منو
سبد خرید شما

دکتر گیل | Dr.Gil

قرص اوزیل دکتر گیل Dr.Gil Ozeele یک مکمل برای تقویت باروری در بانوان و بهبود علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک از محصولات دکتر گیل است. قرص اوزیل حاوی 2 ماده مهم برای انجام این کار است که نیاز به این دو ترکیب در بدن بانوان به شدت احساس می شود. اینوزیتول اولین ترکیبی است که می تواند کمک شایانی ب..
299,900 تومان 327,000 تومان
قرص کوالی فول دکتر گیل Dr.Gil Qualifol Tablets مکمل فولات از محصولات برند دکتر گیل است که حاوی فرم فعال اسید فولیک است. قرص کوالی فول دکتر گیل یک مکمل مناسب برای تامین فولات مورد نیاز بدن است. این نیاز بدن به خصوص در دوران بارداری به یک نیاز اساسی و ضروری تبدیل می شود. قرص کوالی فول دک..
148,900 تومان 160,200 تومان
قرص کوالی فول پلاس دکتر گیل Dr.Gil Qualifol Plus Tabs یک مکمل حاوی اسید فولیک و ید است که برای رشد سیستم عصبی و تکامل سیستم عصبی جنین در بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. قرص کوالی فول پلاس دکتر گیل مناسب برای رشد سیستم مغزی و عصبی جنین است و یک مکمل مهم در دوران بارداری است.هر قرص کوالی فول پل..
68,900 تومان 76,800 تومان
قطره کوالی فول دکتر گیل 30 میلی Dr.Gil Qualifol Drops یک مکمل حاوی فولات و طراحی شده برای نوزادان و کودکان است. قطره کوالی فول دکتر گیل در واقع حاوی فرم فعال فولیک است. فولات فرم فعال اسید فولیک بوده که برتری آن قدرت جذب و سنتز بهتر نسبت به فرم غیر فعال یعنی فولیک اسید است. قطره کوالی ..
64,900 تومان 66,000 تومان
قرص کتالوگ دکتر گیل | تامین مواد ضروری برای بیماران کلیوی قرص کتالوگ دکتر گیل | تامین مواد ضروری برای بیماران کلیوی
-10 % ناموجود
قرص کتالوگ دکتر گیل Dr.Gil Ketalog مکملی ویژه برای افرادی با مشکلات کلیوی برای تامین ترکیبات ضروری از محصولات دکتر گیل است. قرص کتالوگ دکتر گیل در واقع یک مکمل تغذیه ای و حاوی مخلوطی از کتوآنالوگ ها و همچنین مخلوطی از آمینو اسیدها است. قرص کتالوگ به دلیل محدودیت در رژیم غذایی افراد و مبتلای..
443,900 تومان 490,500 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات