منو
سبد خرید شما

قرص ایمیوسنس ویتان 30 عددی | مولتی ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی

قرص ایمیونیس
قرص ایمیونیس
-40 %
قرص ایمیونیس
قرص ایمیونیس
قرص ایمیوسنس ویتان 30 عددی | مولتی ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Vitane Immusense - 30 Tabs
 • SKU: 1007
138,900 تومان
231,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص ایمیوسنس ویتان Vitan Immusense Tabs یک مولتی ویتامین اختصاصی برای  تقویت سیستم ایمنی بدن از محصولات برند ویتان است. قرص ایمیوسنس ویتان یک مولتی ویتامین مینرال کامل است که می تواند بخش مهمی از نیازهای تغذیه ای بدن را تامین و به سلامت عمومی بدن کمک کند. 

قرص ایمیوسنس ویتان حاوی 28 ترکیب مختلف و مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی و همچنین ترکیبات گیاهی و آنتی اکسیدانی قوی است که می تواند به خوبی از سیستم دفاعی بدن حمایت کرده و از بروز بیماری های ویروسی نظیر سرماخوردگی و آنفلوآنزا جلوگیری کند. 

هدف اصلی از تولید قرص ایمیوسنس کمک به سلامت دستگاه ایمنی بدن است، اما همین هدف باعث شده است که این محصول به یک مولتی ویتامین مناسب روزانه برای بدن نیز تبدیل شده و بتواند جای خالی مواد مغذی را پر کند. از 13 ویتامین موجود در بدن انسان، قرص ایموسنس ویتان حاوی 12 ویتامین است. همچنین مواد معدنی مهم و تاثیر گذار در سلامت سیستم ایمنی بدن نیز در ترکیبات ایمیوسنس ویتان دیده می شوند. از نکات برجسته موجود در قرص ایمیوسنس وجود ترکیبات گیاهی موثر با خواص ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی در این محصول است. عصاره پوست انگور، کورکومین، لیکوپن و چای سبز از جمله ترکیبات گیاهی موثر در قرص ایمیوسنس ویتان است که می تواند کمک شایانی به سلامت سیستم ایمنی بدن کند. وجود آمینو اسیدهای ال سیستین، ال کارنیتین و ال لیزین نیز باعث کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن خواهند شد. 

 

مکمل های تقویت سیستم ایمنی بزرگسالان را مشاهده کنید. 

قرص ایمیوسنس ویتان

قرص ایمیوسنس و سلامت سیستم ایمنی بدن:

ویتامین ها و قرص ایموسنس:

ویتامین ها به طور کلی تاثیر بسزایی در حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن ما ایفا می کنند، قرص ایمیوسنس نیز سرشار از ویتامین ها با دوزهای مناسب است. بتاکاروتن پیش ساز ویتامین آ از ترکیبات قرص ایمیوسنس است که می تواند پارامترهای عملکرد ایمنی بدن مانند گلبول های سفید خون و سلول های کشنده طبیعی را افزایش دهد. ویتامین سی یکی از محبوب ترین ویتامین ها در سلامت سیستم ایمنی و مبارزه با سرماخوردگی است. ویتامین سی به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و توانایی افزایش میکروب کشی باعث حفاظت از بدن در برابر ویروسها می شود. ویتامین دی ویتامین مهم دیگری است که کمبود آن بیش از سایر ویتامین ها احساس می شود. قرص ایمیوسنس از 400 واحد ویتامین د3 استفاده کرده است که می تواند عملکرد گلبول های سفید خون را بهبود بخشیده و از این طرید باعث کاهش التهاب و سلامت ایمنی بدن شود. 

ویتامین ای یک ویتامین آنتی اکسیدان دیگر در ترکیبات قرص ایمیوسنس است.این خواص عملکرد گلبول های سفید خون را تقویت کرده و از بدن در برابر بیماری های عفونی محافظت می کند. ویتامین کا از طریق تقویت سلول های T بر پاسخ ایمنی بدن کمک می کند. ویتامین های گروه ب (به جز بیوتین) در ترکیبات قرص ایمیوسنس ویتان وجود دارد، که به طور کلی از آسیب به دی ان ای جلوگیری می کنند و به سنتز پروتئین کمک کرده که باعث بهبود پاسخ ایمنی می شوند. 

ایمیو سنس ویتان

مواد معدنی و قرص ایمیوسنس:

مواد معدنی نیز به نوبه خود تاثیر بسزایی در سلامت سیستم ایمنی بدن ایفا می کنند. در قرص ایموسنس ویتان، آهن، ید، منیزیم، زینک یا روی، سلنیوم، منگنز و کرومیوم استفاده شده اند که هر کدام به نحوی بر سلامت بدن تاثیر گذارند. آهن بر ظرفیت پاسخ ایمنی بدن تاثیر می گذارد. آهن در تکثیر و بلوغ سلول های ایمنی موثر است و برای پاسخ ایمنی به عفونت ها یک ماده معدنی ضروری است. ید برای علمکرد صحیح تیروئید برای بدن لاغزم است. تیروئید نیز از عملکردهای مختلف بدن از جمله پاسخ ایمنی تاثیر گذار است. منیزیم نیز به سیستم عصبی بدن، عضلات و استخوان، عملکرد قلبی و مغزی حمایت می کند و در سیستم ایمنی بدن نیز موثر است. روی یا زینک یکی از مهمترین مواد معدنی در سلامت سیستم ایمنی بدن است. کمتر مکملی که برای سیستم ایمنی طراحی شده است، از روی در ترکیبات خود استفاده نکرده است، رد پای زینک را می توان در تمام مکمل های تقویت سیستم دفاعی پیدا کرد چرا که کمبود روی باعث کاهش توانایی سیستم ایمنی در برابر عوامل بیماری زا خواهد شد. 
سلنیوم نیز نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن دارد و این موضوع به دلیل خواص آنتی اکسیدانی سلنیوم است که از سلول های ایمنی بدن در برابر عوامل ویروسی محافظت می کند. مس ترکیب بعدی در قرص ایمیوسنس ویتان نی زدر ساخت گلبول های قرمز خون و حفظ سلامت سلول های عصبی و ایمنی نقش دارد و از این طریق به سلامت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. منگز ترکیب بعدی در ایمیوسنس می تواند بر گلبول های سفید تاثیر مثبت گذاشته و پاسخ ایمنی را در بدن افزایش دهد. کرومیوم نیز نقش مهمی در بهبود علائم مقاومت به انسولین داشته و علاوه بر این اهمیت زیادی در پاسخ سیستم ایمنی بدن برخوردار است.

 

آمینو اسیدها و قرص ایموسنس ویتان:

ال کارنیتین، ال لیزین و ال سیستین 3 آمینو اسید در ترکیبات قرص ایمیوسنس است. ال سیستین پیش ساز آنتی اکسیدانی به نام گلوتاتیون در بدن است که یک مولکول طبیعی آنتی اکسیدانی است که بدن ما برای ساخت آن به ال سیستین نیاز داشته و باعث کمک به سیستم ایمنی بدن می شود. ال لیزین می تواند رشد ویروس ها را کند یا متوقف کند و از این طریق به سلامت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. ال کارنیتین نیز در انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری عمل می کند و در سوخت و ساز بدن موثر است. سلامت میتوکندری که باعث تولید انرژی در بدن می شود و در نتیجه به سلامت ایمنی بدن کمک می کند. 

 

ترکیبات گیاهی و قرص ایمیوسنس:

ترکیبات گیاهی موجود در ایمیوسنس شاید بیشترین نقش را در سلامت ایمنی بدن داشته باشند. کورکومین یا زردچوبه، یک ضد التهاب قوی است که به بهبود سیستم ایمنی بدن کمک می کند. لیکوپن نیز یک آنتی اکسیدانی قوی است که به سلامت سلول های بدن کمک می کند. عصاره پوست انگور نیز از فلاونوئیدها و آنتی اکسیدان های دیگر تشکیل شده است که می تواند به سلامت ایمنی بدن کمک می کنند. عصاره چای سبز نیز یک نوشیدنی پر طرفدار است که به دلیل خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد سرطانی مشهور است. این خواص قطعا می توانند به سلامت سیستم ایمنی بدن کمک کنند. 

 

جهت مشاهده و خرید دیگر انواع مولتی ویتامین مفید برای سلامتی بدن می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

قرص ایمیوسنس ویتان خارجی عوارض قرص ایمیوسنس

 


 

مشخصات قرص ایمیوسنس ویتان:

 • مولتی ویتامین، مینرال کامل برای بدن
 • مناسب جهت تقویت سیستم ایمنی بدن
 • فاقد ژلاتین، گلوتن، نمک، مواد نگهدارنده و لاکتوز
 • کمک به تامین مواد مغذی و مورد نیاز بدن
 • حاوی 28 ترکیب مختلف از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات گیاهی
 • کمک به سلامت سیستم عصبی بدن
 • دارای ترکیبات با خواص آنتی اکسیدانی قوی

 

 


 

نحوه مصرف قرص ایمیوسنس ویتان:

روزی 2 عدد همراه غذا و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات قرص ایمیوسنس ویتان (در هر 2 قرص):

عنوان

مقدار

Betacarotene

3 mg

Vitamin C

150 mg

Vitamin D

10 mcg

Vitamin E

25 mg

Vitamin K

100 mcg

Nicotinamide

30 mg

Vitamin B6

10 mg

Folic Acid

400 mcg

Vitamin B12

10 mcg

Pantothenic Acid

10 mg

Iron

10 mg

Lodine

150 mcg

Magnesium

100 mg

Zinc

15 mg

Selenium

70 mcg

Copper

0.9 mg

Manganese

2 mg

Chromium

35 mcg

L-Cystine

40 mg

L-Carnitine Tertrate

30 mg

L-Lysine Hydrochloride

50 mg

Grape Skin Extract

25 mg

Curcumin Extract

25 mg

Lycopene 6 %

60 mg

Bioflavonoids

50 mg

Green Tea Extract

50 mg

Vitamin B1

2 mg

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • زنان باردار و شیرده قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.

 

 


 

پیشنهادات:

 

از بهترین مولتی ویتامین های کامل بدن می توان به فارماژلیتان اشاره کرد. جهت مشاهده و خرید می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات