منو
سبد خرید شما

کرم ضد آفتاب سانیلیا رنگی پوست خشک درمال فوکوس | مناسب پوست خشک و حساس SPF50

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس
-25 %
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس
کرم ضد آفتاب سانیلیا رنگی پوست خشک درمال فوکوس | مناسب پوست خشک و حساس SPF50
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dermal Focus Sunylia Tinted Sunscreen Dry Skin SPF+50 - 50ml
 • SKU: 2797
 • بارکد: 626956400015
262,800 تومان
350,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

کرم ضدآفتاب سانیلیا رنگی پوست خشک درمال فوکوس Dermal Focus Sunylia Tinted Sunscreen for Dry Skin ضد آفتاب رنگی مناسب برای پوست های خشک و حساس از سری محصولات درمال فوکوس است. کرم ضد آفتاب سانیلیا پوست خشک درمال فوکوس رنگی یک کرم با اثرات محافظتی بالا در برابر اشعه های مضر خورشید است.

 

کرم ضد آفتاب سانیلیا رنگی پوست خشک درمال فوکوس دارای SPF+50 برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید است. این محصول دارای فیلترهای UVA/UVA می باشد تا به بهترین نحو بتواند از پوست در برابر اشعه های ماوراءبنفش محافظت کند.

از دیگر ویژگی های کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس، مقاومت آن در برابر تعریق و آب است. در واقع این محصول یک ضد آفتاب ضد آب است، اما پیشنهاد می شود در صورت تعریق زیاد و مواجه طولانی با آب به مقدار نیاز و نوع تابش آفتاب استفاده از کرم ضد آفتاب درمال فوکوس را تمدید کنید.

بافت کرم ضدآفتاب سانیلیا رنگی درمال فوکوس بافت غیر چرب و غیر چسبنده است که بعد از استفاده احساس سنگینی بر روی پوست خود نمی کنید. ترکیبات مورد استفاده در این کرم ضد آفتاب نیز ترکیباتی پایدار در برابر نور، هایپو آلرژنیک یا غیر حساسیت زا و همچنین غیر جوش زا هستند. میزان محافظت بالا SPF+50 این ضد آفتاب نیز پوست را در برابر تابش آفتاب ایمن نگه می دارد.

 

همچنین در ترکیبات این محصول از مواد و ترکیبات مرطوب کننده برای پوست های خشک و حساس استفاده شده تا علاوه بر مزایای حفاظتی در برابر نور خورشید، بتواند پوست های خشک را از خشکی پوست نیز در امان نگه دارد.

 

سایر ضد آفتاب ها را مشاهده کنید.

 

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک درمال فوکوس مدل سانیلیا

 


 

محافظت از پوست در برابر خورشید:

گذراندن وقت در خارج از منزل راهی عالی برای فعالیت بدنی، کاهش استرس و دریافت ویتامین D است. شما می توانید با محافظت از پوست خود در برابر نور خورشید بدون افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست، در خارج از منزل کار و بازی کنید.

بیشتر سرطان های پوست در اثر قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش (UV) ایجاد می شوند. اشعه ماوراء بنفش نوعی تابش نامرئی است که از خورشید، تخت‌های برنزه کننده و لامپ‌های خورشیدی می‌آید. اشعه ماوراء بنفش می تواند به سلول های پوست آسیب برساند.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش در تمام سال مهم است، نه فقط در تابستان. اشعه ماوراء بنفش می تواند در روزهای ابری و خنک به شما برسد و از سطوحی مانند آب، سیمان، ماسه و برف منعکس می شود. در ایالات متحده، اشعه ماوراء بنفش از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر قوی ترین تابش را دارد. ساعت تابستانی (9 صبح تا 3 بعد از ظهر به وقت استاندارد).

شاخص UV قدرت اشعه UV را هر روز پیش بینی می کند. اگر شاخص UV در ناحیه شما 3 یا بیشتر است، از پوست خود در برابر قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید محافظت کنید.

 

کرم ضد آفتاب سانیلیا رنگی درمال فوکوس پوست خشک و حساس

 

چگونه از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنیم

سایه:

شما می توانید با ماندن در سایه زیر چتر، درخت یا پناهگاه دیگر، خطر آسیب ناشی از نور خورشید و سرطان پوست را کاهش دهید. بهترین گزینه برای محافظت از پوستتان استفاده از کرم ضد آفتاب یا پوشیدن لباس های محافظ در بیرون از منزل است – حتی زمانی که در سایه هستید.

 

لباس مناسب:

در صورت امکان، پیراهن های آستین بلند و شلوار و دامن بلند بپوشید که می تواند از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند. اگر پوشیدن این نوع لباس عملی نیست، سعی کنید از تی شرت یا پوشش ساحلی استفاده کنید. لباس های ساخته شده از پارچه های محکم بافته شده بهترین محافظت را ارائه می دهند. یک تی شرت خیس نسبت به تی شرت خشک محافظت کمتری در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد و رنگ های تیره ممکن است محافظت بیشتری نسبت به رنگ های روشن داشته باشند. برخی از لباس ها تحت استانداردهای بین المللی به عنوان محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش تایید شده اند.

 

کلاه:

برای محافظت بیشتر، کلاهی بپوشید که دور تا دور آن لبه ای داشته باشد که صورت، گوش ها و پشت گردن شما را سایه بزند. یک پارچه محکم بافته شده، مانند بوم، بهترین کار را برای محافظت از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد. از کلاه های حصیری با سوراخ هایی که نور خورشید از آن عبور می کند، خودداری کنید. یک کلاه تیره تر ممکن است محافظت بیشتری در برابر اشعه ماوراء بنفش ارائه دهد. اگر از کلاه بیسبال استفاده می‌کنید، باید با پوشیدن لباس‌هایی که آن نواحی را می‌پوشاند، استفاده از کرم‌های ضدآفتاب یا در سایه ماندن از گوش‌ها و پشت گردن خود محافظت کنید.

 

عینک آفتابی:

عینک آفتابی از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند و خطر ابتلا به آب مروارید را کاهش می دهد. آنها همچنین از پوست حساس اطراف چشم شما در برابر نور خورشید محافظت می کنند.

عینک های آفتابی که هم اشعه های UVA و هم UVB را مسدود می کنند بهترین محافظت را ارائه می دهند. اکثر عینک های آفتابی فروخته شده در ایالات متحده، صرف نظر از هزینه، این استاندارد را رعایت می کنند. عینک‌های آفتابی دور تا دور بهترین عملکرد را دارند زیرا مانع از نفوذ اشعه‌های UV از کناره می‌شوند.

 

ضد آفتاب:

قبل از بیرون رفتن،  ضد آفتاب با طیف وسیع را بر روی پوست خود قرار دهید که هم اشعه‌های UVA و هم UVB را مسدود می‌کند و دارای SPF 15 یا بالاتر است. فراموش نکنید که یک لایه ضخیم روی تمام پوست های در معرض قرار دهید. برای مکان های صعب العبور مانند پشت خود کمک بگیرید. و به یاد داشته باشید، کرم ضد آفتاب زمانی که با گزینه های دیگر ترکیب شود بهترین عملکرد را دارد.

استفاده از کرم ضد آفتاب برای کودکان 6 ماهه یا کمتر توصیه نمی شود. سازمان غذا و داروی ایالات متحده توصیه می کند که نوزادان را در ظهر روز از نور خورشید دور نگه دارید و در صورت نیاز به قرار گرفتن در معرض نور خورشید از لباس های محافظ استفاده کنید.

به کرم‌های ضد آفتاب یک فاکتور محافظتی در برابر نور خورشید (SPF) اختصاص داده می‌شود، که عددی است که میزان محافظت آن را در برابر اشعه‌های فرابنفش نشان می‌دهد. اعداد بالاتر نشان دهنده محافظت بیشتر است. شما باید از ضد آفتاب با طیف وسیع با SPF 15 یا بالاتر استفاده کنید.

ضد آفتاب از بین می رود. اگر بیش از 2 ساعت زیر نور خورشید ماندید و بعد از شنا، تعریق یا حوله کشیدن، دوباره آن از آن استفاده کنید. تاریخ انقضای ضد آفتاب را بررسی کنید. کرم ضد آفتاب بدون تاریخ انقضا بیش از 3 سال ماندگاری ندارد. اگر در معرض دمای بالا قرار گرفته باشد، عمر مفید آن کوتاهتر است.

 

کرم ضد آفتاب درمال فوکوس

 


 

مشخصات کرم ضد آفتاب سانیلیا رنگی پوست خشک درمال فوکوس:

 • محافظت بالا در برابر اشعه UVA و UVB نور خورشید
 • دارای تکسچرهای غیر چرب و غیر چسبنده
 • مرطوب کننده پوست
 • پایدار در برابر نور، هایپوآلرژنیک و غیر جوش زا
 • جلوگیری از چروکهای زودرس
 • حاوی توکوفریل استات
 • مقاوم در برابر آب و تعریق
 • مناسب برای پوست های خشک و حساس

 

 


 

نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب پوست خشک درمال فوکوس SPF+50:

پیش از قرار گرفتن در معرض آفتاب، کرم را بر روی پوست بمالید. هر دو ساعت یکبار تجدید کنید.

در صورت قرار گرفتن بیش از حد در برابر آفتاب نیز استفاده مجدد از کرم ضد آفتاب لازم است. 

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف ضد افتاب درمال فوکوس پوست خشک:

 • درب محصول پس از هر بار استفاده بسته شود.
 • دور از نور مستقیم خورشید و در جای خشک و خنک در دمای 18 تا 28 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکرم: 50 میلی لیتر
کد بهداشتی1993339634027080
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد6269564000152

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات