منو
سبد خرید شما

شربت امگا 3 دیومگ دایونیکس فارما 150 میلی | بهبود عملکرد ذهنی و حفظ سلامت قلب

شربت امگا ۳ کودک
شربت امگا ۳ کودک
-9 %
شربت امگا ۳ کودک
شربت امگا ۳ کودک
شربت امگا 3 دیومگ دایونیکس فارما 150 میلی | بهبود عملکرد ذهنی و حفظ سلامت قلب
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dayonix Dayomeg Omega 3 Syrup - 150 ml
 • SKU: 2145
 • بارکد: 506067398037
240,000 تومان
263,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما Dayonix Dayomeg Omega 3 Syrup محلول خوراکی دایونیکس دیومگ امگا ۳ مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ برای حفظ سلامت قلب و کمک به کاهش التهاب در بدن موثر است. شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس مناسب برای کودکان بالای ۲ سال و بزرگسالان است.

 

شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما حاوی 600 میلی گرم امگا ۳ از نوع گیاهی و مشتق شده از گیاه الگا است. بنابراین از آنجایی که منبع امگا ۳ شربت دیومگ داینویکس فارما گیاهی است، مناسب برای گیاهخواران بوده و این محصول طعم ماهی را نمی دهد.  از 600 میلی گرم امگا ۳ موجود در هر ۵ میلی لیتر شربت امگا ۳ دایونیکس دیومگ 250 میلی گرم از دی اچ ای (DHA) تشکیل شده است که باعث کمک به حفظ سلامت قلب و کمک به کاهش التهاب می شود.

 

علاوه بر امگا ۳ موجود در دیومگ دایونیکس فارما، این محصول حاوی ۳ ویتامین مهم به خصوص برای کودکان است. شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما حاوی ویتامین د۳، ویتامین آ و ویتامین ای است. در هر 5 میلی لیتر شربت امگا۳ دیومگ 400 واحد معادل ۱۰ میکروگرم ویتامین د۳ برای کمک به جذب کلسیم و همچنین بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن وجود دارد.

میزان ویتامین آ در هر ۵ میلی لیتر شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما به میزان ۱۰۰۰ واحد بین المللی معادل 588 میکروگرم است. ویتامین آ نیز باعث حفظ سلامت بینایی و افزایش عملکرد شناختی به خصوص در کودکان می شود. ویتامین ای نیز یک ویتامین با خواص آنتی اکسیدانی قوی است که از بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. ویتامین ای همچنین به بهبود سیستم باروری کمک کرده و باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می شود. ویتامین ای نیز در هر ۵ میلی لیتر شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما به میزان 14.9 میلی گرم وجود دارد.

 

شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما یک محصول مناسب برای کمک به رشد ذهنی و جسمی کودک حاوی امگا ۳ به همراه ویتامین های آ، د و ویتامین ای است. این شربت به خصوص برای کودکان می تواند بسیار موثر و مفید باشد. شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما در اندازه ۱۵۰ میلی لیتری و تحت لیسانس شرکت دایونیکس فارما انگلستان در داروسازی الحاوی تولید شده است.

 

سایر مکمل های امگا ۳ را مشاهده کنید.

 

شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما

 


 

مشخصات شربت امگا ۳ دیومگ:

 • کمک به کاهش کلسترول
 • حاوی امگا ۳ با منبع گیاهی
 • بدون طعم ماهی
 • مناسب برای کودکان بیش از ۲ سال و بزرگسالان
 • کمک به سلامت قلب
 • کمک به بهبود عملکرد ذهنی و شناختی
 • کمک به کاهش التهاب
 • حاوی ویتامین آ و دی
 • حاوی ویتامین ای به عنوان آنتی اکسیدان قوی
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای گیاهخواران

 

 


 

نحوه مصرف شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما:

کودکان بالای 2 سال و بزرگسالان: روزانه 5 میلی لیتر همراه با وعده غذای اصلی مصرف شود.

قبل از مصرف بطری امگا ۳ دیومگ را به خوبی تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس فارما (در هر ۵ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Omega-3 (DHA) from Algae Oil

600 mg (250 mg DHA)

Vitamin D3

10 µg (400 IU)

Vitamin A

588 µg (1000 IU)

Vitamin E

14.9 mg (14.9 IU)

 

 


 

روغن جلبک چیست و چرا مردم آن را مصرف می کنند؟

اما شاید ندانید که این ارگانیسم دریایی به دلیل روغن منحصر به فردش که مملو از اسیدهای چرب امگا 3 است در آزمایشگاه ها نیز کشت می شود. این چربی ها با فواید بسیاری برای سلامتی مرتبط هستند. در حالی که روغن ماهی امگا 3 را نیز تامین می کند، روغن جلبک ممکن است یک جایگزین گیاهی عالی باشد اگر غذاهای دریایی نمی خورید یا نمی توانید روغن ماهی را تحمل کنید.

خود جلبک شامل 40000 گونه است که از موجودات میکروسکوپی تک سلولی به نام ریزجلبک گرفته تا کلپ و جلبک دریایی را شامل می شود. همه انواع به انرژی از نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش (UV) و دی اکسید کربن متکی هستند.

 

امگا ۳ با منبع گیاهی

 

چه مواد مغذی در روغن جلبک وجود دارد؟

گونه‌های خاصی از ریزجلبک‌ها به‌ویژه غنی از دو نوع اصلی اسیدهای چرب امگا 3 هستند - ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) و اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA). به این ترتیب، این گونه ها برای روغن خود رشد می کنند.

یک مطالعه نشان داد که درصد امگا 3 موجود در ریزجلبک ها با ماهی های مختلف قابل مقایسه است. با این حال، افزایش میزان امگا 3 در جلبک ها با دستکاری قرار گرفتن در معرض نور UV، اکسیژن، سدیم، گلوکز و دما آسان است.

روغن آنها استخراج، خالص شده و به طرق مختلف از جمله برای غنی سازی خوراک دام، طیور و ماهی استفاده می شود. وقتی تخم مرغ، مرغ یا ماهی آزاد پرورشی می خورید که با امگا 3 غنی شده است، به احتمال زیاد این چربی ها از روغن جلبک به دست می آیند.

به علاوه، این روغن به عنوان منبع امگا 3 در شیر خشک نوزادان و سایر غذاها و همچنین ویتامین های گیاهی و مکمل های امگا 3 عمل می کند.

 

مانند مکمل‌های روغن ماهی، مکمل‌هایی که از روغن جلبک ساخته می‌شوند، از نظر مقدار و نوع چربی‌های امگا 3 و همچنین اندازه وعده‌های غذایی متفاوت هستند. بنابراین، بهتر است هنگام خرید، برچسب ها را با هم مقایسه کنید.  همچنین می توانید روغن الگا را به عنوان روغن پخت و پز خریداری کنید. طعم خنثی و نقطه دود بسیار بالا آن را برای تفت دادن یا برشته کردن با حرارت بالا ایده آل می کند.  با این حال، در حالی که روغن جلبک یک منبع عالی از چربی های غیراشباع سالم است، اما روغن جلبک آشپزی حاوی امگا 3 نیست زیرا این چربی ها در برابر حرارت پایدار نیستند.

 

شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس

 

امگا 3 چیست؟

اسیدهای چرب امگا 3 خانواده ای از چربی های چند غیر اشباع هستند که در گیاهان و ماهی ها یافت می شوند. آنها چربی های ضروری را تامین می کنند که بدن شما نمی تواند به تنهایی آن ها را بسازد، بنابراین باید از رژیم غذایی خود دریافت کنید.

انواع مختلفی وجود دارد، اما بیشتر تحقیقات بر روی EPA، DHA و اسید آلفا لینولنیک (ALA) متمرکز است.  ALA به عنوان یک اسید چرب مادر شناخته می شود زیرا بدن شما می تواند EPA و DHA را از این ترکیب بسازد. با این حال، این فرآیند خیلی کارآمد نیست، بنابراین بهتر است هر سه مورد را از رژیم غذایی خود دریافت کنید.

امگا 3 برای ساختار و عملکرد غشای سلولی در سراسر بدن شما حیاتی است. چشم ها و مغز شما دارای سطوح بالایی از DHA هستند.  آنها همچنین ترکیباتی به نام مولکول‌های سیگنال‌دهنده می‌سازند که به تنظیم التهاب و کمک به بخش‌های مختلف بدن از جمله قلب و سیستم ایمنی کمک می‌کنند (منبع مورد اعتماد، 12).

 

بهترین منابع امگا ۳:

ALA بیشتر در غذاهای گیاهی چرب یافت می شود. بهترین منابع غذایی شامل دانه کتان و روغن آن، دانه چیا، گردو و روغن کانولا و سویا است.

هر دو EPA و DHA در ماهی و غذاهای دریایی یافت می شوند. شاه ماهی، ماهی قزل آلا، آنچوی، ساردین و سایر ماهی های روغنی غنی ترین منابع غذایی این چربی ها هستند.

جلبک های دریایی و جلبک ها نیز EPA و DHA را تامین می کنند. از آنجایی که ماهی ها قادر به تولید EPA و DHA نیستند، با خوردن ریزجلبک ها آن را دریافت می کنند. بنابراین جلبک ها منابع چربی های امگا 3 در ماهی هستند.

 

خرید مکمل امگا ۳ بدون جیوه از داروخانه

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف امگا ۳ دیومگ:

 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • بیش از دوز توصیه شده مصرف نکنید.
 • بیماران با مشکل تیروئید دارو را با احتیاط مصرف کنند.
 • در صورت حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده شربت، مصرف نشود.
 • اگر تحت درمان دارویی خاصی می باشید با پزشک خود مشورت کنید.
 • از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید
 • DHA میتواند باعث حالت تهوع، گاز روده، کبودی و یا خونریزی طولانی مدت شود. روغن های امگا ممکن است باعث آبکی شدن مدفوع شوند.
 • شربت دایومگ نباید با برخی از داروها از جمله: وارفارین، کلسترامین، نئومایسین، ایزوترتینوئین یا برخی داروهای شیمی درمانی مصرف شود.
 • قبل از مصرف شربت دایومگ با پزشک معالج و یا داروساز خود مشورت کنید.
 • در مکان سرد و خشک و دور از نور و گرما نگهداری شود.
 • پس از باز شدن در یخچال و طی مدت 30 روز استفاده شود.

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 150 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 2 سال و بزرگسالان
کد بهداشتی1551005831609586
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد5060673980370
سایر توضیحاتبا منشا گیاهی و مناسب برای گیاهخواران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات