منو
سبد خرید شما

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک | محافظت از پوست چرب با SPF+50

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست درماتیپیک
فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک | محافظت از پوست چرب با SPF+50
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dermatypique Sunscreen Tinted Fluid SPF+50 Oily -50 ml
 • بارکد: 626030420038
275,300 تومان

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک Dermatypique Sunscreen Tinted Fluid SPF+50 یک محصول محافظت کننده از پوست در برابر اشعه مضر خورشید است. فلوئید ضدآفتاب رنگی پوست چرب در دو رنگ بژ طبیعی و رز بژ برای رنگ پوست مختلف طراحی و تولید شده است.

 

فلوئید ضد آفتاب رنگی درماتیپیک به طور اختصاصی برای پوست های چرب طراحی شده و فاقد چربی یا Oil Free می باشد. میزان محافظت ضد آفتاب رنگی درماتیپیک در برابر اشعه های بالا با SPF50 Plus مشخص شده که میزان محافظت بسیار بالایی در برابر اشعه های فرابنفش و UVA/UVB است.

همچنین فلوئید ضد آفتاب رنگی درماتیپیک به طور ویژه از تازه ترین فیلترهای پیشرفته ارگانیک یعنی تینوزورب M و S در محصول خود استفاده کرده است که باعث محافظت وسیعی از پوست صورت و گردن در برابر تابش خورشید می شود.

 

فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک دارای بافت سبک و غیر چرب علاوه بر در امان نگه داشتن پوست صورت از نور خورشید، از ایجاد جوش و لک نیز بر روی پوست چرب جلوگیری می کند. ساختار لطیف فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک این مزیت را ایجاد می کند که این محصول به تنهایی و یا به عنوان پایه آرایش مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر مزایای فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک می توان به فاقد چربی بودن آن و همچنین ضد آب بودن این ضد آفتاب اشاره کرد. اندازه فلویید ضد افتاب رنگی درماتیپیک  50 میلی لیتر بوده و برای پوست های چرب و مختلط در دو رنگ رز بژ و بژ طبیعی طراحی شده است. استفاده از فرمول فرانسوی در محصولات درماتیپیک این محصول را به یک محصول پرطرفدار تبدیل کرده است. تولید و بسته بندی محصولات درماتیپیک در ایران انجام می شود.

 

سایر محصولات ضد آفتاب را مشاهده کنید.

 

فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک رنگ رز پژ و بژ طبیعی

 


 

پوست و نور خورشید 1:

بدن ما برای استفاده مناسب از خورشید ساخته شده است. نور خورشید به حفظ الگوهای خواب ما کمک می کند تا بتوانیم روز بیدار بمانیم و شب ها راحت بخوابیم. آفتاب گرفتن خیلی کم، به ویژه در ماه های زمستان، می تواند برخی از افراد را مستعد ابتلا به نوعی افسردگی کند که به عنوان اختلال عاطفی فصلی شناخته می شود. نور خورشید همچنین به پوست ما کمک می کند ویتامین D بسازد که برای عملکرد طبیعی استخوان ها و سلامتی لازم است. با این حال نور خورشید نیز می تواند باعث آسیب شود.

نور خورشید به صورت ترکیبی از پرتوهای مرئی و نامرئی یا امواج به زمین می رسد. امواج بلند مانند امواج رادیویی برای مردم بی ضرر هستند. اما امواج کوتاه تر، مانند اشعه ماوراء بنفش (UV) می تواند مشکلاتی ایجاد کند. طولانی ترین این پرتوهای فرابنفش که به سطح زمین می رسد پرتوهای UVA نامیده می شوند. کوتاهترها اشعه UVB نامیده می شوند.

قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه UVB می تواند منجر به آفتاب سوختگی شود. اشعه های UVA می توانند عمیق تر از اشعه های UVB به داخل پوست نفوذ کنند، اما هر دو می توانند بر سلامت پوست شما تأثیر بگذارند. هنگامی که اشعه ماوراء بنفش وارد سلول های پوست می شود، فرآیندهای ظریفی را که بر رشد و ظاهر پوست تأثیر می گذارد، بر هم می زند.

با گذشت زمان، قرار گرفتن در معرض این اشعه ها می تواند باعث کاهش خاصیت ارتجاعی پوست شود. حتی ممکن است پوست ضخیم و چرمی، چروکیده یا مانند دستمال کاغذی نازک شود. هرچه بیشتر در معرض نور خورشید قرار بگیرید، پوست شما زودتر پیر می شود.

 

خرید ضد آفتاب رنگی درماتیپیک برای پوست چرب

 

ترمیم پوست:

پوست شما راه هایی برای جلوگیری یا ترمیم چنین آسیب هایی دارد. بیرونی ترین لایه پوست به طور مداوم سلول های مرده پوست را می ریزد و آنها را جایگزین می کند. اگر تا به حال آفتاب سوختگی بدی داشته باشید، ممکن است متوجه این نوع ترمیم پوست شده باشید. پوست شما ممکن است پوسته پوسته شود، اما معمولا در عرض یک یا 2 هفته طبیعی به نظر می رسد.

زمانی که در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می‌گیرید، یک فرآیند ترمیم به طور مداوم در هر یک از سلول‌های در معرض شما انجام می‌شود. با این حال، آسیب طولانی مدت به پوست شما می تواند باقی بماند.

 

با افزایش سن، ترمیم پوست برای پوست سخت تر می شود. با گذشت زمان، آسیب اشعه ماوراء بنفش می تواند روی پوست و بافت همبند زیرین آن تأثیر بگذارد. در نتیجه، پوست شما ممکن است چین و چروک و خطوط بیشتری ایجاد کند.

قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید همچنین می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست، شایع ترین نوع سرطان در ایالات متحده را افزایش دهد. هنگامی که نور ماوراء بنفش وارد سلول های پوست می شود، می تواند به ماده ژنتیکی (به نام DNA) درون آن آسیب برساند.

آسیب DNA می تواند باعث تغییراتی در سلول ها شود که باعث رشد و تقسیم سریع آنها می شود. این رشد می تواند منجر به توده های سلول اضافی به نام تومور یا ضایعه شود. اینها ممکن است سرطانی (بدخیم) یا بی ضرر (خوش خیم) باشند.

سرطان پوست ممکن است ابتدا به صورت یک نقطه کوچک روی پوست ظاهر شود. برخی از سرطان ها به اعماق بافت اطراف می رسند. همچنین ممکن است از پوست به سایر اندام های بدن سرایت کنند... . (ادامه این مطلب را در محصول فلویید ضد آفتاب بی رنگ پوست چرب درماتیپیک بخوانید)

 

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک

 


 

مشخصات فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک:

 • ضد آفتاب رنگی مناسب پوست چرب و مختلط
 • دارای بافت سبک و غیر چرب (فاقد چربی)
 • با محافظت بالا در برابر اشعه های مضر خورشید
 • دارای فیلترهای پیشرفته ارگانیک
 • دارای ترکیب آنتی اکسیدانی
 • ساختار لطیف و مخملی
 • قابل استفاده به تنهایی و به عنوان پایه آرایش
 • در دو رنگ بژ طبیعی و رز بژ
 • پیشگیری از ایجاد خشکی و چروک بر روی پوست
 • کاهش علائم پیری پوست

 

 


 

نحوه استفاده از فلوئید ضدآفتاب پوست چرب درماتیپیک:

15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود و هر ۲ ساعت تمدید شود.

 

 


 

ترکیبات فلویید ضد آفتاب رنگی پوست چرب درماتیپیک:

آکوا، بیس- اتیل هگزیل اکسی فنول منوکسی فنیل تریازین، متیلن بیس- بنزوتریازولیل تترامتیل بوتیل فنول، دسیل گلوکوزاید، پروپیلن گلایکول، زانتان گام،گلیسیریل استئارات، پی ای جی- 100 استئارات، پلی اکریل امید، سی 13-14 ایزوپارافین، لورت-۷، کربومر، سروبیتان اولئات، پارافینیوم لیکوئیدیوم (پارافین مایع)، پلی سوربات 80، کاپریلیک/ کاپریک تری گلیسیرید، تری دست-6، ستیل الکل، ایزو پروپیل میریستات، لسیتین، الکل، سدیم لاکتات، عصاره پورفیرا آمبیلیکالیس، فنوکسی اتانل، کاپریلیل گلایکول، بیزابولول، نیاسینامید، دی سدیم ا.د.ت.آ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلومینیوم هیدروکساید، دایمتیکون / متیکون کوپلیمر، آب دیونیزه.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • در صورت بروز حساسیت، مصرف آن را قطع نمایید.
 • از تماس محصول با چشم ها خودداری کنید.
 • پس از هر بار مصرف، درب محصول را کاملا ببندید.
 • دور از دسترس اطفال نگهدارید.
 • در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

مشخصات کلی
مقدار 50 میلی لیتر
کد بهداشتی 1267/ظ/48
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد 6260304200382
سایر توضیحات ضد آب - بدون چربی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات