منو
سبد خرید شما

آرماویتال | Armavital

گروه دارویی آرمان دارو دانش‌گستر از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل‌های غذایی تحت برند آرماویتال آغاز نمود. مکمل‌های تغذیه‌ای این شرکت به صورت تخصصی برای گروه‌های سنی مختلف جامعه مدرن و براساس آخرین تحقیقات دانشمندان علوم دارویی، پزشکی، و تغذیه تولید می‌شود.

 

شرکت آرمان دارو دانش‌گستر تولید محصولات با کیفیت و سالم را با شعار “تعهد در تولید با کیفیت و هدفمند بزرگترین رسالت خود می‌داند. به همین دلیل، پیش از اقدام به تولید محصولات مطابق با آخرین استانداردهای علمی معتبر بین المللی و دستورالعمل‌های سازمان غذا و دارو و با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه، خود را ملزم به بررسی جامع منابع علمی روز دنیا جهت اطمینان از حداکثر اثربخشی و انتخاب هوشمندانه محصولات خود می‌داند. مهمترین چشم‌انداز تیم آرماویتال ایجاد فرصت‌های جدید و تاثیرگذاری و ایجاد ایده‌های جدید می‌باشد. نوآوری، تنوع، و جامعیت محصولات، انجام مسئولیت‌های اجتماعی، بشر دوستی و حفظ و نگهداری محیط زیست و قابل اعتماد بودن از اصول اساسی آرماویتال می‌باشد.

کپسول اووفیت آرماویتال Armavital Ovufit مکملی برای افزایش قدرت باروری زنان از محصولات آرماویتال است. مکمل اووفیت آرماویتال حاوی مایو اینوزیتول و دی هیدرو اینوزیتول برای کمک به درمان ناباروری در زنان و همچنین کمک به بهبود کیفیت تخمک برای یک باروری سالم است.  در تحقیقات متعددی ثابت ش..
991,900 تومان 1,046,400 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات