منو
سبد خرید شما

لوازم مراقبتی کودک

لوازم مراقبتی کودک
مسواک انگشتی یومامی Umomy Finger Toothbrush یک مسواک کوچک مخصوص نوزادان و کودکان نوپا برای حفظ سلامت دندان ها و لثه از محصولات یومامی است. مسواک انگشتی سیلیکونی یومامی از جمله لوازم کودک است که غالبا در سیسمونی کودک تهیه می شود تا از لثه و دندان کودک محافظت کند. مسواک انگشتی یومامی دارای قاب محافظ ب..
60,600 تومان 80,800 تومان
پوار بینی سیلیکونی کودک یومامی Umomy Silicone Nasal Adpirator یک محصول برای حفظ نظافت نوزادان و کودکانی است که قادر به تخلیه ترشحات بینی خود نیستند. پوار بینی سیلیکونی یومامی یک محصول کاملا بهداشتی و تهیه شده از سیلیکون ۱۰۰٪ بهداشتی با گرید غذایی است. پوار بینی یومامی یک وسیله کاربردی جهت تخلیه ترشح..
62,900 تومان 83,900 تومان
دستمال مرطوب کودک کرمی وی کر 70 عددی | حاوی عصاره بابونه و روغن بادام
ناموجود
دستمال مرطوب کرمی وی کر حاوی بابونه و روغن بادام:دستمال مرطوب کرمی وی کر Wee Care Baby Creamy Wet Towel در بسته بندی ۷۰ عددی و مناسب کودکان است. دستمال مرطوب کودک کرمی وی کر حاوی عصاره بابونه و روغن بادام برای مرطوب کنندگی پوست حساس کودکان است. از خواص روغن بادام این است که یک مرطوب کننده پوست ک..
33,900 تومان
شورت آموزشی کودک وی کر مدل A803/2 | لباس آموزشی برای کمک به نگهداری ادرار و مدفوع شورت آموزشی کودک وی کر مدل A803/2 | لباس آموزشی برای کمک به نگهداری ادرار و مدفوع
ناموجود
شورت آموزشی کودک وی کر:شورت آموزشی کودک وی کر Wee Care Training Pants یک لباس آموزشی برای کودکان است تا بتوانند به کمک آن ادرار و مدفوع خود را کنترل کنند. شورت آموزشی وی کر یک لباس عادی نیست و رطوبت را جذب می کند اما نمی تواند آن را خشک کند و تنها چند دقیقه تا قبل از نشت در اطراف پاها می تواند آ..

تماس با داروکالا

شیشه شوی کودک وی کر مدل M910 | ابزار شستشوی شیشه شیر و سرشیشه و لوازم کودک شیشه شوی کودک وی کر مدل M910 | ابزار شستشوی شیشه شیر و سرشیشه و لوازم کودک
ناموجود
شیشه شوی کودک وی کر M910:شیشه شوی کودک وی کر مدل Wee Care Soap Dispensing Bottle Brush M910 یک وسیله برای شسشتوی وسایل کودک از جمله شیشه شیر و سرشیشه کودک است که می تواند با طراحی مناسب خود لوازم کودک را به راحتی تمیز کرد.شستشوی و ضد عفونی کردن ملزومات کودک از جمله بطری شیرخوری و سرشیشه برای..
70,000 تومان
ناخن گیر کودک وی کر مدل A806 | با دسته ضد لغزش و مناسب تمام سنین
-5 % ناموجود
ناخن گیر کودک وی کر مدل A806: ناخن گیر وی کر مدل Wee Care Infant Nail Clipper A806 یک ناخنگیر برای نوزادان و کودکان است که شما می توانید ناخن های کودکان را در هر جایی کوتاه کنید. ناخن گیر وی کر A806 با اندازه کوچک و استفاده آسان مناسب برای تمام سنین است. دسته مورد استفاده در ناخن گیر وی کر ..
66,000 تومان 69,500 تومان
پوار بینی وی کر مدل M903 | ساخته شده از سیلیکون نرم برای تمام سنین پوار بینی وی کر مدل M903 | ساخته شده از سیلیکون نرم برای تمام سنین
ناموجود
پوار بینی وی کر مدل M903:پوار بینی وی کر یا به اصطلاح عامیانه تر فین گیر کودک وی کر مدل Wee Care Nasal Aspirator M903 یک وسیله کاربردی و مراقبتی برای کودکان و نوزادان است. نوزادان در اوایل زندگی خود قابلیت تخلیه بینی را ندارند و در نتیجه بینی آن گرفته شده و باعث رنجش و بی قراری آنها می شود. پوار..
55,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات