منو
سبد خرید شما

نرم کننده و حالت دهنده مو

نرم کننده و حالت دهنده مو
اسپری نرم کننده موی سریتا بیوتی Cerita Beauty Hair Detangler Spray یک محصول با ترکیبات طبیعی برای نرم کردن موها از سری محصولات برند سریتا است. اسپری نرم کننده موی سریتا بیوتی حاوی ترکیبات گیاهی برای حفظ نرمی و لطافت به موها است  اسپری نرم کننده موی سریتا بیوتی برطرف کننده گره مو نی..
178,900 تومان 198,800 تومان
شامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینینشامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینین ۲۰۰ میلی لیتر به علت وجود ترکیبات موجود در کراتین و نرم کننده باعث صافی و رفع گره های مو ، تقویت و کمک به جلوگیری از مو خوره و شکستگی انتهای مو می گردد.شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین یکی از شامپوه..
128,400 تومان 131,000 تومان
نرم کننده اویکالر اویدرم:نرم کننده موهای رنگ شده اویدرم Eviderm Evicolor Colored Hair Conditioner، یک محصول برای محافظت از موهای رنگ شده است. نرم کننده اویدرم مناسب برای موهای آسیب دیده بر اثر رنگ کردن، دکلره و آسیب های حرارتی همچون استفاده مداوم از سشوار و یا دستگاه های فر کننده و صاف کننده مو ..
80,700 تومان 95,000 تومان
نرم کننده عمیق مو pH5.5 سینره 250 میلی لیترنرم کننده عمیق مو pH5.5 سینره یک نرم کننده عمیق می باشد (Deep hair Conditioner) و در فرمولاسیون آن مخلوطی از مواد کاتیونی با وزن ملکولی بالا، مواد مرطوب کننده و پروتئین هیدرولیز شده (شیر، ابریشم، جوانه گندم) استفاده شده است. مواد مرطوب کننده و به خصوص گ..
73,100 تومان 86,000 تومان
نرم کننده عمیق موی رنگ شده سینره ۲۵۰ میلی لیترنرم کننده عمیق موی رنگ شده سینره ۲۵۰ میلی لیتر موها را کاملا نرم نموده و لایه محافظی روی مو ایجاد می نماید، به طوری که رنگ مو از اثر عوامل خارجی حفظ شده، مقاومت مو در برابر حرارت (سشوارکشیدن) افزایش می یابد و مو طراوت و زیبایی خود را باز می یابد. است..
97,700 تومان 115,000 تومان
نرم کننده قوی مو شی باتر اسکین شیک Skin Chic Shea Butter Conditioner یک نرم کننده قوی برای موهای خشک از محصولات برند اسکین شیک است. نرم کننده موی شی باتر اسکین شیک حاوی ترکیبات جهت مرطوب کنندگی مو و پوست کف سر و همچنین نرم کننده قوی برای موهای خشک است.  کره شی باتر موجود در نرم کنن..
135,500 تومان 176,000 تومان
نرم کننده مو عصاره جلبک دریایی اسکین شیک Skin chic Seaweed Conditioner یک نرم کننده عالی برای موهای نرمال و حاوی عصاره جلبک دریایی از محصولات اسکین شیک است. همانطور که عصاره جلبک دریایی برای پوست فواید بیشماری دارد برای سلامت موها نیز یک ماده طبیعی فوق العاده به حساب می آید.  خواص ..
135,500 تومان 176,000 تومان
نرم کننده افزایش درخشندگی کاتوس Cattos Radiance Enhancing Conditioner یک نرم کننده اختصاصی برای موهای رنگ شده و آسیب دیده از محصولات کاتوس است. نرم کننده موی کاتوس با عنوان افزایش درخشندگی نام گذاری شده است که می تواند با استفاده از ترکیبات خود باعث درخشندگی بیشتر رنگ مو شود.  نرم ..
173,100 تومان 230,700 تومان
نرم کننده ویتامین ای اسکین شیک Skin Chic Vitamin E Conditioner نرم کننده موهای خشک از محصولات اسکین شیک است. نرم کننده ویتامین ای اسکین شیک از لاین ویتامین ای برند اسکین شیک است که برای موهای خشک و برای رساندن رطوبت و تغذیه و بازسازی مو طراحی و فرموله شده اند.  نرم کننده و بازسازی ..
135,500 تومان 176,000 تومان
 شامپو نرم کننده با عصاره حنا کورپورسانو  شامپو نرم کننده با عصاره حنا کورپورسانو
-10 % ناموجود
 شامپو نرم کننده با عصاره حنا کورپورسانو  شامپو نرم کننده با عصاره حنا کورپورسانو حاوی عصاره طبیعی حنا و آلوئه ورا موجب کاهش ریزش مو و محرک قوی رشد مو می شود. نرم کننده حنا کورپورسانو (Corpore Sano Conditioner) محصولی بسیار موثر جهت نرم و لطیف کردن تارهای مو می باشد که می توان..
99,000 تومان 109,800 تومان
اسپری آلفا ستینگ گلینت 200 میلی | اسپری لوسیون حالت دهنده و استحکام دهنده موی نازک
-25 % ناموجود
اسپری حالت دهنده و استحکام دهنده موی نازک گلینت:اسپری لوسیون استحکام دهنده موی نازک گلینت مدل Glynt Alpha Setting Lotion، یک لوسیون اسپری حالت دهنده برای موهای نازک است. امروزه استفاده از حالت دهنده مو در سراسر دنیا چه برای مردان و چه برای زنان بسیار رایج شده است. محصولات SETTING گلینت دقیقا برا..
139,500 تومان 186,000 تومان
اسپری الاستیک کرل گلینت 200 میلی | اسپری حالت دهنده موهای فر گلینت
-20 % ناموجود
اسپری حالت دهنده الاستیک کورل گلینت:اسپری حالت دهنده گلینت مدل Glynt Elastic Curl Spray، در واقع حالت دهنده موهای موهای معجد و فر طراحی شده است. فرهایی درشت، زیبا و بدون وز با اسپری موی فر گلینت. اسپری براق کننده، جهت داشتن فرهایی بزرگ و دینامیک است. این اسپری فرها را به خوبی نگه داشته و همچنین ..
149,000 تومان 186,000 تومان
اسپری فوم راک اچ 3 گلینت 200 میلی | اسپری فوم حجم دهنده و حالت دهنده مو
-20 % ناموجود
 اسپری فوم حجم دهنده و حالت دهنده گلینت:اسپری فوم حجم دهنده و حالت دهنده گلینت Glynt h3 Rok Spray Foam، یک محصول حالت دهنده و فیکس کننده مو می باشد که دارای خاصیت حجم دهندگی به موها نیز می باشد. اسپری حجم دهنده گلینت با حالت فومی شکل خود در عرض 10 ثانیه به موهای شما حالت دلخواه را خ..
154,000 تومان 192,000 تومان
اسپری فیکس کننده قوی گلینت 200 میلی | اسپری حالت دهنده و فاقد گاز گلخانه ای و مواد مضر
-20 % ناموجود
 اسپری فیکس کننده قوی بدون گاز گلینت:اسپری فیکس کننده قوی بدون گاز گلینت مدل Glynt Sciroco Lac Spray یک اسپری حالت دهنده مو و فیکس کننده قوی مو است. این محصول فاقد گاز های گلخانه ای و بدون مواد مضر است. از ویژگی های اسپری فیکس کننده گلینت فیکساسیون قوی و فرم دهنده الاستیکی و انع..
149,000 تومان 186,000 تومان
اسپری میراک بلویینگ گلینت | اسپری ملایم و حجیم کننده مو گلینت
ناموجود
اسپری ملایم و حجم دهنده موی گلینت Merak Blowing:اسپری ملایم و حجیم کننده موی گلینت مدل Glynt Merak Blowing Spray، به استحکام بخشی به مدل موها کمک کرده و باعث حجم دهندگی و افزایش درخشش موها می شود. احتمالا تا به حال پیش آمده که موهایتان را آرایش کرده اید و به مدل دلخواه درآورده که میخواهید از آن ..
192,000 تومان
اسپری میسترال بیلدآپ گلینت 300 میلی | حالت دهنده و ثابت کننده قوی مو
-20 % ناموجود
 اسپری حالت دهنده گلینت مدل Mistral build up:اسپری حالت دهنده مو گلینت میسترال بیلد آپ Glynt Mistral Build Up Spray یک حالت دهنده قوی برای موهاست. این اسپری ابزاری مناسب برای ایجاد جذابیت و افزایش حجم مو می باشد. نوک خروجی این اسپری به نحوی طراحی شده است که با ایجاد پاشش مه ..
170,000 تومان 212,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 33 (3 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات