منو
سبد خرید شما

کلسیم کودک

کلسیم کودک
شربت استئوجویس یوروویتال | تامین کلسیم کودک شربت استئوجویس یوروویتال | تامین کلسیم کودک
ارسال فقط در تهران -37 %
شربت استئوجویس یوروویتال Eurho vital Osteo Juice یک به بهبود رشد و تقویت استحکام استخوان ها و دندان ها و تقویت عملکرد عضلات و مفاصل بدن کمک می نماید. شربت استئوجویس حاوی انواع ویتامین ها و ریز مغذی ها است که از پوکی استخوان جلوگیری می نماید.شربت استئوجویس یوروویتال حاوی ۴ ترکیب مفید و موثر در تق..
124,900 تومان 198,000 تومان
شربت استئوکر ویتابیوتیکس:به طور کلی 99% ازکلسیم موجود در بدن ما در ساختار استخوان ها و 1% باقی مانده در خون وجود دارند. مصرف به اندازه کلسیم در حین دوران رشد برای کودکان، نوجوانان، دوران بارداری و شیردهی ضروری است، شربت استئوکر ویتابیوتیکس فرمولی متعادل و یک منبع غنی از کلسیم، منیزیم، روی و ویتا..
138,900 تومان 154,000 تومان
شربت تری دی تری الحاوی 120 میلی | کلسیم منیزیم زینک و ویتامین د۳ برای کودکان شربت تری دی تری الحاوی 120 میلی | کلسیم منیزیم زینک و ویتامین د۳ برای کودکان
ارسال فقط در تهران
شربت تری دی تری الحاوی Alhavi Trid3 Syrup یک مکمل تقویتی و مکمل کمک کننده به افزایش رشد در کودکان است. شربت تری دی تری الحاوی حاوی ۴ ترکیب موثر در رشد و تقویت و همچنین حفظ سلامت استخوان و مفاصل است. شربت تری دی تری الحاوی مکملی مخصوص با ترکیب کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین د۳ است.شربت تری دی تری ..
60,500 تومان
شربت کلسی شور ویتان:شربت کلسی شور ویتان Vitane Calci Sure Oral Liquid یک مولتی ویتامین مخصوص مفاصل و استخوان و کمک به رشد کودکان است. شربت کلسی شور از یک سالگی قابل استفاده برای کودکان می باشد و با تامین کلسیم، منیزیم و زینک به همراه ویتامین د ۳ به تقویت و استحکام استخوان ها و مفاصل در حال رشد ک..
109,900 تومان 132,000 تومان
مشخصات شربت کلسی کر خوارزمی:حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان ها موثر در انقباض عضلات و تحرک، تنظیم سیستم عصبی بدن کمک به کاهش فشار خون ناشی از حاملگی در خانم های باردار تقویت استحکام استخوان ها و دندان ها و جلوگیری از پوکی استخوان&nb..
83,900 تومان 84,700 تومان
شربت کلسیم سافت آپوویتال | حفظ سلامت استخوان ها و مناسب برای کودکان 4 سال به بالا شربت کلسیم سافت آپوویتال | حفظ سلامت استخوان ها و مناسب برای کودکان 4 سال به بالا
ارسال فقط در تهران -17 %
مشخصات شربت نیو کلسیم سافت آپوویتال : کمک به حفظ سلامت استخوان ها و عملکرد طبیعی بدن حاوی کلسیم ، منیزیم ، زینک و ویتامین D مناسب برای کودکان 4 سال به بالا 200 میلی لیتر تولیدایران (تحت لیسانس آلمان)  مواد مؤثر شربت کلسیم سافت آپوویتال: ..
163,900 تومان 198,000 تومان
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عددی | تقویت استخوان با کمک کلسیم و ویتامین د3 ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عددی | تقویت استخوان با کمک کلسیم و ویتامین د3
-43 % ناموجود
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی Natuers Only Supracal 200 محصول جدیدی از محصولات نیچرز اونلی بوده که برای تقویت استخوان در کودکان و نوجوانان طراحی و تولید شده است. پودر سوپراکل 200 نیچرز اونلی حاوی دو ترکیب موثر در حفاظت از استخوان های بدن یعنی کلسیم و ویتامین د۳ می باشد. با کمک ساشه سوپرا..
39,900 تومان 70,300 تومان
شربت استئوکینون هولیستیکا 300 میلی | تقویت استخوان و دندان شربت استئوکینون هولیستیکا 300 میلی | تقویت استخوان و دندان
-40 % ناموجود
شربت استئوکینون هولیستیکا Holistica Osteo Quinone Liquid یک شربت مناسب برای تقویت استخوان و حاوی ۳ ترکیب موثر کلسیم، ویتامین د۳ و ویتامین کا۲ می باشد. شربت استئو کینون هولیستیکا حاوی 125 میلی گرم کلسیم در هر ۵ میلی لیتر است که حفظ سلامت استخوان و دندان ها کمک کرده و از پوکی استخوان جلوگیری می کند. ..
40,700 تومان 67,600 تومان
شربت مینا جویس یوروویتال | ترمیم و تقویت غضروف و استخوان و دندان ها
ارسال فقط در تهران -72 % ناموجود
مشخصات شربت میناجویس یوروویتال :ترمیم زخم ها و ترمیم و تقویت غضروف و استخوان و دندان ها و غشاهای مخاطی و پوستی تامین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن کمک به جبران کم خونی های ناشی از سو تغذیه کمک به رشد بدن و تکامل ویژه در سنین رشد ایجاد هموگلوبین گلبول های قرمز مورد نیاز حفظ ..
49,000 تومان 172,200 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات