منو
سبد خرید شما

ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عددی | تقویت استخوان با کمک کلسیم و ویتامین د3

ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی
-43 % ناموجود
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی
ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عددی | تقویت استخوان با کمک کلسیم و ویتامین د3
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Natuers Only Supracal 200 - 30 sachet
 • SKU: 3531
 • بارکد: 626363490020
39,900 تومان
70,300 تومان
اشتراک گذاری در :

ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی Natuers Only Supracal 200 محصول جدیدی از محصولات نیچرز اونلی بوده که برای تقویت استخوان در کودکان و نوجوانان طراحی و تولید شده است. پودر سوپراکل 200 نیچرز اونلی حاوی دو ترکیب موثر در حفاظت از استخوان های بدن یعنی کلسیم و ویتامین د۳ می باشد.

 

با کمک ساشه سوپراکل 200 می توانید استحکام استخوان ها و دندان های خود را افزایش داده و از بروز پوکی استخوان جلوگیری کنید. در هر ساشه سوپراکل نیچرز اونلی 250 میلی گرم کلسیم با ملح کربنات وجود دارد که به رشد استخوان های کودکان و نوجوانان کمک شایانی می کند. همچنین 200 واحد ویتامین د۳ در هر ساشه به افزایش جذب کلسیم در بدن کمک خواهد کرد.

 

طراحی مکمل سوپراکل 200 نیچرز اونلی به صورت ساشه بوده که به راحتی در دهان حل و جذب می شود. مصرف ساشه سوپراکل نیچرز اونلی بدون نیاز به خوردن آب است و این پودر از طریق زبان و دهان جذب می شود. برای پذیرش بهتر سوپراکل ۲۰۰ در کودکان، طعم لیمو هم به محصول اضافه شده است. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی اهمیت مصرف کلسیم و ویتامین د۳ در کودکان خواهیم پرداخت.

 

مکمل های تقویت استخوان و مفاصل کودک را مشاهده کنید.

سوپراکل 200 نیچرز اونلی

 


 

مشخصات ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی:

 • کمک به حفظ سلامت استخوان ها و دندان
 • کمک به افزایش رشد در کودکان
 • مناسب برای کودکان بیش از ۲ سال، نوجوانان
 • کمک به افزایش تراکم استخوان
 • جذب سریع به دلیل ماهیت ساشه
 • بدون نیاز به انحلال در آب
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به افزایش جذب کلسیم به واسطه وجود ویتامین د۳
 • جلوگیری از پوکی استخوان
 • با طعم لیمو

خرید ساشه سوپراکل ۲۰۰ نیچرز اونلی

 


 

نحوه مصرف پودر سوپراکل 200 نیچرز اونلی:

کودکان بیشتر از ۲ سال: روزانه 1 ای 3 ساشه و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.
این محصول در دهان حل می شود و نیازی به مصرف آب ندارد.

ساشه سوپراکل ۲۰۰ نیچرز اونلی

 


 

ترکیبات ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Calcium

250 mg

Vitamin D3

200 IU

 

 


 

اهمیت مصرف کلسیم و ویتامین دی در کودکان:

کلسیم (Ca2+) و ویتامین دی (VitD) نقش مهمی در سلامت کودک دارند. دریافت کافی کلسیم (Ca2+) و ویتامین دی (VitD) در کودکان برای تضمین سلامت طبیعی استخوان و پیشگیری از راشیتیسم مهم است. استخوان ذخیره اصلی کلسیم است، ذخیره ای برای هموستاز غلظت Ca2+ سرم است که در محدوده های باریک حدود 2.5 mmol/L (10 mg/dL) تغییر می کند. علاوه بر نقش ساختاری اصلی، Ca2+ در آبشار انعقادی، در تحریک پذیری و انقباض عصبی عضلانی، در هورمون های آنزیمی و فعالیت فاکتورهای رشد، در ترشح هورمون ها و در رشد و تمایز سلولی نیز مهم است. دریافت توصیه شده رژیم غذایی (DRI) برای کلسیم + 700 میلی گرم در روز برای کودکان 1 تا 3 ساله، 1000 میلی گرم در روز برای کودکان 4 تا 8 ساله و 1300 میلی گرم در روز برای کودکان 9 تا 10 ساله و نوجوانان ضروری است.

 

اهمیت مثرف کلسیم و ویتامین دی در کودکان

 

متابولیسم کلسیم به شدت به سطوح ویتامین دی، پاراتورمون و کلسی تونین بستگی دارد. ویتامین D جذب روده ای کلسیم و فسفر را تحریک می کند و سطح سرمی کلسیم را تنظیم می کند و معدنی شدن کافی اسکلت را حفظ می کند. جدای از نقش اساسی در هموستاز استخوان و Ca2+، شواهد اخیر نشان می دهد که VitD از طریق شکل فعال خود، نقش پلیوتروپیک هم در ایمنی ذاتی و هم در ایمنی تطبیقی ​​دارد. مصرف صحیح VitD در پیشگیری از تعدادی از شرایط از جمله خود ایمنی، اختلالات آتوپیک، انواع خاصی از سرطان، هپاتیت C مزمن، چاقی و بیماری های قلبی عروقی نقش دارد

. با توجه به این یافته ها، آکادمی اطفال آمریکا (AAP) توصیه های مربوط به مصرف ویتامین دی را تغییر داد. مصرف روزانه توصیه شده جدید 400 واحد بین المللی برای نوزادان، کودکان و نوجوانان است. متأسفانه، علیرغم این توصیه، مطالعات میزان بالای نارسایی ویتامین D را در سنین اطفال در کشورهای غربی گزارش کرده اند. این نتایج منشأ چندعاملی دارد که در این میان دریافت ناکافی مربوط به عادات غذایی کودکان و نوجوانان مهمترین عامل در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، اثربخشی و عملی بودن یک مداخله غذایی با هدف عادی سازی مصرف Ca2+ و VitD هنوز تا حد زیادی ناشناخته است.

 

ساشه سوپراکل 200

 

خطرات کمبود ویتامین دی در کودکان:

ویتامین D و کلسیم مواد مغذی مهمی برای رشد اسکلتی و سلامت استخوان هستند. کودکان و زنان باردار به ویژه در برابر کمبود 25 هیدروکسی ویتامین دی (VDD) آسیب پذیر هستند. VDD، با یا بدون کمبود کلسیم در رژیم غذایی، می تواند منجر به راشیتیسم غذایی (NR)، استئومالاسی، و اختلال در هموستاز کلسیم شود. مطالعات متعدد VDD را با پیامدهای سلامتی نامطلوب در کودکان و زنان باردار مرتبط دانسته اند که فراتر از سلامت استخوان است. VDD همچنان یک نگرانی مهم بهداشت عمومی جهانی است و باید بین تأثیر VDD بر کودکان و بزرگسالان تمایز مهمی ایجاد شود. گزارش های افزایش بروز NR همچنان ظاهر می شود. NR یک بیماری کاملاً قابل پیشگیری است که می‌تواند در نوزادان و کودکان در سراسر جهان با مصرف کافی ویتامین D و مکمل کلسیم ریشه‌کن شود. تمایل و ضرورت ایجاد سیستم هایی برای پیشگیری از این بیماری بالقوه ویرانگر اطفال نباید موجب اختلاف شود. VDD و NR مسائل بهداشت عمومی جهانی هستند که برای اجرای استراتژی‌های پیشگیرانه عملی نیاز به رویکردی چند سطحی و مشترک دارند.

 

سوپراکل 200

 

سخن پایانی:

ویتامین D و کلسیم برای سلامتی کافی در طول عمر ضروری هستند. با این حال، زنان باردار و کودکان به ویژه در برابر کمبود ویتامین D آسیب پذیر هستند. راشیتیسم تغذیه ای یک بیماری عصبی عضلانی ویرانگر به دلیل وضعیت ویتامین D و/یا کمبود کلسیم است و همچنان یک مشکل مهم سلامت جهانی است. استراتژی‌های بهداشت عمومی مانند غنی‌سازی مواد غذایی و مکمل‌ها جهانی نیستند و اجرای آنها علیرغم شواهد فزاینده از نقش وضعیت ویتامین D بر سلامت و وضعیت بیماری دشوار است. بنابراین می توان با توصیه پزشک از مکمل های کلسیم و ویتامین دی نظیر مکمل سوپراکل 200 استفاده کرد.

 

پودر سوپراکل ۲۰۰ نیچرز اونلی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سوپراکل 200:

 • در صورت بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال، دور از نور و در جای خنک و نگهداری شود.
 • پس از باز نمودن در بطری، حتما داخل یخچال نگهداری شود.
 • قبل از مصرف به خوبی تکان داده شود.

 

مشخصات کلی
مقدار ساشه: 30 عدد
سن مصرف بیشتر از 2 سال
کد بهداشتی 15016040638731
جنسیت مصرف عمومی
کشور سازنده ایران
بارکد 6263634900205

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات