منو
سبد خرید شما

کرم ضد آفتاب و ضد آکنه درماتیپیک | ضد جوش، فاقد چربی و بی رنگ با SPF+50

کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک
کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک
-2 %
کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک
کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک
کرم ضد آفتاب و ضد آکنه درماتیپیک | ضد جوش، فاقد چربی و بی رنگ با SPF+50
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dermatypique Sunscreen Anti-Acne Cream - 40ml
 • SKU: 3759
 • بارکد: 626030420049
293,800 تومان
299,800 تومان
اشتراک گذاری در :

کرم ضد آفتاب و ضد آکنه درماتیپیک Dermatypique Sunscreen Anti-Acne Cream کرم ضد آفتاب بی رنگ و بدون چربی با خاصیت ضد جوش از محصولات درماتیپیک است. کرم ضد آفتاب و آنتی اکنه درماتیپیک را می توان مناسب برای پوست های چرب و جوشی دانست چرا که این کرم ضد آفتاب فاقد چربی بوده و بافت سبکی دارد. 

 

کرم ضد آفتاب بدون چربی و ضد آکنه درماتیپیک با استفاده از جدیدترین فیلترهای محافظتی نوآورانه با خواص ارگانیک می تواند محافظت وسیعی را برای صورت و بدن فراهم کند. تینوزورب S و تینوزورب M دو ماده مهم در جذب اشعه های مضر آفتاب هستند. فاکتور محافظتی کرم های ضد آفتاب با نماد SPF نمایش داده می شود. میزان محافظت یا SPF کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک هم برابر با SPF+50 است که میزان قابل قبول و بالایی برای محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید  است. 

کرم ضد آفتاب پوست چرب و جوشی درماتیپیک +SPF50 دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی بوده که این ترکیبات نیز به نوع دیگری از پوست محافظت می کنند. این ترکیبات آنتی اکسیدانی از آسیب ناشی از UV به DNA جلوگیری کرده و باعث جوانی پوست می شوند. 

همچنین ترکیبات دیگری در کرم ضد آفتاب و ضد جوش پوست چرب درماتیپیک وجود دارد که باعث کنترل ترشح سبوم پوست می شود. ترکیباتی چون زینک پی سی ای از جمله ترکیبات کنترل کننده ترشح سبوم پوست است. از آنجایی که ضد آفتاب و جوش درماتیپیک برای پوست چرب طراحی شده است، کنترل ترشح چربی پوست از جمله موارد مهم در تولید این محصول است. 

 

کرم ضد آفتاب پوست چرب درماتیپیک با خاصیت ضد جوش می تواند جوش ها را کاهش داده و ضمن کم کردن براقی و منافذ پوست، ساختار پوست را یکدست می کند. کرم ضد آفتاب و ضد جوش پوست چرب درماتیپیک با استفاده از فرمول فرانسوی توانسته است محصول با کیفیتی را در ایران تولید و بسته بندی کند. 

 

سایر محصولات ضد آفتاب را مشاهده کنید.

کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک

 


 

مشخصات کرم ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک:

 • ضد آفتاب با فاکتور های محافظتی جدید
 • با خاصیت ضد جوش و ضد آکنه 
 • محافظت بالا با دارا بودن +SPF50
 • فاقد چربی و بدون رنگ
 • با فیلترهای نوآورانه و پیشرفته تینوزورب اس و ام
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدان برای حفظ جوانی پوست
 • کمک به کنترل ترشح چربی پوست
 • طراحی شده برای پوست های چرب و جوشی
 • کمک به کاهش جوش های صورت
 • کاهش براقی و اندازه منافذ پوست

ضد آفتاب و ضد آکنه درماتیپیک

 


 

نحوه استفاده از ضد آفتاب آنتی آکنه درماتیپیک:

15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود. هر 2 ساعت تکرار کنید. 

 

 


 

ترکیبات کرم ضدآفتاب و ضد جوش درماتیپیک:

بیس اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی فنیل تریازین، متیلن بیس-بنزوتریازولیل تترا متیل بوتیل فنول و آکوا و دسیل گلوکوزاید و پروپیلن گلایکول و زانتان گام، پلی آکریلامید و سی ۱۳-۱۴ ایزوپارافین و لورت -۷، کربومر و سوربیتان اولئات و پارافینیوم لیکوئیدیوم و پلی سوربات ۸۰ و کاپریلیک/کاپریک تری گلیسیرید و تری دست ۶، بوتیلن گلایکول، آب، عصاره اسپیریا اولماریا، آزلو گلایسینا، ایزوپروپیل میریستات، زینک پی سی ای، فنوکسی اتانل، کاپریلیل گلایکول، بیزابولول، آکوا، لسیتین، الکل، سدیم لاکتات، عصاره پورفیرا آمبیلیکالیس، فنوکسی اتانل، نیاسینامید، دی سدیم ا.د.ت.آ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه.

 

 


 

چرا Tinosorb M و Tinosorb S موثر هستند:

در طول تاریخ از کرم های ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده می شده است. این ضدآفتاب ها در درجه اول برای محافظت از پوست در برابر اشعه UVB که باعث سوختگی می شود، فرموله شده اند. اکنون می دانیم که اشعه UVA علاوه بر اشعه UVB مشکل ساز است. اشعه UVA می تواند باعث آسیب سلولی زیر درم شود. این آسیب می تواند منجر به چین و چروک، افتادگی پوست، لکه های پیری و برخی از انواع سرطان های پوست شود.

کرم های ضد آفتاب فرموله شده با تینوزورب طیف گسترده ای از محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB را ایجاد می کنند. این مواد که با نام های Tinosorb M و Tinosorb S موجود هستند، برای جذب، پراکندگی و انعکاس پرتوهای UV خورشید عمل می کنند. در ادامه توضیحات داروکالا، خواهید آموخت که چرا کرم های ضد آفتاب حاوی این 2 ماده فعال در محافظت از پوست شما در برابر نور خورشید بسیار موثر هستند.

 

فیلترهای تینوزورب برای ضد آفتاب درماتیپیک

Tinosorb S Photostable چیست؟

Tinosorb S (همچنین به نام Bemotrizinol) یک ماده محلول در روغن است که قادر به جذب اشعه های UVA و UVB است و در نتیجه طیف وسیعی از UV را برای پوست محافظت می کند. یکی از مزایای Tinosorb S این است که یک ترکیب مقاوم در برابر نور است. هنگامی که با سایر مواد ضد آفتاب ترکیب می شود، به جلوگیری از تخریب مولکول ناشی از فوتون های موجود در اشعه UV خورشید کمک می کند. این پایداری نور اثر ضد آفتاب را در محافظت از پوست افزایش می دهد.

کرم ضد آفتاب پوست چرب و جوشی درماتیپیک +spf50

Tinosorb M تثبیت کننده را فراهم می کند:

Tinosorb M (همچنین Bisoctrizole نامیده می شود) یک ماده محلول در آب است که به کرم های ضد آفتاب اضافه می شود تا جذب اضافی UV را فراهم کند. مانند Tinosorb S، این ماده می تواند اشعه UVA و UVB را جذب کند. همچنین سایر ترکیبات ضد آفتاب را که اشعه UV را جذب می کنند، تثبیت می کند. این ماده ارگانیک از ترکیب منحصر به فردی از ذرات برای ارائه 3 عمل قدرتمند استفاده می کند. Tinosorb M با جذب، انعکاس و پراکندگی پرتوهای UV خورشید، پوشش طیف گسترده‌ای از اشعه‌های UVA و UVB را فراهم می‌کند. همچنین به طور طبیعی پایدار است و مستعد تخریب قابل توجه نوری (تخریب در مواجهه با نور خورشید) نیست.

 

جذب و انعکاس UV با همکاری این دو ماده:

Tinosorb S و Tinosorb M وقتی با هم استفاده می شوند طیف گسترده ای از تابش UV را پوشش می دهند. ضدآفتاب هایی که شامل هر دو ماده فعال هستند می توانند با عمل به عنوان یک فیلتر کننده برای اشعه های UVA و UVB از پوست محافظت کنند. توانایی Tinosorb S در جذب پرتوهای UV در حالی که از تخریب نوری سایر مواد تشکیل دهنده جلوگیری می کند، ویژگی های سه گانه Tinosorb M (جذب، پراکنده و بازتاب اشعه های UVA و UVB) را تکمیل می کند.

ضد آفتاب های Tinosorb از پوستی که به طور طبیعی نسبت به شدت نور خورشید (از جمله پوست رنگ پریده و کک و مک) مقاوم است محافظت می کند. اگر پوست شما حساس است، برای محافظت حداکثری، ضدآفتاب‌های توصیه‌شده حاوی تینوزورب مانند ضد آفتاب و ضد جوش درماتیپیک را امتحان کنید.

خرید ضد آفتاب بی رنگ درماتیپیک مخصوص پوست چرب

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • ضدافتاب را در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.
 • کرم ضد آفتاب درماتیپیک را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • از تماس کرم ضد آفتاب و آنتی اکنه درماتیپیک با چشم‌ها بپرهیزید.
 • در صورت بروز حساسیت، مصرف کرم را قطع کنید.
 • بعد از هربار استفاده، درب محصول را کاملا ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدار کرم: 40 میلی لیتر
کد بهداشتی 1308/ظ/48
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد 6260304200498
سایر توضیحات بدون رنگ و فاقد چربی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات