منو
سبد خرید شما

کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام 30 عددی | مناسب برای بهبود عفونت های ادراری

کپسول کرن بایوکام بنیان طب اکام
کپسول کرن بایوکام بنیان طب اکام
کپسول کرن بایوکام بنیان طب اکام
کپسول کرن بایوکام بنیان طب اکام
کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام 30 عددی | مناسب برای بهبود عفونت های ادراری
 • موجودی: موجود
 • مدل: Akam Teb Cran Biokam - 30 Caps
 • SKU: 2752
 • بارکد: 626967500008
160,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام Akam Teb Cran Biokam یک مکمل مناسب حاوی عصاره کرن بری و پروبیوتیک هایی است که برای کمک به درمان عفونت های ادراری در بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام مکملی مناسب برای پیشگیری و درمان عفونت های ادراری و تناسلی در بانوان و همچنین موثر در درمان عفونت های مکرر ادراری است.

 

کرن بایوکام ترکیبی منحصر بفرد از پروبیوتیک های لاکتوباسیلوس و گیاهی است که برای استفاده افراد مبتلا به عفونت ادراری، واژینوز باکتریایی و واژینیت مخمر طراحی شده است. هر کپسول حاوی 72 میلی گرم پروآنتوسیانیدین از عصاره کرن بری می باشد. پروآنتوسیانیدین با خواص آنتی باکتریال موجب محافظت مجاری ادراری- تناسلی در برابر چسبندگی باکتری و فعالیت ویروسی می باشد. مصرف خوراکی کرن بیوتیکس برای درمان و پیشگیری از عفونت های دستگاه ادراری- تناسلی مانند عفونت ادراری، واژینوز باکتریایی، واژینیت قارچی، موارد عفونت های مکرر و جلوگیری از عفونت های ناشی از استفاده بیش از حد از داروهای معمولی مانند آنتی بیوتیک ها استفاده می گردد. 

 

مصرف طولانی مدت پروبیوتیک ها همچنین می تواند در پیشگیری از عود بیماری بعد از درمان استاندارد با آنتی میکروبیال ها موثر واقع شوند. بنابراین با مصرف باکتری های مفید علاوه بر درمان عفونت های اداری- تناسلی می توان از سایر مزایای سلامت بخش پروبیوتیک ها بهره مند شد. 

 

مکمل های عفونت های کلیه و مجاری ادراری را مشاهده کنید.

 

مکمل کرنبری کرن بایوکام برای درمان عفونت ادراری

 

آثار درمانی کپسول کرن بایوکام:

ویژگی مهم باکتری های پروبیوتیک، توانایی این باکتری ها به منظور مهار افزایش تعداد میکروارگانیسم های بیماری زا و نیز مهار قدرت بیماری زایی آن ها است.

باکتری های اسید لاکتیک از قبیل جنس لاکتوباسیلوس، با تولید عامل های ضد میکروبی و نیز به کارگیری مکانیسم های مختلف، دارای عملکرد بسیار موثری در این راستا هستند. به طور کلی نحوه عملکرد لاکتوباسیلوس های پروبیوتیکی در تداخل با بیماری زاهای دستگاه ادراری تناسلی بسیار متنوع است و این تنوع به علت چهار ویژگی اصلی این باکتری ها از جمله توانایی اتصال، قدرت رقابت و قدرت مهار یوروپاتوژن هاست.  همچنین، باکتری های پروبیوتیک با توانایی تجمع سلولی با میکروب های بیماری زا مجتمع می شوند و با آثار ضد اتصالی خود مانع از رسیدن و اتصال باکتری های پاتوژن به سلول هدف در میزبانشان می شوند. مطالعات زیادی مبنی بر تاثیر پروبیوتیک ها در درمان و پیشگیری از عود واژینوز باکتریال وجود دارد. اساس استفاده از پروبیوتیک ها به سال 1973 با مشاهده لاکتوباسیل در واژن زنانی که هیچ گونه سابقه عفونت دستگاه ادراری تناسلی را ذکر نمی کردند، باز می گردد.
پروبیوتیک های مصرف شده از طریق خوراکی با صعود به واژن پس از گذشتن از رکتوم، به طور مستقیم در دیواره ی واژن جایگزین شده و با اتصال به دیواره اپیتلیوم واژن و مهار اتصال باکتری های بیماری زا به آن و ایجاد و حفظ محیط اسیدی با تولید H2O2 و اسید استیک، نقش مهمی در درمان و پیشگیری از عود بیماری بازی می کنند.

به طور کلی در عفونت های ادراری- تناسلی، باقیمانده لاکتوباسیل های خورده شده از طریق دهان که به رکتوم رسیده اند. به سمت واژن صعود کرده و در آنجا کلونیزه می شوند و نهایتا منجر به ایجاد تغییر در محیط واژن و ایجاد تعادل در وضعیت ایمنی میزبان می گردند و در اکثر موارد باعث بازگشت و ترمیم فلور طبیعی واژن و حفظ وضعیت نرمال در فلور واژن می شوند.

 

کرن بایوکام بنیان طب آکام

 

میکروبیوتا انسان:

میکروبیوتا، به اجتماعات میکروبی (آرکی، باکتری، قارچ) گفته می شود که دارای همزیستی یا هم سفرگی با بدن انسان می باشند. این اجتماعات میکروبی در بخش های مختلف بدن زندگی می کننند و به آن ها فلور نرمال یا فلور طبیعی نیز گفته می شود. از لحاظ فراوانی به ترتیب از کم به زیاد در دهان، دستگاه تنفسی، دستگاه تناسلی، پوست و دستگاه گوارش یافت می شوند. بیشترین تعداد میکروارگانیسم ها و باکتری ها در دستگاه گوارش انسان و به نام Gut Microbiota می باشند.

 

 

 

وظایف عملکرد میکروبیوتای روده:

بیشتر باکتری های روده در چهار گروه فیرمیکوتها، باکتروئیدس ها، اکتینوباکتری ها و پروتئوباکتری ها هستند که هر گروه نقش خاص خود را در سلامتی ایفا می کنند و نیازمند تغذیه های متفاوتی جهت رشد می باشند. باکتری های خوب، برای گوارش مهم هستند. آنها باکتری های مضر و سایر میکروارگانیسم های آسیب رسان را نابود کرده و تولید ویتامین کا، اسید فولیک و اسیدهای چرب زنجیره کوتاه مثل بوتیرات می نمایند. هنگامیکه در نتیجه رژیم، عادت غذایی و لایف استایل نامناسب، استفاده از آنتی بیوتیک ها، استرس و ورزش نکردن، فلور روده دارای باکتری های مضر بسیار زیاد باشد و باکتری های مفیدش به اندازه کافی نباشد، عدم تعادل میکروبی در روده روی می دهد که به آن دیسیبوزیس می گویند. دیسیبوزیس و کاهش تنوع در فلورهای روده منجر به مقاومت انسولینی، افزایش  وزن، التهاب، چاقی، بیماری های التهابی روده و بیماری های ادراری تناسلی می شود. بنابراین حفظ باکتری های مفید روده بسیار اهمیت داشته و باید فراوانی آنها را نیز تداوم دهیم.

 

کپسول کرن بایوکام برای درمان عفونت های ادراری

 

بهبود عفونت مجاری ادراری با کرن بری:

زغال اخته نقش مهمی در درمان های سنتی UTI ایفا کرد. با این حال، تحقیقات در مورد اثرات زغال اخته بر درمان UTI نتایج متناقضی را به همراه داشته است. به عنوان مثال، یک منبع معتبر در سال 2016 نشان داد که متخصصان پزشکی معمولاً کرن بری را برای زنان مبتلا به عفونت ادراری مکرر توصیه می کنند.

همچنین، یک مطالعه در سال 2014 از 516 شرکت‌کننده نشان داد که مصرف یک کپسول عصاره زغال اخته دو بار در روز باعث کاهش بروز UTI می‌شود. سطح بالای آنتی اکسیدان پروآنتوسیانیدین (PACs) موجود در زغال اخته به جلوگیری از چسبیدن برخی باکتری ها به دیواره های دستگاه ادراری کمک می کند. به این ترتیب، PAC های موجود در کرنبری به جلوگیری از عفونت کمک می کند.

با این حال، در یک مطالعه در سال 2015، محققان دریافتند که اگرچه کپسول های کرن بری می توانند این کار را انجام دهند، اما بعید است که آب کرن بری همان اثر را داشته باشد. این مسئله به این دلیل است که غلظت بالایی از عصاره کرن بری برای جلوگیری از چسبندگی باکتری ها لازم است. آب زغال اخته موجود در بازار چنین مقادیر بالایی از PAC را ندارد. 

 

فواید کرن بری در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام:

 • پیشگیری از عفونت های ادراری در آقایان و بانوان
 • موثر در درمان عفونت های مکرر
 • کمک به درمان عفونت های ادراری
 • بهبود عملکرد گوارش و جذب بهتر مواد غذایی
 • کمک به بهبود عدم تحمل لاکتوز
 • پیشگیری و کاهش آلرژی غذایی
 • کاهش دادن اثر عفونت توسط هلیکوباکتر پیلوری

 

 


 

نحوه مصرف کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام:

روزانه ۱ عدد تا ۲ عدد کپسول بعد از غذا یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول کرن بایوکام (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Cranberry extract (providing 72 mg proanthocyanidins

240 mg

Lactobacilli culture (providing 2 bilion)

36 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کرن بایوکام:

 • در صورت استفاده مقدار توصیه شده، هیچگونه عوارض جانبی مشاهده نشده است.
 • در افرادی که تحت عمل جراحی و نقص سیستم ایمنی عضو قرار می گیرند، استفاده از پروبیوتیک باید با تجویز پزشک باشد.
 • در موارد نادر احتمال نفخ و تولید گاز وجود دارد که این شرایط بدلیل تغییر محیط روده طبعی و با ادامه مصرف، عوارض فوق از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده عوارضی دیگر پزشک یا داروساز را   مطلع نمایید.
 • در دوران بارداری و شیردهی مشورت پزشک مصرف شود.
 • در افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند با احتیاط مصرف شود.
 • در جای خشک، در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از دسترس اطفال و نور نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 246280114133127
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6269675000089

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات