منو
سبد خرید شما

شربت سانستول ایمونو | برای تقویت سیستم ایمنی بدن

سانستول ایمونو
سانستول ایمونو
سانستول ایمونو
-19 %
سانستول ایمونو
سانستول ایمونو
سانستول ایمونو
شربت سانستول ایمونو | برای تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Sanostol Immuno Syrup - 155ml
 • SKU: 4840
 • بارکد: 626392300023
128,900 تومان
160,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

شربت سانستول ایمونو Sanostol Immuno Syrup مکملی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از محصولات سانستول برای تقویت قوای ایمنی بدن است. شربت سانستول ایمونو یک شربت مناسب است که علاوه بر تامین برخی از ویتامین ها و مواد معدنی و مورد نیاز برای بدن می تواند عملکرد سیستم دفاعی بدن را نیز ارتقا دهد. 

 

شربت سانستول ایمونو تنها از سیستم ایمنی بدن حمایت نکرده و باعث ارتقای سلامت عمومی بدن می شود اما تاکید این محصول برای حفظ عملکرد نرمال سیستم ایمنی بدن است. شربت سانستول ایمونو را می توان یک مولتی ویتامین مینرال به حساب آورد چرا که حاوی 18 ترکیب مهم و ضروری از بدن است. سانستول ایمونو مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات ویژه مانند رویال ژلی است. حتی از آمینو اسید ها نیز ال لیزین در ترکیبات شربت سانستول ایمونو دیده می شود که که این محصول را خاص تر می کند. 

دوزهای مورد استفاده در شربت سانستول ایمونو نیز دوزهای متعادل و  مناسب هستند که می توانند یا به طور نیاز روزانه بدن را تامین کرده و یا بخش عمده ای از آن را تامین کنند. شربت سانستول ایمونو همان طور که ذکر شد برای کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است. این شربت برای کودکان بیش از 3 سال، نوجوان و بزرگسالان طراحی شده است. طریقه مصرف شربت سانستول ایمونو نیز برای کودکان بیش از 3 سال روزانه 5 میلی لیتر و برای نوجوانان و بزرگسالان روزانه 10 میلی لیتر است. پیمانه داخل جعبه شربت سانستول ایمونو نیز به شما در مصرف این محصول کمک می کند. برای پذیرش بهتر در کودکان و خوش طعم شدن شربت سانستول ایمونو طعم پرتقال نیز به ترکیبات این محصول اضافه شده است. 

 

مکمل های تقویت سیستم ایمنی کودکان را مشاهده کنید. 

شربت سانستول پرتقالی

سانستول ایمونو و تقویت سیستم ایمنی بدن:

ویتامین ها:

شربت سانستول ایمونو به نحوی توانسته است که یک گلچین مناسب از ویتامین های ضروری و مواد معدنی پر استفاده را برای ارتقای سلامت ایمنی بدن گردآوری کرده و در محصول خود بگنجاند. ویتامین های موجود در شربت ایمونو سانستول حاوی ویتامین های آنتی اکسیدانی یعنی ویتامین سی و ویتامین ای به همراه ویتامین د3، ویتامین آ و ویتامین های گروه ب می باشد. ویتامین ث که یک رکن اساسی برای سیستم ایمنی بدن به شمار می آید و شما نمی توانید محصولی برای تقویت سیستم ایمنی بدن که غیر گیاهی است، بیابید که حاوی ویتامین سی نباشد و این به دلیل نقش اساسی این ویتامین در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن ماست. 100 میلی گرم ویتامین سی در هر 5 میلی لیتر شربت سانستول ایمونو این اطمینان را حاصل می کند که می توانید تمام نیاز خود به ویتامین سی را از طریق این شربت دریافت کنید. در کنار خواص بی شمار ویتامین سی، ویتامین ای نیز در شربت سانستول استفاده شده است که می تواند خواص آنتی اکسیدانی را در بدن افزایش داده و به محافظت سلولی از بدن و به خصوص سیستم ایمنی بدن بپردازد. 

ویتامین آ و ویتامین د3 علاوه بر کارایی های جداگانه خود در سلامت بینایی و ویتامین د3 برای جذب کلسیم و کمک به سلامت استخوان ها، می توانند بر عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز تاثیر مثبت بگذارند. ویتامین د3 به میزان 600 واحد بین المللی در هر 5 میلی لیتر است که می تواند تمام نیاز روزانه را برای کودکان تامین و در صورت مصرف 10 میلی لیتر در بزرگسالان می تواند 1200 واحد را به بدن برساند که حتی کمی بیش از نیاز روزانه است که مشکلی ایجاد نمی کند و در صورت کمبود ویتامین د3 (که غالبا وجود دارد) می تواند این کمبود را جبران کند. ویتامین های گروه ب نیز به طور کامل در شربت سانستول وجود دارد و شاید دیگر نیازی به مصرف جداگانه مکمل های ب کمپلکس در صورت استفاده از شربت سانستول ایمونو نداشته باشید. ویتامین های گروه ب نیز از جمله ویتامین های مهم در سلامت ایمنی بدن هستند. 

مکمل های تقویت سیستم ایمنی بزرگسالان را مشاهده کنید. 

خرید شربت سانستول ایمونو

مواد معدنی:

4 ماده معدنی مهم در شربت سانستول ایمونو استفاده شده اند که می توانند به سلامت عمومی بدن از جمله سلامت سیستم دفاعی بدن کمک کنند. زینک اولین ترکیب از مواد معدنی استفاده شده در شربت سانستول ایمونو است که فواید بی شماری برای بدن دارد. زینک یک ماده مهم در دوران کودکی و نوجوانی است چرا که در تقسیم سلولی نقش داشته و به این واسطه می تواند باعث افزایش رشد قدی و سلولی در سنین رشد باشد. همچنین زینک باعث افزایش سلامت بدن و از جمله مواد معدنی مهم برای این ویتامین به شمار می آید. سلنیوم ترکیب بعدی شربت سانستول است که یک ماده معدنی با خواص انتی اکسیدانی بوده و به این واسطه می تواند بر سلامت سیستم ایمنی موثر باشد. همچنین وجود ید باعث بهبود عملکرد غده تیروئید می شود و منیزیم نیز به سیستم عصبی و عضلانی بدن کمک می کند. 

 

ترکیبات ویژه سانستول ایمونو:

رویال ژلی یک ماده طبیعی و شناخته شده و برگرفته شده از زنبور عسل است که به ماده حیات نیز معروف است. ژل رویال غذای ملکه زنبور عسل است که باعث شده قدرت باروری ، طول عمر و جثه ملکه زنبور نسبت به سایر زنبورها بیشتر باشد. دلیل این تفاوت، غذایی است که ملکه زنبور عسل استفاده می کند. همچنین ژل رویال به لاروهای تازه به دنیا آمده برای رشد سریع تر توسط زنبورهای کارگر داده می شود. تمام این توضیحات، نشان دهنده اثر رویال ژلی در تغذیه است. همین اثرات ژل رویال بر روی انسان نیز آزمایش شده است و نشان دهنده تاثیرات مشابه بر روی انسان است. ژل رویال سرشار از ویتامین و مواد معدنی به همراه پروتئین و ... است که می تواند باعث افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی و به نوعی یک غذای تقریبا کامل برای انسان نیز باشد. شربت سانستول ایمونو نیز از مزایای ژل رویال در محصول خود بهره گرفته است تا سلامت عمومی بدن را در کودکان و بزرگسالان ارتقا دهد. 

ال الیزین ترکیب آخر شربت سانستول ایمونو است. ال لیزین یک آمینو اسید است. به نظر می رسد لیزین به جذب کلسیم به بدن کمک می کند و نقش مهمی در تشکیل کلاژن، ماده ای مهم برای استخوان ها و بافت های همبند از جمله پوست، تاندون ها و غضروف ایفا می کند. مصرف لیزین ممکن است به طور بالقوه عملکرد ایمنی ما را بهبود بخشد، جذب کلسیم را تقویت کند و از تشکیل کلاژن حمایت کند. لیزین همچنین ممکن است در تولید کارنیتین (ماده شیمیایی که می تواند اسیدهای چرب را به انرژی تبدیل کند) کمک کند. مطالعات اخیر نشان داده است که اسیدهای آمینه در ایمنی سلولی و ایمنی هومورال نقش دارند. لیزین، یکی از اسیدهای آمینه سیگنال دهنده است که پاسخ ایمنی را تنظیم می کند.

 

برای خرید قرص نووهیل فاران شیمی برای تقویت ایمنی بدن بر روی نام آن اشاره کنید. 

شربت سانستول ایمونو اصل

 


 

مشخصات شربت سانستول ایمونو:

 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای کودکان بالای 3 سال ، نوجوانان و بزرگسالان
 • حاوی 18 ترکیب مختلف برای سلامت عمومی بدن
 • مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی، اسید آمینه 
 • حاوی ژل رویال برای تقویت بدن
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • کمک به حفظ سلامت استخوان و مفاصل
 • با طعم پرتقال
 • با ترکیبات آنتی اکسیدانی

 

 


 

نحوه مصرف شربت سانستول ایمونو:

کودکان بالای 3 سال روزانه 5 میلی لیتر
نوجونان و بزرگسالان روزانه
10 میلی لیتر

 

 


 

ترکیبات شربت ایمونو سانستول (در هر 5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

1000 IU

Vitamin C

100 mg

Vitamin E

10 IU

Vitamin D3

600 IU

Vitamin B1 ( Thiamin )

3 mg

Vitamin B2 ( Riboflavin )

0.8 mg

Vitamin B3 ( Niacin )

6 mg

Vitamin B5 ( Panthotenic Acid )

2 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

1 mg

Vitamin B7 ( Biotin )

8 mcg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

150 mcg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

0.5 mcg

Zinc ( as Zinc Gluconate )

7 mg

Selenium

20 mcg

Magnesium

20 mg

Iodine

60 mcg

L-Lysine

40 mg

Royal Jelly

50 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سانستول ایمونو:

 • در صورت مصرف همزمان با فرآورده ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • مصرف در بارداری و شیردهی با تجویز پزشک می باشد.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال و دید کودکان نگهداری شود.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد و دور از نور نگهداری کنید.
 • پس از باز کردن در بطری، محصول را در یخچال نگهداری و حداکثر طی یک ماه مصرف نمایید.
 • قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.

 

مشخصات کلی
مقدارشربت : 155 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 3 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی1825458152031681
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263923000234

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات