
ژل کرم آبرسان درخت چای اسکین شیک Skin Chic Tea Tree In-Control Hydrator محصولی برای رطوبت رسانی به پوست های چرب از برند اسکین شیک است. ژل کرم آبرسان درخت چای اسکین شیک حاوی روغن درخت چای به عنوان ماده موثره است که می تواند چندین فایده را برای پوست های چرب داشته باشد.  روغن درخت چای..
211,300 تومان 274,500 تومان
ژل کرم مرطوب کننده ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Moisturizer Gel Cream کرم مرطوب کننده پوست صورت از برند اسکن اسکین است. ژل کرم مرطوب کننده ویتامین ای اسکین شیک یک مرطوب کننده پوست صورت از لاین ویتامین ای از برند اسکین شیک است که برای پوست های نرمال طراحی شده است. ژل کرم مرطو..
177,800 تومان 231,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 37 (3 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات