منو
سبد خرید شما

بیبی اسکین | Baby Skin

بیبی اسکین و محصولات برند بیبی اسکین baby skin محصولات تخصصی برای مراقبت از پوست و موی کودکان است. برند بی بی اسکین در ایران و توسط شرکت آریا شیک تجارت قشم به تولید رسیده است. نکته مهم در رابطه با محصولات بیبی اسکین همکاری این شرکت با شرکت های فرانسوی برای دریافت فرمول فرانسوی است. محصولات بیبی اسکین برای سازگاری و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا دارای فرمول فرانسوی می باشد. 

اکنون محصولات برند بیبی اسکین در داروخانه آنلاین داروکالا موجود است. داروکالا سعی دارد تا تمام محصولات مورد نیاز برای تمام سنین را فراهم آورد تا به راحتی بتوانید هر آنچه میخواهید از داروخانه اینترنتی تهیه کنید. 

 

بیبی اسکین

 

محصولات بیبی اسکین:

محصولات بیبی اسکین تماما از مواد غیر حساسیت زا تشکیل شده تا سازگاری بهتری را با پوست و موی کودکان داشته باشد. اسپری گره بازکن و نرم کننده بیبی اسکین یکی از محصولات تخصصی موی کودکان است. مرطوب کننده های تخصصی برای صورت و برای بدن از جمله محصولات ویژه بیبی اسکین به شمار می آیند. کرم سوختگی پای بیبی اسکین، با نام کیوزینک بیبی اسکین، یکی از بهترین محصولات برای جلوگیری از سوختگی پا در کودکان است. همچنین بیبی اسکین محصولاتی برای تازه مادران نیز طراحی کرده است. کرم شقاق سینه بیبی اسکین و کرم ضد ترک یا استرچ مارک دوران بارداری بیبی اسکین از جمله محصولات تخصصی مادران است که به سلامت بدن مادران کمک می کنند. 

 

 

 

اسپری گره بازکن و نرم کننده موی بیبی اسکین Baby Skin Hair Softener Spray اسپری نرم کننده موی کودکان است که دارای خواص نرم کنندگی مو است. اسپری ضد گره و نرم کننده مو بیبی اسکین برای کودکان 5 ساله به بعد طراحی و فرموله شده است. این اسپری حتی می تواند برای بزرگسالان نیز مفید واقع شده و گره مو را باز کن..
141,500 تومان 157,200 تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بیبی اسکین Baby Skin Body Lotion یک لوسیون مرطوب کننده پوست بدن از محصولات برند بیبی اسکین و طراحی شده برای پوست کودکان است. لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بی بی اسکین دارای ترکیبات ملایم مخصوص پوست حساس کودکان است.  برای رطوبت رسانی به پوست حساس کودکان، لوسیون مرطوب..
271,100 تومان 301,300 تومان
محلول پاک کننده کودک بیبی اسکین Baby Skin Cleansing Water یک محلول پاک کننده مناسب برای کودکان از محصولات کودک بیبی اسکین است. محلول پاک کننده کودک بیبی اسکین یک پاک کننده مناسب برای پوست حساس کودکان است. پاک کننده کودک بی بی اسکین مناسب برای پوست صورت، بدن و ناحیه پوشک است و پوست کودک را از آلودگی ..
277,100 تومان 307,800 تومان
کرم شقاق سینه بیبی اسکین Baby Skin Nursing Comfort Cream محصولی برای درمان شقاق سینه از محصولات بیبی اسکین است.  کرم درمان شقاق سینه بیبی اسکین محصولی است که برای مادران شیرده برای جلوگیری و همچنین بهبود تحریک پذیری و زخم های نوک سینه بر اثر شیردهی می باشد.    کرم ترک سینه ..
259,400 تومان 288,200 تومان
کرم ضد ترک بارداری بیبی اسکین Baby Skin Stretch Marks Prevention یک محصول مناسب جهت رفع ترک های پوستی دوران بارداری از محصولات برند بیبی اسکین است. محصولات بیبی اسکین به صورت تخصصی محصولات مرتبط با مراقبت پوست و موی مادر و کودکان نوپا را طراحی و تولید کرده است.    کرم ضد ترک دوران با..
278,700 تومان 309,700 تومان
کرم مرطوب کننده صورت کودک بیبی اسکین Baby Skin Facial Cream یک مرطوب کننده ملایم برای کودکان از محصولات بیبی اسکین است. کرم مرطوب کننده کودک بیبی اسکین حاوی ترکیباتی ملایم برای رطوبت رسانی به پوست حساس صورت کودکان است.    ترکیب اصلی تشکیل دهنده کرم مرطوب کننده صورت کودک بیبی اسکین را..
209,800 تومان 233,000 تومان
کرم پیشگیری از ادرار سوختگی بیبی اسکین بریر کرم بی بی اسکین کرم پیشگیری از ادرار سوختگی بیبی اسکین بریر کرم بی بی اسکین
جدید -10 %
کرم پیشگیری از ادرار سوختگی کودکان بریر کرم بیبی اسکین Baby Skin Barrier Cream کرم مخصوص نوزادان جهت جلوگیری از ادرار سوختگی از محصولات بیبی اسکین است. کرم پیشگیری از ادرار سوختگی کودکان بیبی اسکین می تواند به خوبی التهاب و قرمزی پوست ناشی از ادرار سوختگی در نوزادان و کودکان را بهبود بخشد.  ..
315,900 تومان 351,000 تومان
کرم کیوزینک کودک بیبی اسکین | مناسب برای بهبود ادرار سوختگی کودک کرم کیوزینک کودک بیبی اسکین | مناسب برای بهبود ادرار سوختگی کودک
-10 % ناموجود
کرم کیوزینک کودک بیبی اسکین Baby Skin Cu-Zinc Repair Cream یک کرم ادرار سوختگی کودک از محصولات بیبی اسکین است. کرم کیوزینک ادرار سوختگی بیبی اسکین همچنین یک کرم ترمیم کننده و بازسازی کننده پوست است که آسیب ها و التهابات ناشی از ادرار سوختگی در ناحیه پوشک کودکان را بهبود می بخشد.    ک..
191,700 تومان 213,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات