منو
سبد خرید شما

قرص نروکسین دینه 50 عددی | ضد افسردگی، اضطراب و بی خوابی گیاهی

قرص نروکسین دینه
قرص نروکسین دینه
قرص نروکسین دینه
-4 %
قرص نروکسین دینه
قرص نروکسین دینه
قرص نروکسین دینه
قرص نروکسین دینه 50 عددی | ضد افسردگی، اضطراب و بی خوابی گیاهی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dine Nervoxin - 50 Tabs
 • SKU: 2832
 • بارکد: 626015471211
46,100 تومان
48,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص نروکسین دینه Dine Nervoxin یک قرص ضد افسردگی گیاهی و مناسب برای کاهش اضطراب است. در واقع قرص نروکسین دینه یک مکمل گیاهی حاوی عصاره گیاه هایپریکوم پرفوراتوم است. موارد استفاده قرص نروکسین دینه می تواند باعث کاهش افسردگی و کاهش هیجانات می شود.

 

قرص نروکسین دینه باعث کاهش فشارهای عصبی و ناآرامی می شود. همچنین قرص نروکسین دینه می تواند برای بانوان در دوران قاعدگی و دوران یائسگی مناسب باشد. چرا که در این دوران ممکن است بانوان دچار اختلالات روحی شوند و قرص نروکسین می تواند برای کاهش این اختلالات مناسب باشد. همچنین قرص نروکسین دارای خواص آرامش بخش بوده و می تواند برای کسانی که دچار اختلالات خواب و بی خوابی شده اند موثر بوده و به افزایش کیفیت خواب کمک کند.

 

سایر مکمل های مرتبط با اعصاب و افسردگی را مشاهده کنید.

 

قرص نروکسین دینه ضد افسردگی گیاهی

 

اثرات درمانی و نحوه عملکرد قرص نروکسین دینه:

برطبق بررسی های بالینی کنترل شده متعدد با حدود 3000 نفر شرکت کننده، اثر درمانی عصاره هایپریکوم (هایپریسین mg  5/0 * 2) با ایمی پرامین (mg 150) و فلوکستین (mg 10 * 2) برروی افسردگی خفیف تا متوسط یکسانند، اگر چه عوارض جانبی هایپریکوم بسیار کمتر می باشد.

مکانیسم اثر عصاره هایپریکوم ممکن است بوسیله ممانعت از باز جذب سروتونین و تاثیر برروی بسیاری از انتقال دهنده های عصبی از قبیل نوراپی نفرین، دوپامین، L -گلوتامات و GABA باشد.

اثر ضد اضطراب دارو ممکن است مربوط به عملکرد گیرنده بنزودیازپین باشد. عصاره هایپریکوم باعث کاهش نشانه های اضطراب مانند تنش، نگران ضد افسردگی ، رفع اختلال قبل از قاعدگیی، تحریک پذیر، ضد افسردگی ، رفع اختلال قبل از قاعدگی، گرفتگی عضلانی، دندان قروچه و بیخوابی می گردد .

درمان عوارض افسردگی، اضطراب، بی قراری و اختلالات روانی در کودکان ( کمتر از 12 سال) تا 98% بر اثر مصرف این دارو در یک دوره 2 تا 6  هفته ای  گزارش شده و در طی این دوره هیچ عارضه جانبی مشاهده نگردیده است.

 

طی 12 هفته درمان با دارو بهبود قابل توجهی در عوارض فیزیکی و ذهنی منوپوز (یائسگی) مشاهده شده است. میانگین شدت منوپوز بر اساس MRS (Menopause Rating Scale) که نشانه های آن شامل تغییرات در میل جنسی، خشکی واژن و ناراحتیهای ادراری است، به طور محسوسی کم می شود. همچنین مصرف هایپریکوم به طور مشخصی سندرم پیش از قاعدگی (تحریک پذیری، اضطراب و ناخشنودی) را بعد از یک سیکل 4 هفته ای درمان و یا دو ماه ، در دوره لوتئال ( حدود 15 روز پیش از قاعدگی) کاهش می دهد و با ادامه مصرف دارو، کاهش علائم بیشتری مشاهده می شود .

کیفیت خواب در مرحله 3 و 4  ، از 5/1% به 6%  طی 4 هفته درمان افزایش می یابد ، پژوهشگران متعددی این افزایش را وابسته به اثر ضد افسردگی  دارو می دانند. با درمان افسردگی بهبود قابل توجهی در عملکرد مغزی ، تمرکز ، حافظه و قدرت انعطاف پذیری ایجاد می گردد . این دارو نه تنها از کاهش بیشتر قوه ادراک بیماران افسرده جلوگیری می کند بلکه آن را بهبود می بخشد.

 

 


 

مشخصات قرص نروکسین دینه:

 

 


 

نحوه مصرف قرص نروکسین دینه:

بزرگسالان : روزانه 1 تا 2 قرص (در مواردی تا 5 قرص در روز قابل افزایش است ) ، همراه غذا

کودکان  (6 تا 12 سال) : تحت نظر پزشک، نصف دوز بزرگسالان.

به مدت 4 الی 6 هفته، چنانچه پس از این مدت هیچگونه بهبودی مشاهده نشد با مراجعه به پزشک باید درمان متفاوت انتخاب شود ولی در صورت بهبودی ، برای درمان کامل و جلوگیری از عود مجدد آن توصیه می شود تا 6 ماه مصرف قرص نروکسین ادامه یابد.

 

 


 

ترکیبات قرص نروکسین دینه (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

عصاره هایپریکوم پرفوراتوم

400 ميلي گرم

عصاره پزودوهایپریسین

**

عصاره هایپرفورین

**

عصاره کرسیترین

**

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف نروکسین دینه:

 • در هنگام مصرف همزمان این  دارو با داروهایی از قبیل داروهای ضد انعقاد خون و دیگوگسین نیاز به بررسی زمان انعقاد و سطوح خونی دارو می باشد.
 • از مصرف همزمان این دارو با سایر ضد افسردگی ها (به خصوص مهار کننده های MAO ) اجتناب شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی مصرف نروکسین ممنوع است.
 • عصاره هایپریکوم از نظر کلینیکی بسیار سالم بوده و تحمل آن توسط  بیمار به راحتی صورت میگیرد و به ندرت عوارض جانبی ناچیز مشاهده می شود.
 • ستفاده همزمان این دارو با داروهای متابولیزه شده توسط سیتوکروم   P 450 3A4 , 1A2 , 2E1 ممکن است باعث کاهش غلظت داروهایی از قبیل سیکلوسپورینها ، قرص های ضد حاملگی، عوامل ضد دیابت، بنزودیازپین ها، ضد تشنج ها، کاربامازپین، تاکرولیموس  و کافئین گردد، لذا از مصرف همزمان خودداری شود.
 • در بیماران با پیوند اعضا و در افراد با آنتی بادیHIV مثبت تحت درمان با ایندیناویر(و سایر ممانعت کننده های پروتئاز) منع مصرف دارد.
 • بیماران با سابقه حساسیت نوری به مواد شیمیایی مختلف ، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید یا سولاریوم اجتناب نمایند.
 • از آنجاکه به دلیل وجود تانن احتمال دارد در جذب آهن اختلال ایجاد شود ، در صورت نیاز به مصرف مکمل آهن دار ، یک تا دو ساعت فاصله توصیه می گردد.
 • به هنگام استفاده قرص نروکسین در  مصرف مواد خوراکی با مقادیر بالای تیرامین مانند پنیر کهنه ، کالباس خشک ، مخمر ، ماهی دودی و غیره احتیاط شود.
 • مصرف این دارو در دوز درمانی هیچگونه اثر منفی در رفتار عمومی یا توانایی رانندگی ندارد.
 • در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 50 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2281935686181904
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260154712110

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات