منو
سبد خرید شما

آریا دارو | Arya Daru

شرکت دانش پژوهان آریا دارو (داروسازی آریا دارو) در سال 1398 فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات انواع محصولات دارویی و مکمل‌های غذایی آغاز کرده است. شرکت داروسازی آریا دارو یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ ایران فارمیس است.

هلدینگ ایران فارمیس با بیش از 40 سال فعالیت،  یکی از بزرگترین تامین‌کننده‌های عمده تجهیزات پزشکی در ایران است. تمرکز ما بر اساس شناسایی تامین کننده‌های دارو، مکمل و ملزومات پزشکی دانش بنیان در سراسر جهان است. داروسازی آریا دارو از آغاز تا کنون به صورت مداوم برای بهبود قابلیت‌های سازمانی خود سرمایه‌گذاری زیادی کرده است تا این شرکت را به عنوان تولید کننده  محصولات با کیفیت بالا در صنعت داروسازی ایران مطرح کند.

این شرکت بصورت فعال دائما در حال گسترش سبد محصولات و توسعه خود بر اساس استراتژی اخذ مجوزهای جدید و هدفمند در حوزه‌های جدید درمانی است.  هدف و استراتژی میان مدت این شرکت این است که در بین شرکت‌های پیشرو داروسازی ایران قرار بگیرد. برای دستیابی به این هدف،‌ شرکت آریادارو تمامی الزامات وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی ایران و نیز الزامات بین المللی را بصورت کامل شناخته و رعایت کرده و بدان اهمیت می‌دهد.

 

آریا دارو

قرص گلوتاتیون آریا دارو Arya Daru Glutathione مکملی آنتی اکسیدان برای افزایش سلامت عمومی بدن از جمله پوست از محصولات آریا دارو است. قرص گلوتاتیون استیل سیستئین و ویتامین سی آریا دارو یک مکمل طبیعی جهت روشن سازی پوست به واسطه وجود گلوتاتیون و ویتامین سی و ان-استیل سیستئین است.  البت..
326,700 تومان 392,700 تومان
قرص جوشان ال آرژنین 1000 آریا دارو | کمک به عضله سازی و تحریک هورمون رشد بدون قند قرص جوشان ال آرژنین 1000 آریا دارو | کمک به عضله سازی و تحریک هورمون رشد بدون قند
-9 % ناموجود
قرص جوشان ال آرژنین 1000 آریا دارو Arya Daru L-Arginine 1000mg EFF مکملی جالب برای تامین ال آرژنین مورد نیاز بدن از محصولات آریا دارو است. قرص جوشان آرژنین آریا دارو در هر قرص جوشان خود حاوی 1000 میلی گرم آمینو اسید ال آرژنین است که دوز بسیار مناسبی برای یک وعده به شمار می آید. قرص جوشان ال..
110,000 تومان 121,000 تومان
قرص منیزیم ب6 آریا دارو | کمک به سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن قرص منیزیم ب6 آریا دارو | کمک به سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن
-6 % ناموجود
قرص منیزیم ب6 آریا دارو Arya Daru Magnesium B6 مکملی برای کمک به تقویت و سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن از محصولات آریا دارو است. قرص منیزیم ویتامین ب6 آریا دارو، حاوی دو ترکیب مهم که در نام محصول نیز مشخص است، می باشد تا بتواند از سلامت سیستم عصبی حمایت کند.  منیزیم B6 آریا دارو یک ت..
145,900 تومان 155,100 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات